FTT Fiyat Analizi – Önemli Destek ve Dirençler!

ftx-token-ftt-analiz-freshblue

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Merhaba sevgili Coin Otağ okuyucuları. Sizlerle bugün temel analiz ve teknik analiz bakımından oldukça iyi görünen FTT Token’in grafiğini paylaşıyoruz.

FTT/USDT Fiyat Analizi

ftt-analiz

İki majör bölge arasında akümule olmuş gibi görünen FTT, yukarı veya aşağı bölgelerin kırılımında sert hareketler sergileyebilir. Bizim düşüncemiz haberleri dolayısıyla bu hareketin yukarı olacağı yönünde.

Olası bir işleme giriş için ise, üst majör direnç bölgesinin kırılımı, daha sonrasında oraya yapılacak bir retest hareketi beklenebilir. Bölge üzerinde 4h mum kapanışı, bölge kırılmış demektir.

Olası retest hareketinden sonra satın alındığında ise sonraki her seviye direnç görevi görecektir ve bu seviyelerden kar alınması önemlidir.

Olası işleme girişimizden sonra stop seviyemiz, kırılan direnç bölgesinin altında 4h mum kapanışı olacaktır.

FTT Coin Temel Analizi

Son açıklamalara göre, 26 Ağustosta Atlas isimli kripto paranın ön satışı gerçekleşecek. Ön satışa katılabilmeniz için 7500$’lık FTT token kilitlemeniz gerekiyor. Bu durum FTT tokenin pozitif fiyatlanmasını etkileyebilir. Bu yüzden birçok yatırımcı FTT tokenin değerinde ciddi artış bekliyor.

Feragatname: Analiz bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Doğacak kayıp ya da kazançlardan Coin Otağ veya yazar sorumlu değildir. Hiçbir yazı kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster