Diğer
  Ana SayfaHaberFloki Fiyat Analizi! Önemli Destek ve Direnç Bölgeleri!

  Floki Fiyat Analizi! Önemli Destek ve Direnç Bölgeleri!

  -

  • Floki coin Binance listelenme haberinin ardından %70 yükseliş yaşadı.
  • Floki’nin önemli destek ve direnç seviyeleri nereler?
  • Floki yükselişe devam edebilir mi?

  Floki’nin geleceği ne olacak? Floki 0.000060 seviyelerine yükseliş yaşayabilir mi? Güncel Floki Analizi!

  Orta Vadeli Floki Fiyat Analizi!

  Günlük Floki Fiyat Grafiği Kaynak: TradingView

  Günlük Floki Fiyat Grafiği Kaynak: TradingView

  Binance’in Floki coini listeleme açıklamasının ardından, Floki coin %70’den fazla yükseliş yaşadı.

  CO News Telegram ve Twitter kanallarından Binance’in Floki’yi listeyeceğini belirten haberi paylaştığı saat 14:20’den itibaren Floki %60 yükseliş yaşadı.

  CO News’in Telegram kanalına katılmak için tıklayınız.

  Floki’nin fiyat analizini incelediğimizde, önemli direnç seviyesi olan 0.000044$ seviyesinin üzerinde hareket ediyor.

  Floki coin 0.000065$ direnç seviyesine yakın hareket ediyor. Floki fiyatı analizde belirtilen 0.000056$ seviyesinin üzerinde 4 saatlik mum kapanışları yapması halinde yükselişini bir sonraki direnç bölgesi olan 0.000065$ seviyelerine kadar gerçekleştirebilir.

  Floki Fiyatı 0.000056$ seviyesinin üzerine çıkmadığı takdirde, düşüş hareketini 0.000044$ seviyelerine kadar gerçekleştirmek ve kırdığı direnç seviyesine retest gerçekleştirmek isteyebilir.

  Kısa Vadeli Floki Fiyat Analizi!

  Floki Fiyat Grafiği Kaynak: TradingView

  Floki Fiyat Grafiği Kaynak: TradingView

  Floki fiyatını kısa zaman diliminde incelediğimizde, direnç bölgesi olan 0.0000565$ seviyelerine yakın hareket ediyor.

  Floki fiyatı bu direnç seviyesinin üzerine çıkamaz ise, düşüş hareketini analizde belirttiğimiz destek bölgesine kadar gerçekleştirebilir.

  Floki’nin yükselişine devam etmesi için 0.0000565$ seviyesinin üzerine çıkması ve saatlik mum kapatması gerekiyor. Eğer kapatamaz ise düşüş hareketini 0.000044$ seviyelerine kadar gerçekleştirmek isteyebilir.

  Floki coin Binance Borsasında 19:00’da listelenecek. Binance borsasında listelenmeden önce  Gateio borsasından Floki coin satın almak için tıklayınız.

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.
  Crypto Vira
  Crypto Vira
  Alican, genç yaşta yöneldiği kripto para ve borsa dünyasında önemli isimlerle birlikte çalışıp, elde ettiği deneyimlerle Coin Otağ ekibine katıldı. Blog yazıları ile desteklerini esirgemeyen Alican, Coin Otağ'ın Stratejik Medya Partneri olarak rol alıyor.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  ABD Başkanı Biden’dan Önemli Açıklamalar! Piyasalar Yükselişe Mi Geçecek?

  Amerika Başkanı Joe Biden, ekonomik krizleri önleme ve ekonomik çöküşü engelleme konusunda başarılı politikalar izlediklerini belirtirken, aynı zamanda mali sorumluluğu vurguladı ve kripto para sektöründe vergi kaçakçılığının önlenmesi için çalışmaların yapılması gerektiğini ifade etti.

  Gate Token (GT) Güncel Fiyat Analizi

  Gate Token'ın kısa vadeli fiyat grafiği incelendiğinde, belirli bir destek bölgesi üzerinde hareket ettiği ve belirtilen seviyelerin kritik öneme sahip olduğu görülmektedir. Yükseliş veya düşüş trendi, bu seviyelerin korunmasına bağlı olarak şekillenecektir.

  Litecoin Yükseliş Trendine Devam Edecek Mi? Güncel LTC Analizi!

  Litecoin'in güncel fiyat grafiği, belirli seviyelerin etkisini gösteriyor. LTC'nin yükseliş trendini devam ettirmesi için belirli dirençleri aşması gerekiyor, aksi takdirde düşüş eğilimi güçlenebilir.

  BNB Kritik Desteğinde! Bu Destek Kırılırsa Hedefi 280 Dolar Mı?

  Binance Coin'in güncel analizinde, BNB'nin fiyatı destek bölgesinden aldığı güçlü alımlarla yükseliş trendine girmiş durumda. Ancak belirli kritik seviyelerin altında yaşanacak mum kapanışları, düşüş hareketinin devamını işaret edebilir.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler