Diğer

  Hong Kong Merkezli HashKey, BTC ve ETH’ye Değil, Altcoin’lere Odaklanacak

  • HashKey Group’un yatırım bölümü olan HashKey Capital, bir rapora göre, Cuma günü altcoinlere yoğun yatırım yapacak bir ikincil piyasa kripto fonu başlattı.
  • Gelen bilgiler, fonun, yüksek net değerli yatırımcılar ve Asya aile ofislerini içeren potansiyel müşterileri güvence altına aldığını, bunu şirketin portföy yöneticisi Jupiter Zheng Jialiang’a atıfta bulunarak bildirdi.
  • Zheng Jialiang, fonun varlıklarının yarısından azının Bitcoin ve Ethereum yatırımlarını oluşturacağını, altcoinlere ve nakde çeşitlendirileceğini belirtti.

  Hong Kong’da onaylı Bitcoin ve kripto para alım satım hizmetleri sunan HashKey’in yatırım kolu, Bitcoin ve Ethereum yerine Altcoin’lere ağırlık verecek.

  HashKey, Altcoinlere Ağırlık Vermeyi Planlıyor

  Hong Kong merkezli kripto finansal hizmetler firması HashKey Group’un yatırım bölümü olan HashKey Capital, bir rapora göre, Cuma günü altcoinlere yoğun yatırım yapacak bir ikincil piyasa kripto fonu başlattı.

  Gelen bilgiler, fonun, yüksek net değerli yatırımcılar ve Asya aile ofislerini içeren potansiyel müşterileri güvence altına aldığını, bunu şirketin portföy yöneticisi Jupiter Zheng Jialiang’a atıfta bulunarak bildirdi. Rapora göre, firma yeni fon için 12 ay içinde 100 milyon dolar toplamayı amaçlıyor. HashKey Capital, yönetiminde 1 milyar doların üzerinde varlık bulunduran bir firma, Ocak ayında 500 milyon dolarlık üçüncü girişim fonunu kapattı.

  Zheng Jialiang, fonun varlıklarının yarısından azının Bitcoin ve Ethereum yatırımlarını oluşturacağını, altcoinlere ve nakde çeşitlendirileceğini belirtti. HashKey’nin girişim portföyü arasında Aztec, Blockdaemon, dYdX, Animoca Brands ve Polkadot bulunuyor.

  Hong Kong’da Genişleme

  Bu ayın başlarında, HashKey Exchange, kripto alım satım platformlarının perakende hizmetler sunmasına izin veren şehrin yeni lisans rejimi kapsamında lisans alan Hong Kong’daki ilk kripto işletmesi oldu. Pazartesi günü, HashKey perakende müşterilere kripto alım satım hizmetleri sunmaya başladı.

  Geçen hafta COINOTAG ile yaptığı röportajda HashKey’in baş operasyon direktörü Livio Weng, borsanın perakende hizmetleri için büyük umutlar taşıdığını belirtti.

  Weng, “Bu yılın sonuna kadar kayıtlı kullanıcı tabanımızı 500.000 ile 1 milyon arasına çıkarmayı umuyoruz” dedi. “Ayrıca gelecek yıl boğa piyasası bekliyoruz. Öyleyse, 2025 yılına kadar 10 milyon kullanıcıyı hedeflemeyi planlıyoruz” şeklinde konuştu.

  En son kripto para haberleri hakkında bilgilendirilmek için Twitter hesabımız ve Telegram kanalımız için bildirimleri açmayı unutmayın.

  HABERLER

  Güvenilir Borsa

  - Sponsorlu -ads-1

  Dogecoin (DOGE) Fiyatı ve Gelecek İhtimalleri!

  Dogecoin (DOGE)'in mevcut durumunu ve iyileşme potansiyelini piyasa zorlukları içinde keşfedin. Dogecoin yükselişe geçecek mi?

  Ethereum Fiyat Artışı: Kripto Analisti Önemli Bir Toparlanma Öngörüyor

  Ünlü kripto analisti Ali Martinez, önemli bir teknik göstergeye dayanarak Ethereum (ETH) için potansiyel bir toparlanma öngörüyor.

  Polkadot (DOT) Veri Analizi: Fiyata Etkisi Olacak Mı?

  Polkadot'un sosyal ve ağ etkinliği dikkate değer bir şekilde azaldı, ancak popülerliğini ve etkileşimini artırmak için çaba sarf ediliyor.

  BTC ve ETH Fiyat Analizi: Potansiyel Yükselişler ve Düşüşler

  Bitcoin ve Ethereum için sancılı bir haftada, uzmanlar her iki kripto para birimi için potansiyel toparlanmalar öngörüyorlar.

  Bitcoin Fiyat Analizi: $64K Seviyesine Geri Dönüş Mü?

  Bitcoin'in fiyatı hafif bir artış gösteriyor, ancak $64K seviyesini geri kazanmak için yeterli olacak mı? Yükseliş başlayacak mı?
  Coin Otağ
  Coin Otağhttps://coinotag.com/
  Hızlı, güvenilir, son dakika bitcoin ve kripto para haberleri! Yatırım tavsiyesi değildir.

  The Sandbox (SAND), Açık Metaverse’te Topluluk Yönetimini Geliştirmek için DAO’yu Tanıttı.

  The Sandbox, önde gelen merkeziyetsiz oyun platformu, açık metaverse içinde...

  Shiba Inu (SHIB) Büyük Piyasa Değişiminde Avalanche (AVAX)’ı Geride Bıraktı: Yeni Bir Kripto Lideri Ortaya Çıkıyor

  İlginç bir gelişmeyle köpek temalı kripto para Shiba Inu (SHIB), piyasa değeri...

  BitClassic (BCL) Wallet İncelemesi: Güvenli ve Verimli İşlemler İçin En İyi Kripto Çözümü.

  Kripto para meraklıları her zaman güvenilir ve emniyetli cüzdan çözümleri arayışındadır. BitClassic, güçlü güvenlik özellikleri...