Diğer
  Ana SayfaHaberEUR/USD Paritesi Yorumları / Meksa Yatırım - 03.12.2020

  EUR/USD Paritesi Yorumları / Meksa Yatırım – 03.12.2020

  -

  EURUSD; Çıkış hareketi devam ediyor. İlk destekler 1.2100-1.2080 seviyesinde bulunuyor. Çıkış hareketinin devamı için 1.2080 üzerinde kalınması önemli olacak. Sonraki destekler 1.2040 ve 1.2000-1.1975 olarak görülüyor.

  İlk direnç 1.2135 seviyesinde. Çıkışın devamı için bu seviye geçilmeli. Sonraki dirençler ise 1.2165 ve 1.2250 noktalarında bulunuyor. Direnç seviyelerinde kâr satış olasılıklarına karşılık çıkış hareketi gücünü koruyor.

  Kaynak: Meksa Yatırım Günlük Piyasa Bülteni

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.

  SON HABERLER

  Ethereum Yükseliş için Bu Seviyeyi Kırmalı! Güncel ETH Analizi

  Ethereum'un fiyat grafiği incelendiğinde, önemli direnç seviyelerinin altında hareket ettiği görülmektedir. 1930$ seviyesinin üzerinde mum kapanışları gerçekleştiremeyen ETH, düşüş trendini sürdürme potansiyeline sahiptir.

  Bitcoin Yükselişini Bu Hafta Başlatacak Mı? Güncel BTC Analizi!

  Bitcoin'in kısa vadeli fiyat analizi, 27.400$ direnç seviyesinin henüz kırılmadığını göstermektedir. Bu seviyenin üzerinde mum kapanışı gerçekleşmezse, BTC'nin düşüş hareketini sürdürme potansiyeli ortaya çıkabilir.

  Ripple (XRP) – SEC Davasında Zafer Kimin Olacak?

  Ripple ve SEC davasında sonucun ne olacağı konusunda belirsizlikler devam ediyor. Peki bu davanın kazananı kim olacak? Ripple'ın kazanmasında etkili olacak faktörler nedir?

  Bitcoin Yatay Aralıklarda Hareket Ediyor: Yatırımcılar Coinbase Lansmanına Odaklandı!

  Bitcoin ve kripto para fiyatları yatay aralıklarda devam ederken, yatırımcılar 5 Haziran'daki Coinbase türev borsası lansmanına odaklanmış durumda.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler