Herhangi Bir ‘potansiyel yükseliş’ İçin Ethereum’un Yapması Gerekenler:

ethereum1
Abone Ol
Daha Fazla

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ethereum, piyasa genelindeki mevcut düzeltme aşamasının ortasında 10 bin dolara yeni bir koşu yapacak mı? Son kayıpları geri kazanabilir mi?

Durum buysa, ETH’nin geri tepme yoluna tanık olmak ilginç olacak.

Küçük bir gerçeklik kontrolü olsa da – kripto topluluğundaki çoğu analist, bir fiyat düzeltmesi sırasında her zaman ‘dip’i satın alma’ fikrini dile getirdi, ancak devam eden iyileşmede durum böyle olmadı. Sosyal medya hacmi şu anda son derece düşük; İnsanların şu anda kriptoya yatırım yapmakla ilgilenip ilgilenmediği sorusunu gündeme getiriyor.

Kaynak: LunarCrush

Dünyanın en büyük ikinci kripto para birimi olan Ethereum, Nisan ayında ATH’sine ulaştığı andan beri çalkantılı bir yolculuk geçirdi. Sadece baskınlık oranını düşünün. Bir zamanlar yaklaşık %19’u oluşturan alt, CoinMarketCap’e göre şimdi yaklaşık %17’de kaldı. Şimdi, yazı yazılırken, ticaret hacminde ve fiyat hareketinde çok ihtiyaç duyulan bir artış gördü. 2620 $ fiyat seviyesinde işlem görüyordu.

Hollandalı tüccar ve analist Michael van de Poppe, Youtube podcast’inin son baskısında aşağıdaki ölçümleri vurguladı.

Bitcoin’e karşı Ethereum’u düşünen Poppe, boğa döngüsüne ilişkin iyimserliğini dile getirdi ve şunları ekledi:

Ethereum hala BTC çiftinde konsolide oluyor ve son zirveden bu yana sadece %10 düştü. Bu iyi.

Kaynak: Michael van de Poppe

ETH/USDT’ye bakarak analist şunları ekledi:

Ethereum için tutulması gereken en önemli alan, haftalık zaman dilimindeki tüm bloktur. Herhangi bir potansiyel yükseliş için dayanması gerekiyor.

Kaynak: Michael van de Poppe

Ethereum, 2.900 dolar civarındaki direnç bölgesini kırmak istiyor. Daha yüksek düşükler ve çoklu direnç testleri ile yukarı doğru taşlama. Direnci kıran, sıradaki 3.400 dolar.

Kaynak: Michael van de Poppe

Youtube seansının sonunda fiyat tahminlerini verdi.

Fibonacci uzantısını kullanarak toparlanmaya devam edersek, sonraki hedef bölgeler: 6k ve 8.7k yakında.

Başka bir kripto savunucusu, ETH’ye yönelik benzer bir projeksiyona sahipti, ancak daha fazla yükseliş umuduyla bakıyordu.

Kısa vadede ne olursa olsun #Ethereum bu yıl 10.000 $ ve ötesine gidiyor!

Ethereum’un pazar payı, yatırımcıların fiyat düşüşünden faydalanmasıyla Mayıs ayının son haftasında en yüksek noktasına sıçradı. Avrupa’nın en büyük dijital varlık yatırım şirketi CoinShares’in dijital varlık, fon akışları raporuna göre şu şekilde oldu:

Ethereum, son fiyat düzeltmelerinin ardından tüm dijital varlık yatırım fonu ürünlerinde %27 gibi yüksek bir pazar payına ulaştı.

Ethereum (ETH) fiyatı an itibariyle$ 2,161.09dolar seviyelerinde alıcı buluyor.

Feragatname: Analiz bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Doğacak kayıp ya da kazançlardan Coin Otağ veya yazar sorumlu değildir. Hiçbir yazı kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Coin Otağ ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!