Diğer
  Ana SayfaHaberFederal Reserve, Custodia Bank'ı Kınayarak, Kripto Endüstrisini ve Kendisini Tehlikeye Attığını Söylüyor.

  Federal Reserve, Custodia Bank’ı Kınayarak, Kripto Endüstrisini ve Kendisini Tehlikeye Attığını Söylüyor.

  -

  Federal Rezerv, Custodia Bank’ın Federal Rezerv Sistemi üyesi olma başvurusunu reddetme nedenlerini detaylandırdı. Custodia, modelinin bankacılık sektörünü son zamanlarda rahatsız eden banka koşuşlarını önlediğini iddia etti.

  Banka ayrıca, Fed’in açıklamasının dijital varlıklara karşı genel bir önyargısını gösterdiğini iddia etti. Ancak Fed, Custodia’nın yaklaşımı hakkında temel endişeler olduğunu belirterek başvuruyu reddetti.

  Fed, Custodia’nın kripto sektörüne hizmet etmek için uygun risk yönetimi sistemlerine sahip olmadığını ve iş modelinin oynaklığa karşı savunmasız olduğunu belirtti. Custodia, Fed’in kararının dijital varlık topluluğuna risk oluşturabileceğini belirterek karara itiraz etti.

  Fed’in açıklaması, Biden yönetiminin kripto sektörünü bankalardan çıkarmaya çalıştığına dair komplo teorilerine daha fazla yakıt sağlayabilir.

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.
  Coin Otağ
  Coin Otağhttps://coinotag.com/
  Hızlı, güvenilir, son dakika bitcoin ve kripto para haberleri! Yatırım tavsiyesi değildir.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  Güncel Bitcoin ve Ethereum Analizi: Fiyat Grafiklerinde Son Durum!

  Bir geçici borç tavanı anlaşması haberleri, Bitcoin'in fiyatını 28.000 doların üzerine çıkardı ancak daha yüksek seviyeler ayıların satışına neden olmaya devam ediyor.

  Verilere Göre, Bitcoin Fiyatı Yükseliş için Hazır Görünüyor!

  Önde gelen blok zinciri analitik şirketinden gelen bilgilere göre, Bitcoin fiyatı boğa koşusu için bir geçiş dönemine girmiş olabilir!

  Bitcoin’deki Kısa Vadeli Yatırımcılar Tekrar Kar Elde Etmeye Başladılar!

  Kısa vadeli yatırımcıların yeniden kar elde etmesi, yakın vadede fiyat hareketi için olumlu bir sinyal olarak değerlendiriliyor.

  Bu Metriğe Göre, Bitcoin Rallisi için Umut Hala Var!

  Bu Bitcoin metriğinde, tarihsel olaylara bakıldığında şu an BTC'nin yükseliş rallisi için fırsat yakalayabileceği gözlemleniyor.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler