Diğer
  Ana SayfaKripto Para AnalizleriGüncel TRON (TRX) Coin Yorum Analizi!

  Güncel TRON (TRX) Coin Yorum Analizi!

  -

  TRX’in fiyatı son 24 saat içinde korkunç bir şekilde %7,59 düştü. TRON’un fiyatı şu anda günlük grafiğinde önemli bir destek seviyesinin yakınında işlem görüyor. Gelin birlikte Trx coinin önemli destek ve direnç seviyelerini inceleyelim.

  Tron Coin Yorum Analizi!

  CoinMarketCap’e göre TRON (TRX), son 24 saatte dramatik bir fiyat düşüşü gördü. Yazı sırasında, altcoinin fiyatı son gündeki %7,59’luk düşüşün ardından 0,05037$ seviyesinde bulunuyor. Sonuç olarak, TRX’in haftalık performansı da kırmızıya döndü ve TRX’in mevcut haftalık performansı % -8,21’de. (Bknz: NFT Nedir?)

  TRX, hem kripto piyasası liderleri Bitcoin (BTC) hem de Ethereum’a (ETH) karşı zayıfladı. Yazı zamanında TRX, BTC’ye karşı %5,43 ve ETH’ye karşı %5,25 düştü.

  TRX’in günlük işlem hacmi, TRX’in zincir dışı ölçümlerinin çoğunun düşüş yaşadığı bir dönemde şaşırtıcı bir şekilde %202,70 arttı. TRX’in günlük işlem hacmindeki artış, toplamı 517.678.758$’a çıkardı.

  TRX/USDT için günlük grafik (Kaynak: CoinMarketCap)

  TRON (TRX) Coin İndikatör Göstergeleri!

  TRX’in fiyatı 9 günlük ve 20 günlük EMA çizgilerinin altına düştü ve şu anda 0,04928 $ destek seviyesinin yakınında bulunuyor. Bu, TRX bu ayı döngüsü için fiyat tabanını belirlediğinde destek sunan aynı destek seviyesidir. (Bknz: Stablecoin Nedir?)

  TRX’in fiyatındaki son durum, onu mevcut ayı döngüsü için yeni bir fiyat tabanı oluşturma riskiyle karşı karşıya bırakıyor. Bu, iki günlük teknik göstergenin sunduğu düşüş bayraklarıyla açıkça görülüyor. İlk düşüş eğilimi bayrağı, 9 günlük ve 20 günlük göreceli konumdur ve daha kısa EMA, daha uzun EMA çizgisinin altında işlem görür.

  Bir sonraki aşağı yönlü teknik gösterge, günlük RSI çizgisinin günlük RSI SMA çizgisinin altından geçmesi ve aşırı satım bölgesine girmek için RSI SMA çizgisinin oldukça altına düşmesidir.

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.
  Coin Otağ
  Coin Otağhttps://coinotag.com/
  Hızlı, güvenilir, son dakika bitcoin ve kripto para haberleri! Yatırım tavsiyesi değildir.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  Ethereum Yükseliş için Bu Seviyeyi Kırmalı! Güncel ETH Analizi

  Ethereum'un fiyat grafiği incelendiğinde, önemli direnç seviyelerinin altında hareket ettiği görülmektedir. 1930$ seviyesinin üzerinde mum kapanışları gerçekleştiremeyen ETH, düşüş trendini sürdürme potansiyeline sahiptir.

  Bitcoin Yükselişini Bu Hafta Başlatacak Mı? Güncel BTC Analizi!

  Bitcoin'in kısa vadeli fiyat analizi, 27.400$ direnç seviyesinin henüz kırılmadığını göstermektedir. Bu seviyenin üzerinde mum kapanışı gerçekleşmezse, BTC'nin düşüş hareketini sürdürme potansiyeli ortaya çıkabilir.

  Ripple (XRP) – SEC Davasında Zafer Kimin Olacak?

  Ripple ve SEC davasında sonucun ne olacağı konusunda belirsizlikler devam ediyor. Peki bu davanın kazananı kim olacak? Ripple'ın kazanmasında etkili olacak faktörler nedir?

  Bitcoin Yatay Aralıklarda Hareket Ediyor: Yatırımcılar Coinbase Lansmanına Odaklandı!

  Bitcoin ve kripto para fiyatları yatay aralıklarda devam ederken, yatırımcılar 5 Haziran'daki Coinbase türev borsası lansmanına odaklanmış durumda.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler