Diğer

  Grayscale’in Ethereum Varlıkları Devasa Boyutlara Ulaştı!

  • Grayscale, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) aleyhine dava kazandıktan sonra spot Bitcoin ETF’sini başlatmaya yaklaştıkça kripto senfonisinde doğru notaları çalmış gibi görünüyor.
  • Grayscale’in Ethereum Güven Fonu’nun sektördeki en yüksek puan alan kripto fonları arasında yer alması nedeniyle bu sürpriz olmayabilir. Grayscale’in Ethereum Trust Fonu’nun dünyanın ikinci büyük Ethereum sahibi olduğu belirtiliyor.
  • Grayscale Litecoin Trust, yaklaşık 94.2 milyon dolarlık başka büyük bir fon. Liste devam ettikçe, bu varlıklar sadece Grayscale portföyünün yüzeyini çiziyor.

  Grayscale, sadece Bitcoin fonu olan bir yatırım devi değil; Ethereum da dahil olmak üzere birçok altcoin’de milyonlarca dolarlık fon yönetiliyor.

  Grayscale Ethereum Trust Ne Kadar ETH Tutuyor?

  Ethereum-ETH

  Arkham Intelligence son yayınladığı raporda, Grayscale’in yaklaşık 5 milyar dolarlık Ethereum biriktirdiğini buldu. Grayscale, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) aleyhine dava kazandıktan sonra spot Bitcoin ETF’sini başlatmaya yaklaştıkça kripto senfonisinde doğru notaları çalmış gibi görünüyor.

  Grayscale’in Ethereum Güven Fonu’nun sektördeki en yüksek puan alan kripto fonları arasında yer alması nedeniyle bu sürpriz olmayabilir. Grayscale’in 4.7 milyar dolarlık ETH sahip olduğu, Ethereum Trust Fonu’nun dünyanın ikinci büyük Ethereum sahibi olduğu belirtiliyor. Ethereum fiyatı, Grayscale’in yatırımından bu yana biraz düşmüş ve başlangıçtaki 5 milyar dolarlık yatırımı hafif bir düzeltmeye neden olmuş gibi görünüyor.

  Arkham, Grayscale ile ilişkilendirilen tüm faaliyetleri belirlemek için 500’den fazla cüzdanı taradı ve inceledi. Raporun belirttiğine göre, her bir cüzdan 30 milyon dolardan az değere sahiptir. Grayscale ayrıca Grayscale Chainlink Trust’ta yaklaşık 1.7 milyon dolar değerinde LINK token ve 1.1 milyon dolar değerinde UNI tokenine sahiptir.

  Arkham’ın raporuna göre, Grayscale’in Bitcoin varlıkları çok daha az, yaklaşık 92.1 milyon dolar. Ancak Grayscale’in resmi web sitesine göre Grayscale Bitcoin Trust, diğer adıyla GBTC, 16 milyar dolarlık Bitcoin’i yönetiyor.

  SEC’e Karşı Zafer, Grayscale’in Varlıklarını İyileştirir mi?

  Grayscale, Bitcoin Cash Trust’ta yaklaşık 60 milyon dolar ve Ethereum Classic Trust’ta yaklaşık 179 milyon dolar bulunduruyor. Grayscale Litecoin Trust, yaklaşık 94.2 milyon dolarlık başka büyük bir fon. Liste devam ettikçe, bu varlıklar sadece Grayscale portföyünün yüzeyini çiziyor.

  Grayscale’in SEC karşısındaki zaferini göz önüne alındığında, bu varlık yönetim firmasının varlıklarına daha fazla Bitcoin ve diğer kripto parayı biriktirmeye başlaması muhtemel görünüyor.

  SEC’in Washington D.C mahkemesinde Grayscale’e karşı karşılaştığı kaybı temyiz etmek veya Yüksek Mahkeme’ye gitmek için 40 günü hala var. Ancak SEC herhangi bir adım atana kadar büyük varlık yönetim firmalarının ETF başvurularını nasıl stratejikleştireceği hakkında sadece spekülasyon yapılıyor.

  En son kripto para haberleri hakkında bilgilendirilmek için Twitter hesabımız ve Telegram kanalımız için bildirimleri açmayı unutmayın.

  HABERLER

  TVL Artışının Ortasında EOS Kriptosu Günlük ve Haftalık Önemli Kazançlar Yaşıyor

  EOS, kripto piyasasında önemli bir direnç seviyesine yaklaştı, bu...

  IntoTheBlock, Gelecekteki Kilit Açmaların Worldcoin’in (WLD) Performansını Etkileyebileceği Konusunda Uyarıyor

  Çeşitli projeler tarafından büyük miktarlarda altcoin tokenlarının yakında piyasaya...

  Kaiko, ETF Listelemelerinin Ardından Ethereum’un Bitcoin’i Geçeceğini Öngörüyor

  Kaiko analistlerine göre, yeni ETF listelerinin ardından Ethereum’un Bitcoin’i...

  Güvenilir Borsa

  - Sponsorlu -ads-1

  Dogecoin (DOGE) Fiyatı ve Gelecek İhtimalleri!

  Dogecoin (DOGE)'in mevcut durumunu ve iyileşme potansiyelini piyasa zorlukları içinde keşfedin. Dogecoin yükselişe geçecek mi?

  Ethereum Fiyat Artışı: Kripto Analisti Önemli Bir Toparlanma Öngörüyor

  Ünlü kripto analisti Ali Martinez, önemli bir teknik göstergeye dayanarak Ethereum (ETH) için potansiyel bir toparlanma öngörüyor.

  Polkadot (DOT) Veri Analizi: Fiyata Etkisi Olacak Mı?

  Polkadot'un sosyal ve ağ etkinliği dikkate değer bir şekilde azaldı, ancak popülerliğini ve etkileşimini artırmak için çaba sarf ediliyor.

  BTC ve ETH Fiyat Analizi: Potansiyel Yükselişler ve Düşüşler

  Bitcoin ve Ethereum için sancılı bir haftada, uzmanlar her iki kripto para birimi için potansiyel toparlanmalar öngörüyorlar.

  Bitcoin Fiyat Analizi: $64K Seviyesine Geri Dönüş Mü?

  Bitcoin'in fiyatı hafif bir artış gösteriyor, ancak $64K seviyesini geri kazanmak için yeterli olacak mı? Yükseliş başlayacak mı?
  Coin Otağ
  Coin Otağhttps://coinotag.com/
  Hızlı, güvenilir, son dakika bitcoin ve kripto para haberleri! Yatırım tavsiyesi değildir.

  TVL Artışının Ortasında EOS Kriptosu Günlük ve Haftalık Önemli Kazançlar Yaşıyor

  EOS, kripto piyasasında önemli bir direnç seviyesine yaklaştı, bu da potansiyel bir hareketin habercisi olabilir. Toplam Kilitli Değer (TVL) artışına rağmen, EOS ağındaki işlem hacmi...

  IntoTheBlock, Gelecekteki Kilit Açmaların Worldcoin’in (WLD) Performansını Etkileyebileceği Konusunda Uyarıyor

  Çeşitli projeler tarafından büyük miktarlarda altcoin tokenlarının yakında piyasaya sürülmesi bekleniyor ve bu durum piyasa dalgalanmalarına yol açabilir. Uzmanlar, günlük 25 milyon dolarlık Bitcoin ihraç...

  Kaiko, ETF Listelemelerinin Ardından Ethereum’un Bitcoin’i Geçeceğini Öngörüyor

  Kaiko analistlerine göre, yeni ETF listelerinin ardından Ethereum’un Bitcoin’i geride bırakma ihtimali bulunuyor. Bu tahmin, kripto piyasasında birden fazla ETF öngörüsü arasında geliyor. Kripto topluluğundaki birçok...