Diğer
  Ana SayfaKripto Para AnalizleriFantom (FTM) Yükselişe Geçecek mi?

  Fantom (FTM) Yükselişe Geçecek mi?

  -

  FTM Haftalık Grafik Yorumu

  FTM-06.17-1

  Sizler için bu yazımda, diğer blok zincirlerinden farklı olarak işlemleri üst üste ekleyerek gerçekleştiren, CryptoNode algoritmasını ilk kullanan proje olan ve akıllı sözleşme platformu olan Fantom’un yerel varlığı FTM analizi yapacağım.

  Şu anda gördüğünüz gibi 0,17 dolar – 0,15 dolar bölgesine yakın işlem görmekte. Bu seviyeye en son geçen sene temmuz ayında ulaşmıştı. Eğer ki bahsettiğim bölgede tutunmayı başaramazsa 0,10 dolar bölgesine kadar gerileme ihtimali var.

  Olası yükseliş senaryosunda ise ilk olarak 0,47 dolar – 0,52 dolar bandını test edeceğini düşünüyorum. Devamında da 0,96 dolar ile 1,06 dolar arasında bulunan direnç hattına kadar ulaşmak isteyebilir.

  • Chaikin para akışına bakıldığında, yukarı yönlü hareket etmeye başladığı görülüyor. Ancak hala satış baskısı hakim olduğu için işlem yapmak için dikkatli olmak gerekiyor.
  • RSI ise aşırı satım seviyesine yakın işlem görüyor. Buna rağmen tasfiye iğnesi bırakma riski bulunduğu için düşüş senaryolarını göz ardı etmemek gerekiyor.
  Destek Seviyeleri 0,17-0,15 0,11-0,10
  Direnç Seviyeleri 0,47-0,52 0,96-1,06

  Kısa Vadeli Destek ve Direnç Seviyeleri Nereler?

  FTM-06.17-2

  Şu anda 0,25 dolardaki direncini test etmek istiyor. İki kere denedikten sonra ret yedi ve 0,22 dolarda tutunmayı başardı. Eğer ki kırılım gerçekleşirse 0,27 dolara kadar yükselme ihtimali var. Devamında da 0,29 dolara ulaşmak isteyebilir.

  Ancak destekte tutunamazsa 0,19 dolara kadar gerileyebilir. Hatta düşüş devam ederse 0,12 dolardan tepki almak isteyebilir.

  Destek Seviyeleri 0,22 0,19
  Direnç Seviyeleri 0,25 0,27
  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.
  Basri Caneri
  Basri Caneri
  Basri Caneri, 25 yaşında Selçuk Üniversitesi'nde okuyor. Kripto paralar ile uzun yıllardır ilgilenen Caneri, 1 yılı aşkın süredir aktif olarak haber takibi yapıp, teknik analiz içerikleri üretmektedir. Şimdilerde ise Coin Otağ bünyesinde yatırımcılarla buluşmaya devam etmektedir.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  Ethereum Yükseliş için Bu Seviyeyi Kırmalı! Güncel ETH Analizi

  Ethereum'un fiyat grafiği incelendiğinde, önemli direnç seviyelerinin altında hareket ettiği görülmektedir. 1930$ seviyesinin üzerinde mum kapanışları gerçekleştiremeyen ETH, düşüş trendini sürdürme potansiyeline sahiptir.

  Bitcoin Yükselişini Bu Hafta Başlatacak Mı? Güncel BTC Analizi!

  Bitcoin'in kısa vadeli fiyat analizi, 27.400$ direnç seviyesinin henüz kırılmadığını göstermektedir. Bu seviyenin üzerinde mum kapanışı gerçekleşmezse, BTC'nin düşüş hareketini sürdürme potansiyeli ortaya çıkabilir.

  Ripple (XRP) – SEC Davasında Zafer Kimin Olacak?

  Ripple ve SEC davasında sonucun ne olacağı konusunda belirsizlikler devam ediyor. Peki bu davanın kazananı kim olacak? Ripple'ın kazanmasında etkili olacak faktörler nedir?

  Bitcoin Yatay Aralıklarda Hareket Ediyor: Yatırımcılar Coinbase Lansmanına Odaklandı!

  Bitcoin ve kripto para fiyatları yatay aralıklarda devam ederken, yatırımcılar 5 Haziran'daki Coinbase türev borsası lansmanına odaklanmış durumda.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler