Diğer

  Galaxy Digital CEO’su, Bitcoin Boğasını Başlatacak Faktörleri Açıkladı!

  • Novogratz, Bitcoin ve kripto piyasası hakkındaki düşüncelerini ve piyasanın nereye gideceği konusundaki beklentilerini paylaştığı bir röportajda yer aldı.
  • CEO, dijital varlık konusunda oldukça iyimser kalmakta ve piyasada şu anda yaşanan bazı gelişmelerden dolayı boğa trendi beklemektedir.
  • Novogratz, Federal Rezerv’in bu yılın ilerleyen zamanlarında yolunu değiştireceğini beklediğini belirtiyor ve bu durumun Bitcoin için iyi olacağını düşünüyor.

  Galaxy digital CEO’su Mike Novogratz, katıldığı bir programda Bitcoin piyasasında başlayacak bir ralli için önemli olacak faktörleri açıkladı.

  Novogratz’a Göre Ralliyi Başlatacak Faktörler

  Bitcoin (BTC)

  Novogratz, Squawk Box programında Bitcoin ve kripto piyasası hakkındaki düşüncelerini ve piyasanın nereye gideceği konusundaki beklentilerini paylaştığı bir röportajda yer aldı. Mevcut piyasa trendine karşı olarak, CEO, dijital varlık konusunda oldukça iyimser kalmakta ve piyasada şu anda yaşanan bazı gelişmelerden dolayı boğa trendi beklemektedir.

  Hong Kong gibi ülkelerin bireysel yatırımcıların piyasaya katılması için yeni yollar açmaya başlaması gibi Asya’dan gelen artan benimsenmeye işaret etti. Bununla birlikte, Çin’in en büyük sosyal mesajlaşma platformu olan WeChat, kullanıcılara Bitcoin fiyat verilerini sunmaya başladı ve böylece kullanıcıların yuan cinsinden BTC’nin güncel fiyatını kontrol etmelerine olanak tanıdı.

  Her ikisi de, Novogratz’a göre, Bitcoin boğa piyasası için bir katalizör olacak. Galaxy Digital CEO’su Novogratz şunları söyledi;

  “Kripto şu anda tembel. Bireysel yatırımcılardan sürekli bir talep var. Bunun hepsini platformlardan görüyoruz.”

  ABD Merkez Bankası’ndan Bir Dönüş Bekleniyor

  Novogratz röportajında ayrıca Federal Rezerv’in bu yılın ilerleyen zamanlarında yolunu değiştireceğini beklediğini belirtiyor ve bu durumun Bitcoin için iyi olacağını düşünüyor. Fed, enflasyonla mücadele etmek için sıkı duruşunu sürdürdükçe, hisse senetleri ve BTC gibi riskli varlıklar zarar görmeye devam ediyor ancak Fed uyumlu bir tutuma geçerse bu durum hızla değişebilir.

  Novogratz, bunun 2023 Ekim ayında gerçekleşeceğini ve bunun dijital varlıklar için bir boğa koşusunu tetikleyeceğini söylüyor. Fed faiz oranlarını düşürdükçe, Bitcoin’e olan ilgi artacak ve fiyat hızla yükselecektir. Bu nedenle, Novogratz, Bitcoin’e yatırım yapmanın bir yıllık bir hazine bonosu satın almaktan daha iyi bir karar olacağını düşünüyor.

  Kurumlar konusunda ise, katılımlarının azaldığını ancak bu durumun onların tamamen ortadan kaybolduğu anlamına gelmediğini belirtiyor. Novogratz, kurumların ya kripto para birimleri için düzenlenmiş ve mantıklı kuralların olması gerektiğini ya da Cumhuriyetçilerin önümüzdeki yılki ABD seçimlerini kazanması gerektiğini söylüyor. Ayrıca, “Kripto para birimleri neredeyse aniden inanılmaz derecede partizan bir konu haline geldi, bu da sektörün istemediği veya ihtiyaç duymadığı tam olarak budur.” şeklinde ekliyor.

  Yazı yazıldığı sırada, Bitcoin fiyatı son 24 saatte yüzde 0.89’luk küçük bir kazançla 27.054 seviyesinde işlem görüyor.

  En son kripto para haberleri hakkında bilgilendirilmek için Twitter hesabımız ve Telegram kanalımız için bildirimleri açmayı unutmayın.

  HABERLER

  Trump vs. Biden: Mark Cuban, Yapay Zeka Algoritmalarının Seçim Sonucunu Etkileyebileceği Konusunda Uyardı

  Mark Cuban, devam eden ABD Başkanlık seçimi sırasında yapay...

  Injective (INJ) Piyasa Dinamikleri: Balina Davranışları ve Gelecek Fiyat Tahminleri

  Geçtiğimiz yıl kripto paralardaki artış, Mart ayında belirgin bir...

  Hakimlerin Endişelerinin Ardından Coinbase, SEC Başkanı Gensler’ın Görev Süresine Odaklanmak İçin Çağrıyı Daraltıyor

  Coinbase, yasal odaklanmasını yalnızca SEC Başkanı Gary Gensler'ın görev...

  Shiba Inu Balinaları İşlemlerde %40 Artış Sağladı, SHIB Fiyat Performansını Destekledi

  Shiba Inu ekosistemi, kripto para piyasasındaki son hareketler ışığında...

  Güvenilir Borsa

  - Sponsorlu -ads-1

  Dogecoin (DOGE) Fiyatı ve Gelecek İhtimalleri!

  Dogecoin (DOGE)'in mevcut durumunu ve iyileşme potansiyelini piyasa zorlukları içinde keşfedin. Dogecoin yükselişe geçecek mi?

  Ethereum Fiyat Artışı: Kripto Analisti Önemli Bir Toparlanma Öngörüyor

  Ünlü kripto analisti Ali Martinez, önemli bir teknik göstergeye dayanarak Ethereum (ETH) için potansiyel bir toparlanma öngörüyor.

  Polkadot (DOT) Veri Analizi: Fiyata Etkisi Olacak Mı?

  Polkadot'un sosyal ve ağ etkinliği dikkate değer bir şekilde azaldı, ancak popülerliğini ve etkileşimini artırmak için çaba sarf ediliyor.

  BTC ve ETH Fiyat Analizi: Potansiyel Yükselişler ve Düşüşler

  Bitcoin ve Ethereum için sancılı bir haftada, uzmanlar her iki kripto para birimi için potansiyel toparlanmalar öngörüyorlar.

  Bitcoin Fiyat Analizi: $64K Seviyesine Geri Dönüş Mü?

  Bitcoin'in fiyatı hafif bir artış gösteriyor, ancak $64K seviyesini geri kazanmak için yeterli olacak mı? Yükseliş başlayacak mı?
  Coin Otağ
  Coin Otağhttps://coinotag.com/
  Hızlı, güvenilir, son dakika bitcoin ve kripto para haberleri! Yatırım tavsiyesi değildir.

  Trump vs. Biden: Mark Cuban, Yapay Zeka Algoritmalarının Seçim Sonucunu Etkileyebileceği Konusunda Uyardı

  Mark Cuban, devam eden ABD Başkanlık seçimi sırasında yapay zeka algoritmalarının siyasi söylem üzerindeki etkisine dair ciddi bir uyarıda bulundu. Bu algoritmaları kontrol eden kişilerin...

  Injective (INJ) Piyasa Dinamikleri: Balina Davranışları ve Gelecek Fiyat Tahminleri

  Geçtiğimiz yıl kripto paralardaki artış, Mart ayında belirgin bir yüksekliğe ulaştı ve ciddi dalgalanmalar gösterdi. Bu kripto paralar arasında Injective (INJ), önemli bir artış yaşadı,...

  Hakimlerin Endişelerinin Ardından Coinbase, SEC Başkanı Gensler’ın Görev Süresine Odaklanmak İçin Çağrıyı Daraltıyor

  Coinbase, yasal odaklanmasını yalnızca SEC Başkanı Gary Gensler'ın görev süresindeki belgelere daralttı. Hakimin geri bildirimi, Coinbase'in SEC ile devam eden yasal mücadelesinde stratejilerini gözden geçirmesine...