Haftayı 4 Dev Şirketle Ortaklık Yaparak Kapatmaya Giden 4 Altcoin!

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

İçinde bulunduğumuz hafta, özellikle altcoin projeleri açısından önemli anlaşmaların ön plana çıktığı bir hafta. Tanınmış büyük şirketler, farklı alanlarda projeler geliştiren altcoinler ile işbirliği yapıyorlar. Bu hafta 4 popüler altcoin şu ana kadar 4 farklı şirketle anlaşma imzaladı. Bebeklik döneminde sayılacak, köklü şirketlerle ortaklık kurabilen projeler, blockchain ve kripto teknolojisinin gücünü gösteriyor ve geleceği hakkında olumlu fikirler veriyor.

VeChain x Bayer

VeChain neredeyse iki yıldır aktif olarak kripto para piyasasındadır, ancak ortaklıklarından en çok söz eden kripto para projesidir. Walmart, H&M, PwC, BrightFoods ve diğer birçok önemli şirketle daha önce anlaşma imzalamış olan VeChain, son zamanlarda yapılan bir gelişmeye göre, dünya ilaç devi Bayer’in Çin kolu Bayer China ile ortaklık kuruyor. Bayer China’nın yeni bir Blockchain tabanlı izleme platformu geliştirmek için VeChain ile birlikte çalıştığı bildiriliyor. İlaç devi tarafından geliştirilen çözüm sayesinde, ilaçları tedarik zinciri boyunca izlemeyi amaçlamaktadır.

Matic x Infosys

VeChain gibi bugün açıklanan başka bir gelişmede Matic, dünyanın en büyük borsası olan New York Stock’ta listelenen 40 milyar dolarlık Hint teknoloji devi Infosys ile anlaştı. Ortaklığın bir parçası olarak, çok uluslu teknoloji şirketi Matic ağında bir düğüm yönetecek. Matic’in bir açıklamasında Infosys’in “Matic’in büyüyen dapp ekosistemi için güvenli ve güçlü bir platform sağlayacağı” kaydedildi. Matic’in kurucu ortağı ve operasyon direktörü Sandeep Nailwal konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Infosys’i bir ağ doğrulayıcısı olarak görmekten gurur duyuyoruz. Infosys, Hint teknolojik başarı öyküsünün öncüsü ve benim gibi milyonlarca bilgisayar bilimi profesyoneli için bir idol.“ Böyle ikonik bir kurumla çalışma hevesini söyledi ve ifade etti.

1981 yılında kurulan Infosys, 242 binden fazla çalışanıyla küresel danışmanlık ve bilgi teknolojisi hizmetleri sunmaktadır.

Theta x Google

İnternet devi Google’ın, Google Cloud aracılığıyla video dağıtım ağındaki kullanıcılara yardımcı olmak için Theta Labs ile ortaklık kurduğu ortaya çıktı. Hatta şirketin ağda 5 milyon THETA tokenini (2.5 milyon $) belirterek protokolün beşinci harici düğümü olacağı belirtiliyor.

Enjin x Minecraft

Enjin ve Minecraft arasındaki ortaklık yeni değil, dün açıklanan bir gelişme bu ortaklığı daha da ileri götürüyor. Enjin’den yapılan açıklamaya göre, dünyanın en popüler video oyunlarından biri olan Minecraft, artık oyuncuların Blockchain varlıklarını doğrudan sunucularına yerleştirmelerine izin veren yeni bir eklentiye sahip. Söz konusu eklentiye “EnjinCraft” adı verildi ve Enjin tarafından geliştirildi. Haberin ENJ fiyatı üzerinde yüzde 22 etkisi oldu.

CoinOtag’ı ayrıca TwitterFacebookTelegram ve Instagram‘dan da takip edebilirsiniz.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster