Ana SayfaHaberFantom (FTM) Fiyatlarının İki Katına Çıkma Olasılığının 3 Nedeni

Fantom (FTM) Fiyatlarının İki Katına Çıkma Olasılığının 3 Nedeni

-

  • Fantom (FTM), uzun vadeli bir düşüşe karşı direnç çizgisinden kırıldı.
  • $ 0.39 yatay alanını geri kazandı.
  • Haftalık ve günlük RSI yükselişe geçti.

Fantom (FTM) fiyatı, kısa vadeli bir düzeltmeyi tamamladı ve önemli bir yükseliş hareketinin son kısmına başlamış olabilir.

FTM fiyatı, Ocak 2022’de zirveye ulaştıktan sonra, Ocak 2022’den beri düşüşe karşı direnç çizgisinden düştü. Düşüş, $ 0.20 destek alanından bir düşüşe neden oldu. Ancak, bu bir sapma (kırmızı daire) çıktı ve Fantom fiyatından beri artış oldu.

Yükseliş, RSI’de (yeşil çizgi) alıcı farklılığının öncesinde gerçekleşti. Ayrıca, gösterge şimdi 50’den yukarıda, alıcı eğiliminin bir işareti. Yükseliş, Ocak ayında $ 0.655’e kadar yükseldi. Fiyat sonrasında düşse de, $ 0.39 yatay alanında bir sıçrama yaptı, uzun bir alt kuyruk oluşturarak ve desteği doğrulayarak. Eğer artış devam ederse, en yakın direnç $ 1.15 olacaktır. Diğer taraftan, $ 0.39’un altında bir kapanış, $ 0.20’ye doğru bir düşüşe yol açabilir.

Fantom (FTM) Price Long-Term
FTM/USDT Haftalık Grafik. Kaynak: TradingView

Fantom (FTM) Fiyatı $1.15’e Taşıyabilir mi?

Günlük zaman dilimi, haftalık zaman diliminden gelen okumalarla uyumlu, yükselişin devam etmesinin desteklenmesini sağlıyor. Bunun için birkaç neden var. İlk olarak, fiyat önceki yükselen kanalın direnç çizgisinden sıçramadan önce dördüncü dalga geri çekilmesini tamamlamış gibi görünüyor. İkincisi, günlük RSI 50’den yukarıya hareket etti.

Son olarak, FTM token fiyatı, kısa vadeli düşüşe karşı direnç çizgisinden (kesikli) çıkma sürecinde. Bu kırılım, bir sonraki 24 saat içinde doğrulanabilir. Eğer fiyat gerçekten beşinci dalgada ise, zirvenin ilk potansiyel hedefi en son düşüşün 1.61 dışsal Fib retracement’ı ile oluşturulan $ 0.87 olacaktır.

Ancak, dalga beş uzarsa ve dalga bir ve üçün birlikte tüm uzunluğu olursa, $ 1.22 (beyaz) kadar taşıyabilir. Bu da $ 1.15 yatay direnç alanı ile uyumlu olacağından, zirveyi oluşturmak için daha mantıklı olur. Diğer taraftan, dalga dördünün düşük noktası olan $ 0.30’un altında bir kapanış bu yükseliş tahminini geçersiz kılacaktır. Bu durumda, FTM fiyatı $ 0.20’ye tekrar düşebilir.

Fantom (FTM) Wave Count
FTM/USDT Günlük Grafik. Kaynak: TradingView

Sonuç olarak, en olası FTM fiyat tahmini, en az $ 0.87’ye ve muhtemelen $ 1.15-$1.22’ye kadar bir artış. Bu, $ 0.30’un altında bir kapanış tarafından geçersiz kılınacaktır. Bu durumda, FTM fiyatı $ 0.20’ye düşebilir.

CoinOtag, sosyal medyadaki en hızlı haber sağlayıcınızdır.
Telegram kanalımıza katılarak haberleri ilk siz öğrenebilirsiniz. Unutmadan; bizleri "CoinOtag" aramasıyla Tiktok, Instagram, Facebook, CoinMarketCap, Binance ve Twitter'dan da takip edebilirsiniz! Bildirimleri açmayı unutmayın!
Coin Otağ
Coin Otağhttps://coinotag.com/
Hızlı, güvenilir, son dakika bitcoin ve kripto para haberleri! Yatırım tavsiyesi değildir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON HABERLER

Ethereum Fiyat Konsolidasyonunu Koruyor Potansiyel Giriş Bölgesi Neresidir?

17 Mart'tan beri, Ethereum [ETH], $ 1,715 - $ 1,840 fiyat aralığında konsolide olmuştur. Başka bir deyişle, ETH geçtiğimiz yedi günde yan yana yapıda kaldı ve hafta sonuna kadar uzayabilirdi.

SEC çağrısından önce SUSHI holderları pozisyonlarını azaltmış olabilir!

Sushi holderları SushiSwap ekosistemine ihanet mi ediyor? Yüklü çıkışların sebebi SEC çağrısı mı? Coinbase Staking olayları bu konunun neresinde? İşte tüm detaylar.

XRP, dört aylık aralığını aşarak yükselişe geçti, boğalar $0.5’ın üzerine yükseliş bekliyor.

Kasım ayından beri yatay hareketlerden sonra, Ripple [XRP] Çarşamba günü önemli direnç seviyelerinin ötesine şiddetli bir kırılım gösterdi. Bu, varlığın arkasındaki güçlü alıcı görüşünü destekleyen bir gerçeği ortaya çıkardı.

Bitcoin (BTC)’nin 30 Bin Doları Görmesi İçin Ne Gerekiyor?

Bitcoin fiyatı tüm kayıplarını silip $28,000'in üzerine çıktı. BTC, gelecek seanslarda düzgün bir artışa başlamak için $28,500 direnç bölgesini aşmak zorunda.
- Sponsored -anonim-borsa
- Sponsored -anonim-borsa
- Sponsored -anonim-borsa

Güncel Analizler