Hedera Hashgraph (HBAR) Destekte İşlem Görüyor!

Önde gelen projelerden birisi olan HBAR için kısa ve uzun vadeli destek ve direnç seviyelerini birlikte inceleyelim.
analiz-5

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

HBAR Haftalık Grafik Yorumu

HBAR-05.28-1

Sizler için bu yazımda, internetin güvenli katmanı denildiği zaman akla gelen, kurumsal ve bireysel yazılımcıların DApp geliştirebildiği halka açık blok zinciri olan Hedera Hashgraph’ın yerel varlığı HBAR analizi yapacağım.

Şu anda geçen senenin şubat ayındaki seviyesinde işlem gören HBAR, grafikte de gösterdiğim gibi 0,089 dolardaki direnç bölgesinde işlem görüyor. Eğer burada tutunamazsa 0,072 dolara kadar gerileyeceğini düşünüyorum. Hatta devamında da 0,029 dolara kadar da düşüş yaşama ihtimali var.

Tam tersi durumda ilk olarak 0,145 dolardaki direncini test etmek isteyecektir. Alım baskısının oluşması sayesinde de 0,255 dolara doğru hareket edeceğini düşünüyorum.

  • Haftalık grafikte MA20’nin altında işlem görüyor. Bu göstergeye göre aşağıda işlem görmesi, düşüş trendini güçlü kılıyor. Yani yükseliş trendine geçebilmesi için 0,194 dolardaki seviyeyi kırması gerekmekte.
  • RSI, şu anda aşırı satım bölgesinde bulunuyor. Buradan tepki alarak yukarı yönlü hareket kaydetmesi oldukça muhtemel. Daha da düşmesi durumunda ise yukarı yönlü sert tepkiler almasını bekliyorum.
  • Chaikin para akışına baktığımda, negatif bölgede seyrettiğini görüyorum. Hatta 1 ile -1 arasında bulunan bu göstergede -0,25 seviyesi oldukça düşük kabul edilebilir. Bu göstergeye göre oldukça fazla satış baskısının olduğunu söyleyebilirim.
Destek Seviyeleri 0,072 0,029
Direnç Seviyeleri 0,145 0,255

Kısa Vadeli Destek ve Direnç Seviyeleri Nereler?

HBAR-05.28-2

Şu anda 0,086 dolardaki desteğini doğrulamak istediği görülüyor. Eğer ki başarısız olursa 0,073 dolara kadar gerileme ihtimalinin olduğunu düşünüyorum.

Yukarı yönlü harekette ise 0,097 doları hedefleyecektir. Ardından da 0,106 dolarda bir direnci bulunmakta.

Destek Seviyeleri 0,086 0,073
Direnç Seviyeleri 0,097 0,106
Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster