Diğer
  Ana SayfaHaberFed’instrateji değişikliği sonrası Altın fiyatları dolar paritesinde yükseliş eğilimi koruyor!

  Fed’instrateji değişikliği sonrası Altın fiyatları dolar paritesinde yükseliş eğilimi koruyor!

  -

  Fed’instrateji değişikliği sonrası Dolar Endeksi (DXY) zayıf hareketini sürdürüyor. Buna bağlı olarak altın fiyatları (ons/dolar) ve Euro/Dolar paritesinde yükseliş eğilimi korunuyor.

  XAUUSD;Tepki alımları direnç seviyelerini geçmekte zorlandı. İlk destekler 1.960-1.954 seviyelerinde bulunuyor. Sonraki destekler ise 1.940 ve 1.927 olarak görülüyor. İlk direnç 1.973-1.979 seviyelerinde. Sonraki dirençler 1.990-1.992 ve 2.015 seviyelerinde bulunuyor. Çıkış trendi korunmakla birlikte direnç seviyelerinde kar satışları görülebilir.

  Kaynak: Meksa Yatırım Günlük Piyasa Bülteni

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.
  Enes BAŞOĞLU
  Enes BAŞOĞLU
  Enes Başoğlu, İstanbul Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünde öğrenim gören Enes, Coin Otağ'ında yazarlık yapmasının yanı sıra, yatırımlarının ve trade işemlerini de başarılı bir şekilde yürütüyor. Özellikle son yıllarda, geleneksel piyasalardan kripto para piyasasına doğru kayan ilgisi ve özverisi nedeniyle, bu alanda da çalışmalar gerçekleştiriyor. Enes Başoğlu'na mail adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  Ethereum Yükseliş için Bu Seviyeyi Kırmalı! Güncel ETH Analizi

  Ethereum'un fiyat grafiği incelendiğinde, önemli direnç seviyelerinin altında hareket ettiği görülmektedir. 1930$ seviyesinin üzerinde mum kapanışları gerçekleştiremeyen ETH, düşüş trendini sürdürme potansiyeline sahiptir.

  Bitcoin Yükselişini Bu Hafta Başlatacak Mı? Güncel BTC Analizi!

  Bitcoin'in kısa vadeli fiyat analizi, 27.400$ direnç seviyesinin henüz kırılmadığını göstermektedir. Bu seviyenin üzerinde mum kapanışı gerçekleşmezse, BTC'nin düşüş hareketini sürdürme potansiyeli ortaya çıkabilir.

  Ripple (XRP) – SEC Davasında Zafer Kimin Olacak?

  Ripple ve SEC davasında sonucun ne olacağı konusunda belirsizlikler devam ediyor. Peki bu davanın kazananı kim olacak? Ripple'ın kazanmasında etkili olacak faktörler nedir?

  Bitcoin Yatay Aralıklarda Hareket Ediyor: Yatırımcılar Coinbase Lansmanına Odaklandı!

  Bitcoin ve kripto para fiyatları yatay aralıklarda devam ederken, yatırımcılar 5 Haziran'daki Coinbase türev borsası lansmanına odaklanmış durumda.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler