GALA Fiyat Tahmini: Yukarı Yönlü Hareket Edecek mi?

Gerçekleştirdiği büyük ralliden sonra sürekli düşen GALA için önemli destek ve direnç seviyelerini birlikte inceleyelim.
GALA-1

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

GALA Günlük Grafik Yorumu

GALA-05.25-01

Sizler için bu yazımda, Ethereum üzerine kurulu ERC-20 token’ı olan ve ekosistem içerisinde bir değişim aracı olarak kullanılan GALA analizi yapacağım.

Kasım ayında gerçekleştirdiği büyük ralliden önceki seviyelerine kadar geriledi. Hatta daha aşağı seviyelere tasfiye iğnesi bıraktı. Grafikte 0,07 dolar ile gösterdiğim alanda tutunmayı başardı. Olası yukarı yönlü harekette 0,162 dolar seviyesine kadar yükselebilir. Ancak bunun için düşen trendini kırması gerek.

  • Günlük grafikte MA200’ün altında işlem görmekte. Tekrardan bu seviyenin üzerine çıkmasının yükseliş trendini destekleyeceğini düşünüyorum.
  • MACD göstergesinde kesişimin yaşandığı görülmekte. Yeniden yaşanacak kesişime kadar yükseliş devam edebilir.
  • Chaikin para akışı adı verilen göstergeye baktığımda, yukarı yönlü hareketin gerçekleştiğini görüyorum. Negatif bölgeden pozitif bölgeye ulaşması durumunda alış baskısı arttığı için yükseliş trendi görülebilir.
Destek Seviyeleri 0,07 0,035
Direnç Seviyeleri 0,162 0,28

Kısa Vadeli Destek ve Direnç Seviyeleri Nereler?

GALA-05.25-2

Yaşanan büyük düşüşten sonra yukarı yönlü tepki almayı başardı. Hatta 3 direncini de aştı, dördüncüye iğne attı. Ancak buna rağmen düşüş kaçınılmaz oldu ve 0,078 dolara kadar geriledi. Düşüşün devamında 0,064 dolara kadar gerilemesi mümkün.

Olası yükseliş senaryosunda da ilk olarak 0,09 doları test edeceğini düşünüyorum. Ardından da 0,1 dolar seviyesini hedefleyecektir.

Destek Seviyeleri 0,078 0,064
Direnç Seviyeleri 0,09 0,1
Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster