Diğer

  EUR/USD Paritesi Yorumları / Yapı Kredi – 25.06.2020


  Global piyasalarda vaka sayısındaki artışın etkisiyle düşen risk iştahı sonrası güçlenen Dolar Endeksi %97,25 seviyesinde. Geçtiğimiz haftalarda 1,14 seviyelerine kadar yükseldikten sonra geri çekilen parite hafta başında tekrar güçlenme eğilimindeyken, güçlenen Dolar Endeksi etkisiyle tekrar bir miktar geri çekildi. AB Liderleri 17-18 Temmuz’da virüsün ekonomik etkileri için hazırlanan kurtarma programı ve AB bütçesine ilişkin bir zirve gerçekleştirecek.

  Geçtiğimiz hafta toplanan AB Liderleri Kovid-19’un ekonomik etkilerine karşı hazırlanan kurtarma programı ile AB’nin 2021-2027 yıllarına yönelik bütçesini ele almışlardı. Toplantıdan bir uzlaşma çıkmamasına rağmen, konunun ilk defa liderler düzeyinde müzakere edilmesi ön plana çıktı. AB Komisyonu, ekonomik kurtarma fonunun toplam büyüklüğünün 750 milyar avro olmasını, bunun üye ülkelere 500 milyar avroluk hibe, 250 milyar avroluk kredi sağlamasını önerdi.

  Piyasalardaki endişelere (Virüs, Abd-Çin gerilimi ) bağlı olarak Dolar talebinin artması sonucu zayıflayan gücünü korumaya çalışan paritede bir süredir devam eden 1,1180 /1,1400 arası bant hareketinin yukarı yönde kırılmasını olası görüyoruz.

  Eur/Usd paritesi bu sabah 1,1250 seviyelerinde işlem görüyor. 1,1280 ve 1,1330 direnç; 1,1210 ve 1,1180 destek olarak öne çıkabilir. Sınırlı yukarı seyir bekliyoruz.

  Kaynak: Yapı Kredi Private Banking Günlük Bülten

  Dolar yatırımınızı sanal dolar satın alarak, hafta sonlarını beklemeden de önerdiğimiz borsadan yapabilirsiniz!


  Döviz yorumu CoinOtag’a ait değildir, Uzman yorumu naklen alınmıştır. CoinOtağ hiçbir kazanç veya kayıptan sorumlu tutulmaz. 

  CoinOtag’ı ayrıca TwitterFacebookTelegram ve Instagram‘dan da takip edebilirsiniz.

  En son kripto para haberleri hakkında bilgilendirilmek için Twitter hesabımız ve Telegram kanalımız için bildirimleri açmayı unutmayın.

  HABERLER

  Güvenilir Borsa

  - Sponsorlu -ads-1

  Dogecoin (DOGE) Fiyatı ve Gelecek İhtimalleri!

  Dogecoin (DOGE)'in mevcut durumunu ve iyileşme potansiyelini piyasa zorlukları içinde keşfedin. Dogecoin yükselişe geçecek mi?

  Ethereum Fiyat Artışı: Kripto Analisti Önemli Bir Toparlanma Öngörüyor

  Ünlü kripto analisti Ali Martinez, önemli bir teknik göstergeye dayanarak Ethereum (ETH) için potansiyel bir toparlanma öngörüyor.

  Polkadot (DOT) Veri Analizi: Fiyata Etkisi Olacak Mı?

  Polkadot'un sosyal ve ağ etkinliği dikkate değer bir şekilde azaldı, ancak popülerliğini ve etkileşimini artırmak için çaba sarf ediliyor.

  BTC ve ETH Fiyat Analizi: Potansiyel Yükselişler ve Düşüşler

  Bitcoin ve Ethereum için sancılı bir haftada, uzmanlar her iki kripto para birimi için potansiyel toparlanmalar öngörüyorlar.

  Bitcoin Fiyat Analizi: $64K Seviyesine Geri Dönüş Mü?

  Bitcoin'in fiyatı hafif bir artış gösteriyor, ancak $64K seviyesini geri kazanmak için yeterli olacak mı? Yükseliş başlayacak mı?
  Enes ERGOVAN
  Enes ERGOVAN
  Enes Ergovan, yıllarca sosyal medya yöneticiliğinden aldığı önemli deneyimlerle kripto para ve piyasalara merak salan Enes Ergovan, sektörel yazılar yayınlamaya devam ederken sosyal medya sektöründe de çalışmalar yürütüyor. Enes Ergovan, coinotag.com'da editör olarak sektörel bazda yazılar paylaşıyor.

  Shiba Inu (SHIB) Büyük Piyasa Değişiminde Avalanche (AVAX)’ı Geride Bıraktı: Yeni Bir Kripto Lideri Ortaya Çıkıyor

  İlginç bir gelişmeyle köpek temalı kripto para Shiba Inu (SHIB), piyasa değeri...

  BitClassic (BCL) Wallet İncelemesi: Güvenli ve Verimli İşlemler İçin En İyi Kripto Çözümü.

  Kripto para meraklıları her zaman güvenilir ve emniyetli cüzdan çözümleri arayışındadır. BitClassic, güçlü güvenlik özellikleri...

  Bitcoin (BTC) Göklere Çıkıyor: Fiyatlar Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesine Yaklaşırken Yatırımcı Duyarlılığı Korkudan Açgözlülüğe Dönüşüyor.

  Bitcoin (BTC), tüm zamanların en yüksek seviyesine yakın bir şekilde seyrini sürdürerek yatırımcıları zafer turları mı atıyor yoksa...