Ana SayfaHaberGrayscale Avukatı: SEC Spot Bitcoin ETF Reddi "Anlaşılmaz" Dedi!

Grayscale Avukatı: SEC Spot Bitcoin ETF Reddi “Anlaşılmaz” Dedi!

-

Grayscale Bitcoin Trust: Grayscale’in avukatları, SEC’in GBTC spot Bitcoin ETF’nin onaylanması konusunda kendi önceki emirlerine aykırı davrandığını iddia ederek savunmalarını açtı.

Bitcoin için Önemli, Karar Keyfi!

Şirketin avukatı Don Verrilli, SEC’in reddinin Bitcoin vadeli sözleşmelerinin varlığına rağmen, keyfi bir karar olduğunu söyledi. Açılış savunmalarına tepki olarak, hakim Grayscale’in savunmalarının kabul edilmesi durumunda SEC’in bir spot Bitcoin borsa ticareti ürünü (ETP) onaylamak zorunda kalacağını sordu.

SEC temsilcisi, kurumun yasaya uygun olarak bir tutarlılık bulamadığı durumlarda başvuruları reddedme hakkına sahip olduğunu söyledi. Grayscale’in Securities and borsa Commission’ın (SEC) Grayscale Bitcoin Trust’ı (GBTC) bir spot Bitcoin ETF’ye dönüştürme başvurusunu reddetmesine itiraz etmek için dava açtığı sırada, Columbia Bölgesi Mahkemesi önünde oral savunmalar başladı. Grayscale’in davasının temeli, SEC’in vadeli ETF’yi onaylamasından sonra Grayscale’e adil davranmadığı iddiasına dayanıyordu. Reddetme Çatışma Haziran 2022’de başladı, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) spot ETF başvurusunu reddettiğinde.

İlginizi Çekebilir: Çin’in En Büyük Sosyal Medyasından Dijital Para Hamlesi!

En son gelişme, Kripto Borsa FTX’in bir alt şirketi olan Alameda Research, SEC Vs Grayscale davasının savunmaları başlamadan bir gün önce, Grayscale’e karşı haksız bir şekilde yönetim ücretleri talep etmekle suçladı. GBTC hisse fiyatı şu anda devam eden SEC davası savunmaları sırasında yaklaşık %2,50 düşüşte. Pazartesi günü, Grayscale Bitcoin Trust (GBTC) hisse fiyatı %4,62 artışla kapanış yaptı, şirketin davada tutumuna güvenin bir işareti olarak. Şirketin avukatları, dava, SEC’in başvuruyu farklı bir şekilde değerlendirdiği gerçeğine dayanmaktadır dedi.

İlginizi Çekebilir: Powell Açklaması Öncesinde Bitcoin, Ethereum Teknik Analizi: BTC, ETH Duraklamada

CoinOtag, sosyal medyadaki en hızlı haber sağlayıcınızdır.
Telegram kanalımıza katılarak haberleri ilk siz öğrenebilirsiniz. Unutmadan; bizleri "CoinOtag" aramasıyla Tiktok, Instagram, Facebook, CoinMarketCap, Binance ve Twitter'dan da takip edebilirsiniz! Bildirimleri açmayı unutmayın!
Coin Otağ
Coin Otağhttps://coinotag.com/
Hızlı, güvenilir, son dakika bitcoin ve kripto para haberleri! Yatırım tavsiyesi değildir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON HABERLER

Ethereum Fiyat Konsolidasyonunu Koruyor Potansiyel Giriş Bölgesi Neresidir?

17 Mart'tan beri, Ethereum [ETH], $ 1,715 - $ 1,840 fiyat aralığında konsolide olmuştur. Başka bir deyişle, ETH geçtiğimiz yedi günde yan yana yapıda kaldı ve hafta sonuna kadar uzayabilirdi.

SEC çağrısından önce SUSHI holderları pozisyonlarını azaltmış olabilir!

Sushi holderları SushiSwap ekosistemine ihanet mi ediyor? Yüklü çıkışların sebebi SEC çağrısı mı? Coinbase Staking olayları bu konunun neresinde? İşte tüm detaylar.

XRP, dört aylık aralığını aşarak yükselişe geçti, boğalar $0.5’ın üzerine yükseliş bekliyor.

Kasım ayından beri yatay hareketlerden sonra, Ripple [XRP] Çarşamba günü önemli direnç seviyelerinin ötesine şiddetli bir kırılım gösterdi. Bu, varlığın arkasındaki güçlü alıcı görüşünü destekleyen bir gerçeği ortaya çıkardı.

Bitcoin (BTC)’nin 30 Bin Doları Görmesi İçin Ne Gerekiyor?

Bitcoin fiyatı tüm kayıplarını silip $28,000'in üzerine çıktı. BTC, gelecek seanslarda düzgün bir artışa başlamak için $28,500 direnç bölgesini aşmak zorunda.
- Sponsored -anonim-borsa
- Sponsored -anonim-borsa
- Sponsored -anonim-borsa

Güncel Analizler