İngiliz Bankası Binance Ödemelerini Yasakladı!

Natwest

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

İngiltere’nin en büyük bankalarından biri olan NatWest, kripto para borsası Binance’a ödeme yapılmasını yasakladı! İşte detaylar!

Binance Kısıtlamalarla Boğuşuyor!

Lider Borsa Yeniden Kısıtlamalar ile Karşı Karşıya!
Lider Borsa Yeniden Kısıtlamalar ile Karşı Karşıya!

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance son haftalarda devletlerin ve bankaların kısıtlamaları ile boğuşuyor. Bu düzenlemelerin hepsinin ardı ardına gelmesi lider kripto para borsasını köşeye sıkıştıracak mı bilinmiyor. Analistler ve yatırımcılar paralarını istedikleri yete yatıramamanın özgürlüklerini kısıtlayan bir hareket olduğunu savunuyorlar. Bu gelişmelerden halkın memnun olduğu söylenemez. Twitter üzerinden bir çok kullanıcı tepkilerini göstererek “Bizim adımıza finansal kararlar alıyorlar” diyerek verilen bu kararları eleştirdi.

Binance Bu Durumda Ne Yapacak!

Binance CEO'su CZ
Binance CEO’su CZ

Dev borsanın CEO’su CZ bu konuda henüz bir açıklama yapmadı. Ancak kendisi geçmiş kısıtlamalar ile ilgili yaptığı bir açıklamada rahatsız olmadığını belirtmişti. Borsanın yetkilileri ve Binance CEO’su CZ bunun devletlerin bir kısıtlamasından çok kripto paraları tanıdığının işareti olarak gördüğün söylemişti. Düzenlemelerin kötü olmadığını hatta kötü niyetli insanların kripto paraların adını kötüye çıkarmalarını engelleyebilecek önlemler alınmasının iyi olduğunu düşünen insanların da sayısı oldukça fazla. Yine de bunun olumsuz bir haber olduğunu söyleyebiliriz. Kripto paralar engellenmeye çalışılıyor. Bu ise kısa vadede fiyat hareketini etkileyebilecek gelişmeler olarak karşımıza çıkıyor.

Bu İlk Banka Değil!

Dev Borsa Kısıtlamalar ile Mücadele Ediyor!
Dev Borsa Kısıtlamalar ile Mücadele Ediyor!

İngiltere içerisinde kripto para borsasına yönelik hamlede bulunan ilk banka NatWest değil. Geçtiğimiz Haziran ayında İngiliz bankası Barclays bu adımı atmıştı. Borsanın sözcüsü ise bunun Binance.com için değil Binance Markets Limited için geçerli olacağını söylemişti. Yine de bu da kripto para piyasasında ardı ardına gelen kötü haberlerden biri olarak karşımıza çıkmıştı. Genel olarak Binance’nin hedef alındığını görüyoruz. Bunun sebebi tam olarak bilinmiyor ancak lider borsa, diğer kripto para borsalarının görmediği kadar baskı ile karşı karşıya kalıyor. Yine de bir çok yatırımcı bunu yalnızca kripto paraların gelişimini yavaşlatacağını ancak durduramayacağını savunuyor. Binance yetkilileri ise bu kararların kripto paraların kabul edilmesi için gerekli olduğunu söyledi. Gelecek için bu aşamalardan geçilmesinin normal olduğu açıklamaları yapıldı.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster