Ana SayfaHaberGitHub Geliştirme Aktivitelerine Göre En İyi 10 Kripto Para!

GitHub Geliştirme Aktivitelerine Göre En İyi 10 Kripto Para!

-

Kripto para yatırımcıları, herhangi bir kripto para birimi almadan önce bazı metriklerde araştırmalar yapar ve bu araştırmaya göre en iyi yatırımı bulmaya çalışır. Bu bağlamda, GitHub geliştirmeleri ile öne çıkan 10 kripto para birimini derledik. Detaylar yazımızda…

GitHub Aktivitelerine Göre En İyi 10 Kripto Para!

GitHub

2023’e harika bir başlangıç yaptıktan sonra, kripto para piyasasındaki artış Mart ayının başlarında azalmaya başladı ve sert düşüşler görülmekte. Fiyat artışlarındaki yavaşlamaya rağmen, bir dizi farklı kripto varlığın arkasındaki geliştirme ekipleri, belirli varlıkların değerlerini artırmasına yardımcı olmak için harekete geçiyor.

Polkadot (DOT), Cardano (ADA) ve Internet Computer (ICP) İlk 3’te!

Kripto Paralar Github Hareketleri Güncel Fiyat
Polkadot (DOT) / Kusama (KSM) 871 6,05$ / 34$
Cardano (ADA) 670 0,33$
Internet Computer (ICP) 577 5,55$
Status (SNT) 549 0,026$
Hedera (HBAR) 446 0,065$
Ethereum (ETH) 441 1.566$
Decentraland (MANA) 389 0,59$
Aptos (APT) 386 11,8$
Filecoin (FIL) 375 6,27$
MiltiversX (EGLD) 362 44,07


GitHub’dan gelen verilere göre, GitHub geliştirme aktivitesi tablosuna 817 ile Polkadot (DOT) ve Kusama (KSM) liderlik ediyor, ardından 670 ile Cardano (ADA) geliyor.
Üçüncü sırada 577 ile Internet Computer (ICP), 549 ile Status (SNT) dördüncü, 446 ile Hedera (HBAR) beşinci sırada yer alıyor.

Piyasa değerine göre en büyük ikinci kripto para birimi Ethereum (ETH), 441 ile altıncı en yüksek geliştirme aktivitesine sahip. Aynı zamanda, metaverse oyunu Decentraland (MANA) 389 ile yedinci, Aptos (APT), Filecoin (FIL) ve MultiverseX ilk 10’un geri kalanını oluşturuyor.

GitHub Kripto Para
GitHub Kripto Para Geliştirme Aktivite Sıralaması 

Polkadot, Cardano ve Ethereum gibi diğer tanınmış isimleri gölgede bırakan “blok zincirlerinin blok zinciri” olarak adlandırılan ağ ile geliştirme faaliyetlerini sürdürmeye devam ediyor. Nitekim Polkadot, Ocak 2023’te de geliştirme faaliyetleri açısından liderdi.

Polkadot’un Sırrı Nedir?

Geliştirme, aslında Polkadot ekibi tarafından platformun ölçeklenebilirliğini geliştirmeye yönelik bir yol haritasının yayınlanmasının ardından yapılan çalışmanın bir yansımasıdır. Yol haritasının bir kısmı, paralel zincirlerin uzantısının ayrılması ve aktarma zincirinin uzantısı olarak da bilinen senkron yedeklemeye ayrılmıştır. İyileştirmenin, ağ hızında saniyede 100.000 ila 1 milyon işlem arasında bir artışa yol açacağı tahmin edilmektedir.

Son olarak, Yapay Zeka (AI) ve makine öğrenimi algoritmalarının yükselişiyle, yatırımcılar artık kripto piyasasının değişken doğası göz önüne alındığında, kripto para birimlerinin gelecekteki fiyatını tahmin etmelerine yardımcı olmak için bu ileri teknolojilere yöneliyor. Bir yapay zeka teknolojisinden 28 Şubat’ta alınan verilere göre Polkadot’un 30 Aralık 2023’te 17,39 dolardan işlem görmesi bekleniyor. Güncel DOT coin fiyatı 6,05$.

İlginizi Çekebilir: Yapay Zeka, 2023 Sonu için Bitcoin Fiyatını Tahmin Etti!

CoinOtag, sosyal medyadaki en hızlı haber sağlayıcınızdır.
Telegram kanalımıza katılarak haberleri ilk siz öğrenebilirsiniz. Unutmadan; bizleri "CoinOtag" aramasıyla Tiktok, Instagram, Facebook, CoinMarketCap, Binance ve Twitter'dan da takip edebilirsiniz! Bildirimleri açmayı unutmayın!
Celal MUTLU
Celal MUTLU
Celal Mutlu, genç yaşta ilgi duymaya başladığı kripto para, borsa ve sosyal medya dünyasında elde ettiği deneyimlerle Coin Otağ'a yardımcı oluyor. Okurlara ulaşırken danışmanlıklar vererek sosyal içeriklere kendi dokunuşlarını yapıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON HABERLER

Ethereum Fiyat Konsolidasyonunu Koruyor Potansiyel Giriş Bölgesi Neresidir?

17 Mart'tan beri, Ethereum [ETH], $ 1,715 - $ 1,840 fiyat aralığında konsolide olmuştur. Başka bir deyişle, ETH geçtiğimiz yedi günde yan yana yapıda kaldı ve hafta sonuna kadar uzayabilirdi.

SEC çağrısından önce SUSHI holderları pozisyonlarını azaltmış olabilir!

Sushi holderları SushiSwap ekosistemine ihanet mi ediyor? Yüklü çıkışların sebebi SEC çağrısı mı? Coinbase Staking olayları bu konunun neresinde? İşte tüm detaylar.

XRP, dört aylık aralığını aşarak yükselişe geçti, boğalar $0.5’ın üzerine yükseliş bekliyor.

Kasım ayından beri yatay hareketlerden sonra, Ripple [XRP] Çarşamba günü önemli direnç seviyelerinin ötesine şiddetli bir kırılım gösterdi. Bu, varlığın arkasındaki güçlü alıcı görüşünü destekleyen bir gerçeği ortaya çıkardı.

Bitcoin (BTC)’nin 30 Bin Doları Görmesi İçin Ne Gerekiyor?

Bitcoin fiyatı tüm kayıplarını silip $28,000'in üzerine çıktı. BTC, gelecek seanslarda düzgün bir artışa başlamak için $28,500 direnç bölgesini aşmak zorunda.
- Sponsored -anonim-borsa
- Sponsored -anonim-borsa
- Sponsored -anonim-borsa

Güncel Analizler