Gram altının belirleyici olma seviyesi gözlendikten sonra artan talep veya oluşacak satış baskısı için bu seviyelere dikkat çekildi!

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Geçtiğimiz son işlem gününde kurda 7.40 seviyesi üzerinde yatay hareketler devam ederken, Ons Altın’daki sınırlı yükseliş ile birlikte Gram Altın’ın da yukarı yönlü sınırlı hareketini sürdürdüğü izlenmişti. Pazartesi günü ise kur tarafında 7,42 seviyesi üzerinde yukarı yönlü sınırlı hareketler sürerken, değerli metalde gözlenen geri çekilmeye paralel olarak Gram Altın’da da aşağı yönlü sınırlı hareketler gözlendi.

Teknik olarak incelediğimizde, Gram Altın’ın 462 seviyesinde belirleyici olmaya devam ettiği gözlendi. 460 destek seviyesinin üzerinde kaldığı sürece gelebilecek alımlar ile yukarı yönlü eğilimin devam etmesi durumunda 464, 467 ve 469 takip edilmesi gereken önemli direnç seviyeleridir. Gelebilecek olası satışlar ile Gram Altın’daki eğilimin aşağı yönlü hareketinde ise 460, 458 ve 455 destek seviyeleri takip edilmelidir.

Kaynak: Ahlatcı Yatırım Sabah Bülteni

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster