Ana SayfaHaberGünlük Bazda Yükselen 3 Kripto Para ve Ethereum Analizi | 18 Haziran

Günlük Bazda Yükselen 3 Kripto Para ve Ethereum Analizi | 18 Haziran

-

Bu yazımızda Coinmarketcap verilerine göre son 24 saatte yükselen 3 kripto parayı inceleyeceğiz.


  • Xinfin Network: Xinfin Network düne göre yüzde 26 büyüme kaydederken haftalık bazda yüzde 46 seviyelerinde büyüdü.

    Xinfin Network fiyatı an itibariyle$0.029101dolar seviyelerinde alıcı buluyor.

  •  Fantom: Fantom düne göre yüzde 15 büyürken haftalık bazda yüzde 24 büyümüş oldu.

Fantom fiyatı an itibariyle$0.578611dolar seviyelerinde alıcı buluyor.

  • Theta Fuel: Theta Fuel düne göre yüzde 13 büyürken haftalık büyümesini yüzde 20 olarak kaydetti.

Theta Fuel fiyatı an itibariyle$0.057195dolar seviyelerinde alıcı buluyor.


Ethereum Fiyat Analizi 18 Haziran:

Ethereum fiyatının 2300 dolara doğru zemin kaybetmesi muhtemel ancak bu seviyenin üzerindeki toparlanma, ilk baskıyı hafifletmeye yardımcı olabilir.

ETH / USD Piyasası Anahtar Seviyeler:

Direnç seviyeleri: 3100$, 3300$, 3500$

Destek seviyeleri: 1700$, 1500$, 1300$

Ethereum Price Prediction

ETH / USD şu anda düşüş trendini izliyor ve boğalar mevcut piyasa değerini tutamazsa muhtemelen kanalın alt sınırının altında işlem görebilir. Ancak Ethereum fiyatı 2306 dolar destek seviyesine dokunuyor ancak yakın vadede yatay hareketin devamı söz konusu. İkinci en büyük kripto para birimi şu anda 2500 dolar civarında konsolide oluyor ve teknik gösterge güneye bakarsa 2000 dolarlık desteğe doğru düşebilir. Bu arada, Ethereum fiyatı yükselmeye devam etmek için mücadele ediyor ve fiyat tekrar yükselmeden önce 2000 dolarlık destek seviyesini tekrar ziyaret edebilir.

Ethereum Fiyat Tahmini: Ethereum (ETH) İçin Sonraki Yön Ne Olacak?

Ethereum fiyatı 9 günlük ve 21 günlük hareketli ortalamaların altında işlem görmeye devam ederse, kripto paranın 2000 dolarlık desteğin altında bir başka keskin düşüş yaşaması muhtemel. Ancak 2700 doların üzerinde yukarı yönlü bir kırılma olursa fiyat 2800 dolar direnç seviyesini test edebilir. Daha fazla kazanç, fiyatı 3100 dolar, 3300 dolar ve 3500 dolar direnç seviyelerine doğru itebilir. Aşağı yönde, 2300 dolar seviyesi ilk destektir. Daha fazla olumsuzluk varsa, fiyat 1700 dolar, 1500 dolar ve 1300 dolar gibi kritik destek seviyelerine dokunabilir. Bununla birlikte, ETH / USD henüz bazı olumlu işaretler göstermiyor ancak bazı şeylerin görünümü ile kısa vadede daha da düşebilir. Göreceli Güç Endeksi’nin (14) 40 seviyesinin üzerinde hareket ettiği görülüyor ve bu da kararsız bir piyasa hareketine işaret ediyor. Bitcoin’e karşı, Ethereum fiyatı, ayılar hala piyasaya hakim olduğu için 9 günlük ve 21 günlük hareketli ortalamaların altında gezinmeye devam ediyor. Şu anda, ETH / BTC şu anda 6190 SAT’de işlem görüyor ve boğalar henüz fiyatı kuzeye itmiyor. Bu nedenle, fiyat kanalın alt sınırının altına düşerse, bir sonraki kilit destekler muhtemelen 5200 SAT ve altında olabilir.

ETH BTC – Günlük Grafik

Bununla birlikte, olası bir yükseliş hareketi, piyasayı kanal içinde 9 günlük ve 21 günlük hareketli ortalamalara doğru itebilir, bunun üzerinde bir kırılma, Ethereum fiyatının 7300 SAT ve üzerine yüksek bir seviyeye ulaşmasını sağlayabilir, ancak RSI (14) 40 seviyesinde hareket ediyor, bu da piyasanın yatay bir hareket yaşayabileceğini gösteriyor.

Coin Otağ
Coin Otağhttps://coinotag.com/
Hızlı, güvenilir, son dakika bitcoin ve kripto para haberleri! Yatırım tavsiyesi değildir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON HABERLER

Nijeryalılar Gerçekten Bitcoin’i 34.000 Dolara mı Alıyor?

Nijerya'da yerlilerin Bitcoin'i 34 bin dolara aldığı haberi ne kadar doğru? Nijeryalılar gerçekten Bitcoin'i bu kadar yüksek primle mi alıyor?

Stabil Kripto Paraların Dolaşımdaki Arzı, Bitcoin Fiyatına Etki Ediyor!

Sabit kripto paraların dolaşımdaki arzı ile kripto para birimlerinin fiyatları arasında ciddi bir korelasyon varmış gibi görünüyor. İşte detaylar!

Yearn Finance’nin Eski Kurucusu “Hayır, DeFi Ölmedi” Dedi!

DeFi protokolü olan Yearn Finance'in eski kurucusu Andre Cronje, diğer insanların aksine DeFi'nin ölmediğini düşünüyor. İşte o sebepler.

FED Faiz’e Saatler Kala, Ünlü Big Short Yatırımcısı Bitcoin için SAT Diyor!

Big Short yatırımcısı, FED faizine saatler kala "SAT" diye tweet attı! Bu ne anlama geliyor? Efsane trader ne demek istiyor? İşte detaylar...

Güncel Analizler