arama

Holo Yorum 16 Şubat 2020: Hot Yorum

Holochain (HOT) 2020 Tahmini

Holo Yorum 16 Şubat 2020 ile Hot yorum paylaşımımızı sizlere takdim ediyoruz. Daha öncelerde de bahsettiğimiz yatırımcılarına kar ettiren Holochain (HOT) güç kazanmaya devam ediyor.

Holo Yorum 16 Şubat 2020 bize Türkiye’de oldukça aktif bir yatırımcı kitlesine sahip olan HOT’un arkasındaki Holochain, HoloPort konusunda önemli bir mesafe katettiğini gösterdi. Aktarılan bilgilere göre an itibarıyla 750’den fazla HoloPort aktif ve çalışıyor.

Holo Yorum 16 Şubat 2020
Holo Yorum 16 Şubat 2020 için Temsili Holo Logosu

HoloPort’lar konusunda önemli bir ilerleme kaydedildiği, 13 Şubat’ta Holochain Twitter hesabından atılan gönderi vasıtasıyla gösterildi. 

Holo Yorum 16 Şubat 2020
Holochain Yorum 2020 Tweet

Holo platformu tarafından Twitter üzerinden yapılan paylaşımda, HoloPortOS’in güncellendiği ve HoloPort kayıtları için çok daha kolaylaştırıldığı belirtildi. 750’den fazla kayıtlı HoloPort sayısına ulaşıldığı ve yukarıdaki tweet’te de görülebileceği üzere bunun bütün dünyaya yayıldığı belirtiliyor. Dünya çapında aktif HoloPort’ların bulunduğu ülke sayısı ise 57 olarak açıklandı.

İlginizi Çekebilir: Holochain HOT Nedir?

Holo Yorum 16 Şubat 2020 ; HoloPort Ne İşe Yarıyor?

Holo Yorum 16 Şubat 2020 ; Diğer blok zinciri ağlarından farklı bir yapıya sahip olan Holochain, HoloPort’lar tarafından ayakta tutuluyor. Her bir HoloPort, ağa bağlı olarak ve ağdaki uygulamaların çalışması için gerekli sunuculuk hizmetini sunarak yaşamsal bir görevi yerine getiriyor. Bu cihazlar olmadığı takdirde ağdaki uygulamaların da çalışma imkanı bulunmuyor. HoloPort’ların sahipleri ağa sağladıkları bu hizmet sayesinde HoloFuel kazanıyorlar.

Bu bakımdan sistemdeki bu işleyiş, diğer ağlardaki düğümlere de oldukça benzerlik gösteriyor. Bitcoin veya Ethereum ağındaki düğümlerden farklı olarak sadece fişe takılarak çalıştırılabilen HoloPort’lar, uzun bir süredir HOT yatırımcıları tarafından merakla bekleniyordu. Geçtiğimiz aylarda başlayan sevkiyat, ciddi bir boyuta ulaşmış gibi görünüyor.

Holochain (HOT) 2020 Tahmini
Holochain Yorum Temsii Görsel

Holo Yorum 16 Şubat 2020 Tahminine göre Holochain Hot ağında HoloPort cihazlarının yeni yeni kurulmaya başlanması, fiyat konusunda da bir belirsizliğe sebep oldu. HoloPort sahiplerinin daha önce böyle bir durum yaşanmadığı için tam olarak ne kadar gelir elde edecekleri bilinmiyor. Dolayısıyla fiyatın da serbest piyasadaki diğer şeyler gibi arz ve talebe göre belirlenmesi bekleniyor.

Holo (HOT) Yorum 16 Şubat 2020 ‘de Nasıl Bir Yol İzleyecek? HOT Yorum ve Fiyat Tahmini

Buna rağmen Holochain ve HOT yorum 2020 yılı fiyat tahminlerine bakıldığında proje için iyi bir 2020 yılı beklentisi doğuyor. HOT yatırımcıları geçtiğimiz haftalarda özel hayatıyla gündeme gelen Holochain CEO’sunun haberleriyle bir miktar sarsıl da projenin fonlarının CEO’nun özel girişimi için kullanılmadığı öğrenildi.

HoloPort cihazlarının binlerce kişiye ulaşması, fiyatın 2020 yılı içerisinde ciddi bir atılım yapmasıyla sonuçlanabilir. Holo Yorum 16 Şubat 2020 Tahmini ne ek olarak geçtiğimiz günlerde ayak seslerini daha güçlü şekilde duyurmaya başlayan boğa piyasası da HOT için genel bir yükseliş trendi yaratabilir.

CoinOtag‘dan Bitcoin haberleri, Coin Haberleri ve Coin Yorumları başlıklarını takip edebilir; ayrıca Instagram ve Twitter’dan da takip edebilirsiniz!

Avatar for Görkem I.
Görkem I. Düzenleyici
Yazarımız CoinOtag ekibinin müdavimlerinden, emektarlarından birisidir. Kendisiyle iletişime geçmek için [email protected] kanalını kullanabilir ya da yorum atabilirsiniz.
follow me

Share via
Copy link
Powered by Social Snap