Diğer

  FTX ve Alameda, 23.5 Milyon Dolarlık Kripto Varlığını Borsalara Aktardı: Hangi Coin’ler Transfer Edildi?

  • FTX ve Alameda Research ile ilişkilendirilmiş cüzdanlar, toplamda 23.59 milyon dolar değerinde dijital varlıkları en üst düzey kripto borsalarına taşıdı.
  • 24 Ekim’de FTX ve Alameda cüzdanları, 10 milyon doları tek bir cüzdan adresine transfer etti ve daha sonra bu miktarı Binance ve Coinbase hesaplarına yeniden dağıttı.
  • Fonların hareketi, FTX ve Alameda’nın yatırımcılar için varlıkları kurtarmaya başladığı Mart ayına kadar uzanmaktadır.

  İflas eden kripto firmaları FTX ve Alameda, 23.5 milyon dolarlık altcoin transferi gerçekleştirdi: Hangi altcoin’ler transfer ediliyor?

  FTX ve Alameda, Kripto Transferleri Yapıyor

  FTX

  Dört gün boyunca, iflas etmiş kripto trading firmaları FTX ve Alameda Research ile ilişkilendirilmiş cüzdanlar, toplamda 23.59 milyon dolar değerinde dijital varlıkları en üst düzey kripto borsalarına taşıdı. Blockchain analiz firması, hareketi belirledi ve iflas etmiş varlıkların 24 Ekim’den bu yana 59 farklı kripto token kullanarak toplamda 591 milyon dolar transfer ettiğini tahmin etti.

  FTX ile ilişkilendirilmiş cüzdanlar, en son 23.59 milyon dolarlık transferi 19 token arasında paylaştı: 6.8 milyon dolar değerinde 3,150 Ether, 6.41 milyon dolar değerinde 59.6 milyon Aleph.im (ALEPH), 2.48 milyon dolar değerinde Curve DAO (CRV) token’ları, 990,000 dolar değerinde Avalanche ve 848,000 dolar değerinde Chainlink’in LINK token’ları.

  Ayrıca, PUNDIX, RSR, DOGE, BCH, CHR, AXS, MATIC, UNI, ORBS, FXS, DOT, GMT, 1INCH ve SOL gibi çeşitli varlıkların bulunduğu 6.07 milyon dolar değerinde varlık da transferlere dahil oldu. FTX cüzdanları, bu varlıkları Binance, Coinbase, OKX ve Galaxy Digital OTC gibi büyük borsalara taşıdı.

  24 Ekim’de FTX ve Alameda cüzdanları, 10 milyon doları tek bir cüzdan adresine transfer etti ve daha sonra bu miktarı Binance ve Coinbase hesaplarına yeniden dağıttı. 1 Kasım’da, taraflar arasında benzer bir işlem gerçekleşti ve 13.1 milyon dolarlık transfer Binance ve Coinbase hesaplarına yapıldı.

  Aylardır devam eden varlık transferleri

  Fonların hareketi, FTX ve Alameda’nın yatırımcılar için varlıkları kurtarmaya başladığı Mart ayına kadar uzanmaktadır. O zamanlar, FTX ve Alameda Research ile ilişkilendirilmiş üç cüzdan, 145 milyon dolar değerinde stabilcoin’i Coinbase, Binance ve Kraken gibi çeşitli platformlara taşıdı.

  Toplamın içinde, 69.64 milyon dolar Tether, kripto borsalarındaki emanet cüzdanlara taşındı, kalan 75.94 milyon USD Coin ise bir Coinbase emanet cüzdanına transfer edildi. Sorunlu kripto borsası 5 milyar doların üzerinde nakit ve likit kripto parayı kurtarmış olsa da, hala 3.8 milyar dolarlık bir borç var.

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.

  HABERLER

  SON DAKİKA: Bitcoin Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesine Ulaştı!

  Bitcoin, yıllarca süren zorlukların ardından yeni bir fiyat rekoru kaydederek tüm dikkatleri topladı; Bitcoin'in zorlu yolculuğu!

  Mox Bank, Hong Kong’da Bitcoin ve Ethereum Hizmetleri Sunacak!

  Mox Bank, Hong Kong'daki ekosisteme katılarak Bitcoin ve kripto para hizmetlerini sunmaya başlayacak; İşte detaylar!

  Alchemy Pay (ACH), ABD’nin New Hampshire Eyaletinde Lisans Aldı!

  Önde gelen fiat-kripto ödeme ağı ve altcoin projesi olan Alchemy Pay, ABD'nin New Hampshire eyaletinde para transferi için lisans aldı.

  DWF Labs, TokenFi Projesinin Kripto Parası TOKEN’e Yatırım Yapıyor!

  Web3 yatırım firması DWF Labs, TokenFi projesninin yerel kripto parası olan TOKEN'e 10 milyon dolarlık yatırım yapacağını açıkladı.

  Güvenilir Borsa

  - Sponsorlu -ads-1

  Reddit Haberi Matic Fiyatını Uçurdu! Güncel MATIC Analizi

  Coinotag Twitter'da Reddit'in Matic satın aldığını duyurdu, bu habere bağlı olarak Matic %7 yükseldi. Reddit, Bitcoin ve Ethereum'u bilançosuna ekledi ve sanal ürünlerin satışında Ether ve Matic'i ödeme olarak kabul ettiğini belirtti.

  KSM Coin Uzun Vadeli Yatırımcılara Göz Kırpıyor! Güncel KSM Analizi

  KSM'nin teknik analizine göre, 47$ desteğinin kaybı sonrasında düşüş trendi başladı. Yatırımcılar, 48.37$ - 47.58$ direnç aralığını izlemeli. Yükseliş trendinin güçlenebileceği ve hedefin 55$ olabileceği belirtiliyor.

  Solana Balinaları 75 Dolara Hazırlanıyor Olabilir Mi? Güncel SOL Analizi

  SOL, 12 saatlik grafikte 105.52$ desteğini kaybederek düşüş trendine girdi. Önümüzdeki günlerde 114$ seviyesinin üzerinde kapanışlar yapılamazsa, düşüş hareketi 75$ seviyesine kadar devam edebilir.

  AVAX Kritik Direncini Geçemezse Düşüş Sürebilir! Güncel AVAX Analizi

  AVAX, 12 saatlik grafikte 38.38$ desteğini kaybederek düşüş trendine girdi. Önümüzdeki günlerde 40.90$ seviyesinin üzerinde kapanışlar yapamazsa, düşüş hareketi 31.10$ seviyesine kadar devam edebilir.

  Bitcoin Yatırımcılarını Neler Bekliyor? Bitcoin’de Yükseliş Sürecek Mi? BTC Analizi

  Bitcoin, saatlik grafikte düşüş eğilimi gösteriyor. Haftalık grafikte ise kritik direnç seviyesi olan $53,270'e yakın işlem görüyor. Yatırımcılar direnç bölgesine yaklaşırken dikkatli olmalı ve piyasa
  Celal MUTLU
  Celal MUTLU
  Celal Mutlu, genç yaşta ilgi duymaya başladığı kripto para, borsa ve sosyal medya dünyasında elde ettiği deneyimlerle Coin Otağ'a yardımcı oluyor. Okurlara ulaşırken danışmanlıklar vererek sosyal içeriklere kendi dokunuşlarını yapıyor.

  SON DAKİKA: Bitcoin Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesine Ulaştı!

  Bitcoin, yıllarca süren zorlukların ardından yeni bir fiyat rekoru kaydederek tüm dikkatleri topladı; Bitcoin'in zorlu yolculuğu!

  Mox Bank, Hong Kong’da Bitcoin ve Ethereum Hizmetleri Sunacak!

  Mox Bank, Hong Kong'daki ekosisteme katılarak Bitcoin ve kripto para hizmetlerini sunmaya başlayacak; İşte detaylar!

  Alchemy Pay (ACH), ABD’nin New Hampshire Eyaletinde Lisans Aldı!

  Önde gelen fiat-kripto ödeme ağı ve altcoin projesi olan Alchemy Pay, ABD'nin New Hampshire eyaletinde para transferi için lisans aldı.