Harmony (ONE) Destekten Tepki Almayı Başardı!

Popüler blok zinciri projesi olan ve destekten tepki almayı başaran ONE için diğer önemli destek ve direnç seviyelerini birlikte inceleyelim.
analiz-2

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

ONE Günlük Grafik Yorumu

ONE-05.15-1

Sizler için bu yazımda, katman 1 blok zinciri, düşük hız ile düşük komisyon ücretleri sunan Harmony’nin yerel varlığı olan ONE analizi yapacağım. Keyifli okumalar dilerim.

Düşen bir kanal içerisinde işlem gördüğünü söylememiz yanlış olmaz. Ayrıca bu kanalın desteğinden yukarı yönlü tepki almayı başardı. Diğer altcoinlere göre daha zayıf bir tepki aldı. Yine de yükseliş devam ederse 0,092 dolar ve 0,132 dolar ile karşı karşıya kalacağını düşünüyorum.

  • Günlük grafikte MA200’ün oldukça altında işlem görüyor. Yükseliş trendine geçmesi için önünde geniş bir alan var çünkü bu bahsettiğim seviyeye ulaşması için şimdiki seviyeden yaklaşık yüzde 282 artış kaydetmesi gerekiyor.
  • MACD hem negatif bölgede yer almakta hem de kesişim gerçekleşmek üzere. Turuncu çizginin mavi çizgiyi yukarıdan kesmesi sonucunda yukarı yönlü hareketin daha da sertleşeceğini düşünüyorum.
  • RSI dün aşırı satım bölgesinde yer alıyordu. Henüz bugün kaydettiği mumda 30’un üstüne çıkması, yükselişin daha uzun vade devam edeceği anlamına geldiği için pozisyona girmek için biraz daha beklemeyi düşünüyorum.
Destek Seviyeleri 0,031 0,017
Direnç Seviyeleri 0,092 0,132

Kısa Vadeli Destek ve Direnç Seviyeleri Nereler?

ONE-05.15-2

Şu anda 0,054 dolardaki direnci ile karşı karşıya olduğunu görüyoruz. Devamında ise 0,064 dolar seviyesine ulaşacağını düşünüyorum. Ardından da 0,076 doları test etme ihtimali var.

Olası düşüş durumunda 0,043 dolar seviyesine gerileyeceğini düşünüyorum. Tutunamaması durumunda da 0,031 dolardaki desteğe kadar düşüş yaşaması oldukça muhtemel.

Destek Seviyeleri 0,043 0,031 0,013
Direnç Seviyeleri 0,054 0,064 0,076
Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster