Diğer
  Ana SayfaHaberEUR/USD Paritesi 50 Günlük Ortalamanın Altında…

  EUR/USD Paritesi 50 Günlük Ortalamanın Altında…

  -

  Euro Dolar paritesi dünkü FED toplantısı öncesinde beklemede kalarak genel olarak 1.1850 seviyelerinde konsolidasyon çabası içerisindeydi. ABD’de perakende satış verisinin beklentilerden kötü gelmesi sonrasında dolar euro karşısındaki kayıplarının bir kısmını geri aldı. Powell enflasyon %2 seviyesine ulaşana ve bu seviyenin üzerinde ılımlı bir seyir izleyene kadar faizlerin değişmeyeceğini ifade etti.

  FED büyüme tahminlerini aşağı yönlü revize etti ve 2023 yılına kadar faizlerde değişiklik öngörmedi. Euro dolar paritesi 1.1738 seviyesine gerileyerek Mayıs ayından bu yana ilk defa 50 günlük ortalamasının altına düştü.

  Euro, Dolar karşısında günü 0.25% değer kaybı ile tamamladı. Teknik olarak Euro, Dolar karşısında orta vadeli 1.1846’deki önemli desteğini aşağı yönlü kırarken kısa vadeli 1.1829’deki önemli desteğini aşağı yönlü kırdı. Bununla beraber EURUSD paritesinde kısa vadeli direnç seviyeleri 1.1840 ve 1.1870’de, destek seviyeleri ise 1.1800 ve 1.1760’de bulunmaktadır.

  Kaynak: Alan Yatırım Günlük Bülten

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  Ethereum Fiyat Analizi! Kritik Bölgeye Yaklaşıyor!

  Ethereum'un fiyat grafiğini incelediğimizde, düşüş trendi içerisinde olduğu ve 1830$ desteğine doğru bir düşüş yaşadığı gözlemlenmektedir. ETH'nin fiyatı, belirtilen destek aralığından dönüş sağladığı takdirde yükseliş hareketini sürdürebilir.

  Verilere Göre, Bitcoin Yatırımcıları Panik Satışı Yapmamak için Kararlı Görünüyor

  Binance ve Coinbase davaları kripto para piyasasında korku yarattı ancak yatırımcıların panik satışı yapmadığı verilerde görüldü.

  Bitcoin Yükseliş Hareketine Devam Edecek Mi? Güncel BTC Analizi!

  Bitcoin'in kısa vadeli fiyat grafiği, güçlü alıcılarla karşılaşarak 26.364$ seviyesindeki 0.5 Fibonacci desteğinden yükseliş gerçekleştirdi. Ancak belirli seviyelerin üzerinde veya altında kalıcılık, BTC'nin gelecekteki hareketi açısından belirleyici olacaktır.

  BitMEX Kurucu Ortağı Hayes, Bitcoin için Pozitif Kalmaya Devam Ediyor

  SEC'in Binance ve Coinbase borsasına karşı başlattığı davalar piyasayı sarstı ancak Arthur Hayes, Bitcoin için hala pozitif.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler