Diğer
  Ana SayfaHaberEUR/USD Paritesi Yorumları / Ziraat FX - 30.12.2020

  EUR/USD Paritesi Yorumları / Ziraat FX – 30.12.2020

  -

  EUR/USD: Risk pozitif ortamda yükselişini sürdüren parite bu sabah 1,23 seviyesini zorluyor. Özellikle Dolar’daki belirgin baskı pariteyi desteklerken, yükseliş eğilimin devam edebileceğini düşünüyoruz. Bu kapsamda, parite 1,23 direncini kırarak, düşük momentumla, bir sonraki hedef olarak duran 1,2370 seviyesine doğru hareketini devam ettirebilir.

  Yakın destek bölgesi ise 1,2230 – 1,2240 bölgesinde. Veri tarafında bugün piyasa etkisi sınırlı kalabilecek ABD verileri takip edilecekken, AB – İngiltere arasındaki ticaret anlaşmasının bugün TSİ 11:30’daimzalanması planlanıyor.

  Kaynak: ZiraatFX Günlük Bülten

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.

  SON HABERLER

  Ethereum Fiyat Analizi! Kritik Bölgeye Yaklaşıyor!

  Ethereum'un fiyat grafiğini incelediğimizde, düşüş trendi içerisinde olduğu ve 1830$ desteğine doğru bir düşüş yaşadığı gözlemlenmektedir. ETH'nin fiyatı, belirtilen destek aralığından dönüş sağladığı takdirde yükseliş hareketini sürdürebilir.

  Verilere Göre, Bitcoin Yatırımcıları Panik Satışı Yapmamak için Kararlı Görünüyor

  Binance ve Coinbase davaları kripto para piyasasında korku yarattı ancak yatırımcıların panik satışı yapmadığı verilerde görüldü.

  Bitcoin Yükseliş Hareketine Devam Edecek Mi? Güncel BTC Analizi!

  Bitcoin'in kısa vadeli fiyat grafiği, güçlü alıcılarla karşılaşarak 26.364$ seviyesindeki 0.5 Fibonacci desteğinden yükseliş gerçekleştirdi. Ancak belirli seviyelerin üzerinde veya altında kalıcılık, BTC'nin gelecekteki hareketi açısından belirleyici olacaktır.

  BitMEX Kurucu Ortağı Hayes, Bitcoin için Pozitif Kalmaya Devam Ediyor

  SEC'in Binance ve Coinbase borsasına karşı başlattığı davalar piyasayı sarstı ancak Arthur Hayes, Bitcoin için hala pozitif.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler