Diğer

  İşte bu hafta önemli gelişmeleriyle birlikte izlenecek 2 kripto para birimi

  Bugün Bitcoin’deki küçük çekilme, son günlerde çarpıcı fiyat artışları yaşayan bazı altcoinleri vurdu. Örneğin, Chainlink (LINK), VeChain (VET) ve Tezos (XTZ) gibi kripto paralar yükseliş trendinden sapmış gibi görünüyor. Öte yandan, küçük bir piyasa değeri olan altcoinlerde önemli artışlar görmek hala mümkündür.

  Buna ek olarak, DeFi projelerindeki ivme devam ediyor. Aave (LEND), Syntetix (SNX) ve Ampleforth (AMPL) geçen hafta sırasıyla yüzde 44, yüzde 36 ve yüzde 22 artışla kapandı.

  Geçen hafta yayınladığımız incelemeye dahil edilen Algorand (ALGO), yüzde 44 değer kazandı.

  Yani, hangi kripto coinleri bu hafta izlenebilir mi? İşte ilk bakışta öne çıkan özellikler:

  Electroneum (ETN)

  Geçen hafta Electroneum’un resmi web sitesinden yapılan açıklamada, 22 Temmuz’da yeni bir çatalın gerçekleşeceği ve blok ödüllerinin bu çatalla yüzde 75 oranında azalacağı ve bu nedenle token enflasyonunun% 4’ten% 1’e düşeceği kaydedildi. . Electroneum CEO’su Richard Ells, “ETN’nin token enflasyon oranını diğer kripto para birimlerinden çok daha düşük olan yüzde 2’nin altında tutmaya kararlıyız.” dedim. Electroneum madencileri artık blok başına 400 ETN ödülü alacak ve ödüllerde yüzde 75 azalma olacak. Bu daha önce 1450 ETN idi. Buna ek olarak, proje ekibi, blok ödüllerinin bundan sonra dört yılda bir yarıya indirileceği bir yarıya indirme programı oluşturdu. Buna göre, ödüller 2024’te yüzde 50 oranında azaltılarak 200 ETN’ye düşürülecek.

  Gerçekleştirilecek yarı fiyatlandırmanın bir dereceye kadar deneyimlendiği görülüyor. Geçen hafta, ETN’nin fiyatı yüzde 21 arttı. Hala izlemeye değer.

  Aergo (AERGO)

  Açık kaynaklı bir kurumsal blockchain platformu olan Aergo, “Chronos” adı verilen önemli bir gelişime hazırlanıyor. İlk açıkalamayı 17 Temmuz’da yaptı. Konuya bir sır verilmemişken AERGO’nun fiyatı önemli bir sıçrama yaptı. Cryptocurrency 17 Temmuz’dan itibaren yüzde 100’lük bir artış imzaladı. Resmi ve ayrıntılı açıklama bu hafta gelecek.

  Yasal Uyarı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır. Yeterli deneyim ve bilgiye sahip değilseniz bir danışmandan yardım almanız önerilir. Her yatırım kararı bireyin sorumluluğundadır. Kişisel yatırım kararlarından CoinOtag ve bu içeriğin yazarı sorumlu tutulamaz.

  CoinOtag’ı ayrıca TwitterFacebookTelegram ve Instagram‘dan da takip edebilirsiniz.

  En son kripto para haberleri hakkında bilgilendirilmek için Twitter hesabımız ve Telegram kanalımız için bildirimleri açmayı unutmayın.

  HABERLER

  Shiba Inu (SHIB) %530 Yakım Oranında Artış Görüyor, Fiyat Artışı İçin İyimserlik Oluşuyor

  Shiba Inu’nun yakım oranı %530 arttı, toplulukta fiyat artışı...

  Circle CEO’su Jeremy Allaire, Bitcoin ve Kripto İçin Aşırı İyimser Bir Gelecek Öngörüyor

  Kripto para, finansal yenilik ve ilginin merkezi olmaya devam...

  Bitcoin Fiyat Analizi: BTC, Düşen Takoz Formasyonu Ortasında Düşüş Eğilimi ile Karşı Karşıya

  Bitcoin'un fiyat yolculuğu, Haziran başından bu yana önemli bir...

  Güvenilir Borsa

  - Sponsorlu -ads-1

  Dogecoin (DOGE) Fiyatı ve Gelecek İhtimalleri!

  Dogecoin (DOGE)'in mevcut durumunu ve iyileşme potansiyelini piyasa zorlukları içinde keşfedin. Dogecoin yükselişe geçecek mi?

  Ethereum Fiyat Artışı: Kripto Analisti Önemli Bir Toparlanma Öngörüyor

  Ünlü kripto analisti Ali Martinez, önemli bir teknik göstergeye dayanarak Ethereum (ETH) için potansiyel bir toparlanma öngörüyor.

  Polkadot (DOT) Veri Analizi: Fiyata Etkisi Olacak Mı?

  Polkadot'un sosyal ve ağ etkinliği dikkate değer bir şekilde azaldı, ancak popülerliğini ve etkileşimini artırmak için çaba sarf ediliyor.

  BTC ve ETH Fiyat Analizi: Potansiyel Yükselişler ve Düşüşler

  Bitcoin ve Ethereum için sancılı bir haftada, uzmanlar her iki kripto para birimi için potansiyel toparlanmalar öngörüyorlar.

  Bitcoin Fiyat Analizi: $64K Seviyesine Geri Dönüş Mü?

  Bitcoin'in fiyatı hafif bir artış gösteriyor, ancak $64K seviyesini geri kazanmak için yeterli olacak mı? Yükseliş başlayacak mı?
  Enes ERGOVAN
  Enes ERGOVAN
  Enes Ergovan, yıllarca sosyal medya yöneticiliğinden aldığı önemli deneyimlerle kripto para ve piyasalara merak salan Enes Ergovan, sektörel yazılar yayınlamaya devam ederken sosyal medya sektöründe de çalışmalar yürütüyor. Enes Ergovan, coinotag.com'da editör olarak sektörel bazda yazılar paylaşıyor.

  Shiba Inu (SHIB) %530 Yakım Oranında Artış Görüyor, Fiyat Artışı İçin İyimserlik Oluşuyor

  Shiba Inu’nun yakım oranı %530 arttı, toplulukta fiyat artışı için olumlu bir hava oluştu. Baş Geliştirici Shytoshi Kusama, oyundan elde edilen gelirleri SHIB token yakımı...

  Bitcoin Yatırımcıları Piyasadaki Düşüşe Rağmen İyimserliğini Koruyor, Aralık Ayına Kadar 100 Bin Dolar Hedefliyor

  Mevcut düşüşe rağmen, Bitcoin (BTC) yatırımcıları kripto paranın geri döneceğine dair güvenlerini koruyor. CoinGecko'nun son verileri, Bitcoin...

  Circle CEO’su Jeremy Allaire, Bitcoin ve Kripto İçin Aşırı İyimser Bir Gelecek Öngörüyor

  Kripto para, finansal yenilik ve ilginin merkezi olmaya devam ediyor. Sektör liderleri, dijital varlıkların gelecekteki potansiyeli ve yaygın benimsenmesi konusunda sürekli olarak iyimser. Kripto para endüstrisinin...