GALA Üçgen Formasyonunu Yukarı Yönlü Kırdı!

Yukarı yönlü kırılım gerçekleştiren GALA için önemli destek ve direnç seviyelerini inceleyelim.
gala-coin-nedir-1200x675-1

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

GALA Yükselişe Devam Edebilir mi?

GALA-03.28-1

Üçgen formasyonunu yukarı yönlü kırmayı başaran GALA, piyasanın yükselişine diğer kripto paralar gibi tepki vermedi. Yükseliş oranı düşük kalmasına rağmen kırılımın yukarı yönlü gerçekleşmesi, yükselişin devam edeceği anlamına gelebilir.

Parabolik SAR göstergesine bakıldığında yükselişin devam etmesi olası görünüyor. Noktalar mumların altında olduğunda yükseliş, tam tersi durumda ise düşüş gözlemlenebilir.

MACD ise sıfır çizgisine doğru yükselmeyi başardı. Bu da düşüş trendinden yükseliş trendine geçtiği anlamına geliyor. Bu sadece bir gösterge olduğu için kesinlik belirtmez.

RSI ise 60 seviyesinde bulunuyor. Bu da yükseliş durumunda önünde çok fazla bir alan olmadığı için düşüş durumunu daha çok destekleyeceği anlamına geliyor.

Destek ve Direnç Seviyeleri Nereler?

GALA-03.28-2

Kritik bir dirençte işlem gören GALA, bu seviyeyi kırmak isteyecektir. Bu seviyenin kırılımı doğrultusunda 0,276 doları destek olarak doğrulayabilirse bu sefer 0,365 dolara kadar ulaşmak isteyecektir.

Yükselişin devamı durumunda ise 0,420 dolara kadar ulaşabilir. Ancak bu seviyenin kırılımı kolay olabileceği için ret yemeden yükselebilir. Devamında ise 0,536 dolara kadar kazanç sağlayabilir.

Sonrasında 0,598 dolarda da bir direnci bulunuyor. Bu seviyenin kırılımı sonrasında destek olarak doğrulayabilmesi durumunda 0,742 doları hedeflemek isteyecektir.

Düşüş durumunda ise 0,211 dolara kadar düşüş kaydedebilir. Ayrıca düşüş senaryosunda mor kutu ile gösterilen 0,170 dolar civarındaki majör destek bölgesine kadar da düşüş yaşaması muhtemel görünüyor.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster