Varlık yönetimi devi Satoshi Nakamoto’nun ünlü sözünü hatırlıyor

Satoshi Nakamoto Bulundu Mu?

Fidelity Digital Assets (FDA) Satoshi Nakamoto’dan Bitcoin’e olan ilgiyi ve yatırımı değerlendiren bir raporda bahsetti.

Bilindiği gibi FDA, ana şirket Fidelity Management & Research (FMR) aracılığıyla Fidelity ile bağlantılıdır. Dünyanın en büyük finansal hizmetler şirketlerinden biri olan Fidelity, tahmini 7 trilyon dolarlık varlığı yönetiyor.

Araştırmanın bulgularına göre FDA, Bitcoin’in yatırımcıları tarafından fazla araştırılmamasına rağmen, sevilen ve istenen bir değer tutma aracı olduğunu belirtti. Buna ek olarak, yatırımcıların Bitcoin’i gelecekte çok daha fazla insan tarafından kullanılacak bir değer tasarruf aracı olarak gördükleri bildirildi.

BTC’deki insanların bu bakış açısı, FDA’nın raporuna eklediği ünlü Satoshi Nakamoto kelimesini hatırlatıyor:

“Eğer tutarsa ​​biraz almak mantıklı olabilir. Yeterli insan böyle düşünürse, bu kendi kendini gerçekleştiren bir kehanet olacaktır. ”

Bitcoin yatırımcıları volatilite konusunda endişeli olsalar da, BTC’nin uzun vadede bir değer koruma aracı olacağına inanıyorlar.

FDA’nın tezinde belirttiği gibi, daha fazla insan Bitcoin satın aldıkça oynaklığın azalmaya devam etmesi bekleniyor.

FDA tarafından düşüncelerini sorduğu yatırımcılar, bir sonraki farkındalık ve uyum dalgasının dış faktörler tarafından sağlanacağına inanıyor. Bu dış faktörler, hükümetlerin ve merkez bankalarının daha önce görülmemiş bir şekilde Bitcoin kabul ettikleri anlamına geliyor.

Uzun vadeli adaptasyonda etkili olacak faktörler, BTC’yi ailelerinden onlarla kalacak olan bazı miraslarla BTC alan veya yavaş yavaş gerçekleşen enflasyondan korumak için tekrar Bitcoin’e geçiş yapan yeni nesil insanlardır ve sağlam bir şekilde tüm dünyaya yayılmaya devam ediyor.

CoinOtag’ı ayrıca TwitterFacebookTelegram ve Instagram‘dan da takip edebilirsiniz.

Enes Ergovan
Enes Ergovan, yıllarca sosyal medya yöneticiliğinden aldığı önemli deneyimlerle kripto para ve piyasalara merak salan Enes Ergovan, sektörel yazılar yayınlamaya devam ederken sosyal medya sektöründe de çalışmalar yürütüyor. Enes Ergovan, coinotag.com'da editör olarak sektörel bazda yazılar paylaşıyor.