Güncel Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve Binance Coin (BNB) Analizi!

Güçlü Bitcoin (BTC) düzeltmesinin ardından kripto para piyasası toparlanmaya başlıyor. İşte Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve Binance Coin (BNB) analizi...

binance coin
Abone Ol
Daha Fazla

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Birçok yatırımcı, düşüş trendinin bitip bitmediğini ölçmek için Bitcoin’in fiyat davranışını izlerken, Ether (ETH) yavaş yavaş toparlanıyor. Verilere göre Ether’in 60 milyar dolar olan 24 saatlik ticaret hacmi, Bitcoin’in 50 milyar dolarını geçti.

Bitcoin (BTC) Analizi

Bitcoin 40.800 dolara kadar yükseldi. Ancak düşen 20 günlük üstel hareketli ortalama (43.967 dolar) ve 38’in altındaki göreli güç endeksi (RSI), ayılara avantaj sağlıyor.

Fiyat mevcut seviyeden düşerse, ayılar fiyatı 34.000 dolara çekmeye çalışacak. Bu, izlenmesi gereken önemli bir destektir çünkü eğer kırılırsa, BTC/USDT çifti kritik desteği 30.000 dolardan yeniden test edebilir.

Artan yönde, boğaların üstünlüğü elde etmek için fiyatı 20 günlük EMA’nın üzerine itmesi ve sürdürmesi gerekecek. Bunu yapmayı başarırlarsa, çift 50.000 dolara kadar yükselebilir.

Bitcoin (BTC) fiyatı an itibariyle$ 40,325.00dolar seviyelerinde alıcı buluyor.

Ethereum (ETH) Analizi

Fiyat mevcut seviyeden düşerse, ayılar düşüş trendini sürdürmeye çalışacak. Olumsuz taraftaki ilk destek 2.378.54 dolar ve ardından 2.079.94 dolar. Fiyat bu desteğin üzerinden geri dönerse, parite birkaç gün konsolide olabilir.

Ancak ayılar fiyatı 2.000 doların altına düşürür ve sürdürürse, ETH/USDT çifti kritik desteği 1.728.74 doları yeniden test edebilir.

Bu varsayımın aksine, alıcılar fiyatı 20 günlük EMA’nın (2.936 dolar) üzerine çıkarırsa, parite yüzde 61.8 Fibonacci geri çekilme seviyesine 3.362.72 dolara yükselebilir. Böyle bir hareket, kısa vadeli düşüş trendinin sona erdiğini gösterecektir.

Ethereum (ETH) fiyatı an itibariyle$ 2,570.78dolar seviyelerinde alıcı buluyor.

Binance Coin (BNB) Analizi

Fiyat 428 dolardan düşerse ancak 348.70 dolar desteğini kırmazsa, BNB/USDT çifti 50 günlük basit hareketli ortalamaya (523 dolar) ve ardından 600 dolara ulaşabilecek bir yukarı hareket başlatabilir.

Aksine, fiyat genel dirençten düşerse ve 348.70 doların altına düşerse parite 257.40 dolara inebilir. Böyle bir hareket, ayıların daha yüksek seviyelerde satmaya devam ettiğini ve bu diplerin onaylanmasını geciktirebileceğini gösterecektir.

Binance Coin (BNB) fiyatı an itibariyle$ 369.61dolar seviyelerinde alıcı buluyor.

Feragatname: Konu ile ilgili yorumlar ve analiz bulguları yalnızca ilgi kişilerin veya yazarın görüşleridir, kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Doğacak kayıp ya da kazançlardan Coin Otağ veya yazar sorumlu değildir. Hiçbir yazı ya da haber kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Coin Otağ ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!