Diğer

  Bir DeFi Projesi Daha Hacklendi! Kayıp Yarım Milyon Dolar Oldu!

  Hacklenen Binance Smart Chain (BSC) projelerine bir altcoin daha katıldı. Merkezi olmayan finans (DeFi) protokolü Impossible Finance (IF), altı haneli kayıplarla sonuçlanan bir saldırıyla karşı karşıya kaldı. Imposible Finance, son “DeFi flash-credit” atağında 500.000 dolar kaybetti.

  Altcoin projesinde yüz binlerce dolar kaybedildi

  Impossible Finance, bu son atakta 500.000 dolar kaybetti. SushiSwap çekirdek geliştiricisi Mudit Gupta’ya nazaran, Impossible Finance’in likidite havuzuna yapılan saldırı; 230 Ethereum (ETH), yani 500.000 dolardan fazla kayıpla sonuçlandı.

  Impossible finance got exploited today for $500k.https://t.co/mzCPRluOjn

  Same exploit as the burger swap one:https://t.co/3PkVtn7Hi7

  If the original project gets hacked, why don't the forks react?

  — Mudit Gupta (@Mudit__Gupta) June 21, 2021

  Gupta, “Görünüşe göre Impossible Finance, BurgerSwap’in bir fork’u değildi,” diyerek her iki projenin de aynı zafiyeti paylaştığına ve aynı yolla saldırı yediğine dikkat çekti. CoinOtag.com olarak daha evvel de bildirdiğimiz üzere Mayıs ayı sonlarında BurgerSwap protokolü de benzeri bir saldırı ile karşı karşıya kalmıştı. O sırada hackerlar, uydurma bir token ile flaş kredi akımında bulunup 7 milyon dolardan fazla para çekmişti. Impossible Finance grubu, Telegram’da likidite sağlayıcılarının ziyanlarını telafi etmek için bir sigorta tahsis ettiğini belirtti.

  IF fiyatı yükselişte

  Impossible Finance, Haziran ayı başlarında birçok yatırımcıdan 7 milyon dolar toplamıştı. Yazım sırasında IF fiyatı, 1.80 dolardan süreç görüyor ve son 24 saatte yüzde 33.4 oranında yükseliş yaşadı.

  En son kripto para haberleri hakkında bilgilendirilmek için Twitter hesabımız ve Telegram kanalımız için bildirimleri açmayı unutmayın.

  HABERLER

  Güvenilir Borsa

  - Sponsorlu -ads-1

  Dogecoin (DOGE) Fiyatı ve Gelecek İhtimalleri!

  Dogecoin (DOGE)'in mevcut durumunu ve iyileşme potansiyelini piyasa zorlukları içinde keşfedin. Dogecoin yükselişe geçecek mi?

  Ethereum Fiyat Artışı: Kripto Analisti Önemli Bir Toparlanma Öngörüyor

  Ünlü kripto analisti Ali Martinez, önemli bir teknik göstergeye dayanarak Ethereum (ETH) için potansiyel bir toparlanma öngörüyor.

  Polkadot (DOT) Veri Analizi: Fiyata Etkisi Olacak Mı?

  Polkadot'un sosyal ve ağ etkinliği dikkate değer bir şekilde azaldı, ancak popülerliğini ve etkileşimini artırmak için çaba sarf ediliyor.

  BTC ve ETH Fiyat Analizi: Potansiyel Yükselişler ve Düşüşler

  Bitcoin ve Ethereum için sancılı bir haftada, uzmanlar her iki kripto para birimi için potansiyel toparlanmalar öngörüyorlar.

  Bitcoin Fiyat Analizi: $64K Seviyesine Geri Dönüş Mü?

  Bitcoin'in fiyatı hafif bir artış gösteriyor, ancak $64K seviyesini geri kazanmak için yeterli olacak mı? Yükseliş başlayacak mı?
  Coin Otağ
  Coin Otağhttps://coinotag.com/
  Hızlı, güvenilir, son dakika bitcoin ve kripto para haberleri! Yatırım tavsiyesi değildir.

  Ethereum (ETH) Bitcoin’i (BTC) Piyasa Hakimiyetinde Geçmeye Hazırlanıyor: Uzman Analizi

  Ünlü bir kripto para analistine göre Ethereum (ETH) önümüzdeki dönemde Bitcoin’den (BTC) çok daha iyi performans gösterecek. ...

  2024 Boğa Koşusunda Yükselmesi Beklenen En İyi 5 ICO: İzlenmesi Gereken Coinler & Semboller

  Yatırımcılar, erken giriş avantajını kullanarak önemli getiri vaat eden en iyi ICO projelerini sürekli olarak aramaktadır. ICO'lar,...

  Bitcoin (BTC) Piyasa İyimserliği Ortasında Yükseliyor, Ancak Temel Zorluklarla Karşı Karşıya.

  Bitcoin, büyük yatırımcılardan gelen yoğun talep nedeniyle önemli bir yükseliş yaşadı ve...