Diğer

  Google, Reklam Politikasında Yenilik Yapıyor: Spot Bitcoin ETF’leri ile İlgili Olabilir!

  • Google, açıkça ETF’leri de içerecek şekilde, yeni kripto para ile ilgili ürünlerin reklamını yapma politikalarını güncelliyor.
  • Google, güncellenen politika kapsamı ve gereksinimleri ile ilgili daha fazla açıklamanın Ocak 2024’te yapılacağını ekledi.
  • Şu anda platform, kullanıcılara kripto satın almak, değiştirmek veya tutmak için doğrudan ilgili olmayan belirli ürünlerin tanıtımına izin vermektedir.

  Google’ın reklam politikasında yapmış olduğu son güncellemeye göre, spot Bitcoin ETF’leri de bu politikadan avantaj elde ediyor!

  Google, Reklam Politikasında Güncelleme Yapıyor

  bitcoin-btc

  Google, açıkça ETF’leri de içerecek şekilde, yeni kripto para ile ilgili ürünlerin reklamını yapma politikalarını güncelliyor. Google, belirli kripto ürünlerinin tanıtımına izin vermek amacıyla reklam politikalarını birkaç ay önce güncelledikten sonra, şimdi tekrar reklam politikalarını genişletiyor.

  Google’ın yaptığı en son güncelleme, reklamverenlere büyük miktarda dijital para biriktiren trust’lardaki hisseleri trading yapma olanağı sağlayan finansal ürünleri tanıtmalarına olanak tanımayı amaçlıyor. Teknoloji devi, reklamverenlerin 29 Ocak tarihinden itibaren “yatırımcılara büyük miktarda dijital para biriken güvenlerde hisse trading’i yapma imkanı tanıyan finansal ürünleri” tanıtabileceğini belirtti. Google, güncellenen politika kapsamı ve gereksinimleri ile ilgili daha fazla açıklamanın Ocak 2024’te yapılacağını ekledi.

  Yeni değişiklikler yürürlüğe girdiğinde, reklamverenlerin Google’ın geniş ağı üzerinde tanıtabilecekleri kripto para ile ilgili ürünlerin kapsamını daha da genişletecektir. Google, 2018 yılında kripto ile ilgili reklamları yasaklamıştı, ancak o zamandan beri tutumunu kademeli olarak yumuşatmıştır.

  Şu anda platform, kullanıcılara kripto satın almak, değiştirmek veya tutmak için doğrudan ilgili olmayan belirli ürünlerin tanıtımına izin vermektedir. Ayrıca reklamverenler, blockchain tabanlı varlıkları kullanarak kullanıcı deneyimini geliştiren veya yeni seviyeleri kilitleyen NFT oyunlarını da tanıtabilirler.

  Bitcoin ETF Yakında mı?

  Google’ın en son reklam politikası güncellemesi ve zamanlaması, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun (SEC) spot Bitcoin ETF’lerini onaylama aşamasında olduğunu daha da gösterebilir. Güncelleme özellikle “ABD’yi hedefleyen Kripto Para Trust sunan reklamverenler” ifadesini içermekte. Yatırımda, yatırım güvenleri ve ETF’ler genellikle temel bir varlığa veya endekse maruz kalma imkanı sağlayan ürünleri ifade etmek için sırayla kullanılır.

  Şu anda bu aşamada herhangi bir şey onaylanmış değil, ancak Google’ın en son gelişmeleri, SEC’in Bitcoin ETF’leri başlatma başvurusunda bulunan ihraççılarla ileri düzeyde görüşmelere girdiği bir döneme denk geliyor. Belirtilere göre onay, Ocak ayında gelebilir ve bu da Google’ın reklam politikalarını güncellediği ay ile aynı zamana denk gelmektedir.

  Bu arada, Bitcoin (BTC), yükseliş trendinin ardından bir mola aldı. Lider kripto para birimi Pazartesi gününün erken saatlerinde 40.400 dolara kadar düştü, ancak o zamandan beri 42.000 doların üzerine çıktı.

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.

  HABERLER

  Mox Bank, Hong Kong’da Bitcoin ve Ethereum Hizmetleri Sunacak!

  Mox Bank, Hong Kong'daki ekosisteme katılarak Bitcoin ve kripto para hizmetlerini sunmaya başlayacak; İşte detaylar!

  Alchemy Pay (ACH), ABD’nin New Hampshire Eyaletinde Lisans Aldı!

  Önde gelen fiat-kripto ödeme ağı ve altcoin projesi olan Alchemy Pay, ABD'nin New Hampshire eyaletinde para transferi için lisans aldı.

  DWF Labs, TokenFi Projesinin Kripto Parası TOKEN’e Yatırım Yapıyor!

  Web3 yatırım firması DWF Labs, TokenFi projesninin yerel kripto parası olan TOKEN'e 10 milyon dolarlık yatırım yapacağını açıkladı.

  Bitcoin Fiyatı Güçleniyor: Altcoin Sezonu Ne Zaman Başlayacak?

  Bitcoin fiyatı 68 bin doların üzerini görerek yeni zirveleri hedefledi; Ancak şimdi yatırımcılar altcoin sezonunun ne zaman başlayacağına odaklanıyor!

  Güvenilir Borsa

  - Sponsorlu -ads-1

  Reddit Haberi Matic Fiyatını Uçurdu! Güncel MATIC Analizi

  Coinotag Twitter'da Reddit'in Matic satın aldığını duyurdu, bu habere bağlı olarak Matic %7 yükseldi. Reddit, Bitcoin ve Ethereum'u bilançosuna ekledi ve sanal ürünlerin satışında Ether ve Matic'i ödeme olarak kabul ettiğini belirtti.

  KSM Coin Uzun Vadeli Yatırımcılara Göz Kırpıyor! Güncel KSM Analizi

  KSM'nin teknik analizine göre, 47$ desteğinin kaybı sonrasında düşüş trendi başladı. Yatırımcılar, 48.37$ - 47.58$ direnç aralığını izlemeli. Yükseliş trendinin güçlenebileceği ve hedefin 55$ olabileceği belirtiliyor.

  Solana Balinaları 75 Dolara Hazırlanıyor Olabilir Mi? Güncel SOL Analizi

  SOL, 12 saatlik grafikte 105.52$ desteğini kaybederek düşüş trendine girdi. Önümüzdeki günlerde 114$ seviyesinin üzerinde kapanışlar yapılamazsa, düşüş hareketi 75$ seviyesine kadar devam edebilir.

  AVAX Kritik Direncini Geçemezse Düşüş Sürebilir! Güncel AVAX Analizi

  AVAX, 12 saatlik grafikte 38.38$ desteğini kaybederek düşüş trendine girdi. Önümüzdeki günlerde 40.90$ seviyesinin üzerinde kapanışlar yapamazsa, düşüş hareketi 31.10$ seviyesine kadar devam edebilir.

  Bitcoin Yatırımcılarını Neler Bekliyor? Bitcoin’de Yükseliş Sürecek Mi? BTC Analizi

  Bitcoin, saatlik grafikte düşüş eğilimi gösteriyor. Haftalık grafikte ise kritik direnç seviyesi olan $53,270'e yakın işlem görüyor. Yatırımcılar direnç bölgesine yaklaşırken dikkatli olmalı ve piyasa
  Celal MUTLU
  Celal MUTLU
  Celal Mutlu, genç yaşta ilgi duymaya başladığı kripto para, borsa ve sosyal medya dünyasında elde ettiği deneyimlerle Coin Otağ'a yardımcı oluyor. Okurlara ulaşırken danışmanlıklar vererek sosyal içeriklere kendi dokunuşlarını yapıyor.

  Mox Bank, Hong Kong’da Bitcoin ve Ethereum Hizmetleri Sunacak!

  Mox Bank, Hong Kong'daki ekosisteme katılarak Bitcoin ve kripto para hizmetlerini sunmaya başlayacak; İşte detaylar!

  Alchemy Pay (ACH), ABD’nin New Hampshire Eyaletinde Lisans Aldı!

  Önde gelen fiat-kripto ödeme ağı ve altcoin projesi olan Alchemy Pay, ABD'nin New Hampshire eyaletinde para transferi için lisans aldı.

  DWF Labs, TokenFi Projesinin Kripto Parası TOKEN’e Yatırım Yapıyor!

  Web3 yatırım firması DWF Labs, TokenFi projesninin yerel kripto parası olan TOKEN'e 10 milyon dolarlık yatırım yapacağını açıkladı.