EUR/USD Paritesi Yorumları / Yapı Kredi – 30.09.2020

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

AB Liderler Zirvesi 1-2 Ekim tarihlerinde gerçekleşecek. AB liderleri Çin ile ilişkilerin yeniden dengelenmesi ve Kapsamlı Yatırım Anlaşması müzakerelerini bu yılın sonuna kadar tamamlanması çağrısı yapacak. Avrupa Merkez Bankası (ECB) Başkanı Christine Lagarde, bugün ECB konferansında konuşacak. ABD Temsilciler Meclisi’ndeki Demokratlar, ekonomide pandeminin etkilerine karşısı desteği genişletecek 2.2 trilyon dolarlık teklifini açıkladı. Temsilciler Meclisi Başkanı Pelosi’nin bugün konuya ilişkin Hazine Bakanı Mnuchin ile görüşmeye devam etmesi bekleniyor.

ABD’de Eylül de tüketici güven endeksi piyasa beklentilerinin üzerinde geldi. Bugün ABD’de 2.çeyrek büyüme revizesi ve ADP özel sektör istihdamı ön planda takip edilecek. Dolar Endeksi 94 seviyelerinde işlem görüyor. Geçtiğimiz hafta sert geri çekilme yaşayan paritede toparlanma çabaları görülürken bu sabah 1,1730 seviyelerinde işlem görüyor. 1,1780ve 1,1850 direnç, 1,1700 ve 1,1 620destek olarak öne çıkabilir.

Kaynak: Yapı Kredi Private Banking Günlük Bülten

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram