Cumartesi, Kasım 28, 2020

Filecoin SCAM İddialarına Filecoin CEO’sundan Yanıt Geldi: Justin SUN’a ağır ithamlar!

Filecoin’in kurucusu ve CEO’su Juan Benet, Justin Sun’ın bir Filecoin çıkış dolandırıcılığı suçlamalarının tamamen yanlış olduğunu açıklığa kavuşturmak için Twitter’da harekete geçti.

Bu, Justin Sun’ın büyük borsalara iletilmesiyle varsayılan 800.000 FIL tokeninin ortaya çıkmasıyla ilgili tweetini kapsıyordu.

Benet, Filecoin ekibinin hiçbir üyesinin herhangi bir FIL satmadığını iddia ederek, Sun’ın iddia ettiği ticaretin büyüklüğünü ‘muazzam bir yalan’ olarak nitelendirdi.

“Yalan söyledi, aldattı ve bir servete doğru yol aldı. Toplulukları taciz etti ve ardında bir yıkım uyandırdı. Tekrar tekrar topluluklarımıza zarar vermeye çalıştı ve başarımızı çalmaya çalıştı.”

Benet, Sun’ın FIL hakkındaki ‘yalanlarına’ kendi mali çıkarları için piyasaları manipüle etmenin bir başka yolu olarak atıfta bulundu.

Ayrıca, Hive ile olanları örnek olarak göstererek, potansiyel bir Filecoin forkuna katılmayı seçen madencileri, bir pompa ve döküm dolandırıcılığının parçası olabilecekleri konusunda uyardı.

Düşmandan gelen sert çatal, Justin Sun’ın blok zincirini devralması üzerine topluluk öncülüğündeki tepkiden kaynaklandı.

Ancak, Filecoin’i eleştiren sadece Justin Sun değil, pek çok kişi de Filecoin’in sözde adaletsiz ekonomik modelini sorguluyor. Madencilerin, piyasaya sürüldükten 24 saat sonra greve gittiği bildirildi – bu iddia, kullanıcılara her şeyin yolunda olduğuna dair güvence veren Juan tarafından da reddedildi.

Filecoin’in fiyatı, 15 Ekim’deki lansmanından bu yana yaklaşık % 58 düştü. Filecoin İyileştirme Önerisi #4, 18 Ekim’de onaylandı ve % 25 depolama madenciliği ödüllerini hemen elde edilebilir hale getirirken, madencilerin madencilik ödüllerini satmayı tercih ettikleri anlamına gelebilir. kapasitelerini artırmak için stake etme yoluyla yeniden yatırım yapmaktansa.

Daha fazla madenci ödülü satıldıkça, daha fazla FIL dolaşıma girecek ve FIL fiyatı muhtemelen düşecektir.

 • İlginizi Çekebilir | Kripto Para Fiyatları
 • En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

  Enes Başoğlu
  Enes Başoğlu, İstanbul Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünde öğrenim gören Enes, Coin Otağ'ında yazarlık yapmasının yanı sıra, yatırımlarının ve trade işemlerini de başarılı bir şekilde yürütüyor. Özellikle son yıllarda, geleneksel piyasalardan kripto para piyasasına doğru kayan ilgisi ve özverisi nedeniyle, bu alanda da çalışmalar gerçekleştiriyor. Enes Başoğlu'na mail adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

  Güvenle Kripto Para Satın Al

  Hisseler
  StockSymbolPriceChart (24H)
  RTALB.IS₺44.22
  THYAO.IS₺11.93
  KCHOL.IS
  KOC HOLDING
  KCHOL.IS
  KCHOL.IS₺18.68
  ASELS.IS
  ASELSAN
  ASELS.IS
  ASELS.IS₺18.09