Salı, Ocak 26, 2021

Galatasaray Taraftar Tokeni Arzı Başladı!

Galatasaray Taraftar Tokeni sahibi taraftarlar Galatasaray’ın Türk Telekom Stadı’nda sahaya çıkış marşını seçecek!

Galatasaray Taraftar Tokeni

Taraftar, ilk Galatasaray oylamasını taraftar token arzı ile birlikte başlatıyor! Dünyanın dört bir yanındaki Galatasaray taraftarları, bu oylama ile Galatasaray’ın Türk Telekom Stadı’nda resmi sahaya çıkış marşını seçecek

GAL Galatasaray taraftar tokeni kullanan taraftarlar, ilk oylamaya katılmaya hak kazanacak ve 5 seçenekten birini marş olarak seçecek. Oylamaya sunulan 5 seçenek ise şöyle:

Re Re Re Ra Ra Ra

Çocukluk Aşkımsın

Kupalara Layıksın

Şereftir Seni Sevmek

Şampiyonsun Galatasaray

Galatasaray Taraftar Tokeni

Sadece GAL Galatasaray taraftar tokeni sahibi taraftarlar oy vermeye hak kazanacak. Taraftarlar ayrıca her katıldıkları oylamada ödül puanlar kazanacak. Bu puanlar, onlara daha sonra VIP bölümden maç izleyebilme, takım oyuncuları ve efsane isimlerle bir araya gelmek gibi eşsiz ve özel deneyimler yaşama hakkıyla birlikte takım için üretilen özel ürünlere sahip olma imkanı da sağlayacak.

GAL miktarına ve uygulama içi işlem ve aktif olma oranına bağlı olarak taraftarlar daha fazla ödül puanı kazanabilecek. 

Tüm oylamaların güvenli ortamda düzenlenecek ve katılımın tamamı blokzincir üzerinden kaydedilecek ve değiştirilemez olarak uygulanacak. Böylelikle Galatasaray taraftarları gönül rahatlığıyla oy vererek anketlere katılabilecek ve sonuçlar her zaman şeffaf olacak.

Yüzbinlerce adet Chiliz CHZ ve limitli sayıda $GAL taraftar tokeni Ocak ayında uygulama içi “artırılmış gerçeklik tabanlı “Token Avı – Token Hunt” ile ücretsiz olarak dağıtılmıştı.

Günlük “Token Avı” sırasında $CHZ toplayan taraftarlar bu tokenları GAL Taraftar Token satın almakta da kullanabilecek.

Galatasaray Yönetim Kurulu Üyesi Dorukhan Acar açıklamada bulundu“Milyonlarca Galatasaraylı’nın taraftar oylamalarıyla sesini duyurabileceği ve aynı zamanda da kulüplerine gelir yaratabileceği bir sistemi sunmaktan gurur duyuyoruz. Gelişen teknolojileri göz ardı etmeyen ilklerin kulübü Galatasaray olarak Fransa, İspanya, İtalya ve İngiltere’den küresel rakiplerimiz ile birlikte Taraftar Tokeni sistemini başlatmak bize büyük bir heyecan veriyor. Dijital dönüşüm vizyonumuzun bir parçası olarak blockchain teknolojisini efektif olarak kullanan dünyanın öncü kulüplerinden biri olmak bizim için önemli bir adım olacak.”

CoinOtag‘dan Bitcoin haberleri, Coin Haberleri ve Coin Yorumları başlıklarını takip edebilir, ayrıca Instagram ve Twitter’dan da takip edebilirsiniz!

 • İlginizi Çekebilir | Kripto Para Fiyatları
 • En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

  Enes Başoğlu
  Enes Başoğlu, İstanbul Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünde öğrenim gören Enes, Coin Otağ'ında yazarlık yapmasının yanı sıra, yatırımlarının ve trade işemlerini de başarılı bir şekilde yürütüyor. Özellikle son yıllarda, geleneksel piyasalardan kripto para piyasasına doğru kayan ilgisi ve özverisi nedeniyle, bu alanda da çalışmalar gerçekleştiriyor. Enes Başoğlu'na mail adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  Güvenle Kripto Para Satın Al

  Hisseler
  StockSymbolPriceChart (24H)
  RTALB.IS₺26.18
  THYAO.IS₺12.70
  KCHOL.IS
  KOC HOLDING
  KCHOL.IS
  KCHOL.IS₺21.64
  ASELS.IS
  ASELSAN
  ASELS.IS
  ASELS.IS₺18.18