Diğer
  Ana SayfaHaberEUR/USD Paritesi Yorumları / IKON Menkul - 23.06.2020

  EUR/USD Paritesi Yorumları / IKON Menkul – 23.06.2020

  -

  EURUSD – 1.1235 Desteği Üzerinde…

  Bir süredir flama yapısı içerisinde kalan EURUSD paritesi dün akşam itibariyle flama yapısını yukarı yönde kırdı. Asya seansında ise flamanın üst bandı hafif bir geri çekilmeyle test edilse de, yeniden flama yapısı içerisine girmedi ve 1.1235’in üzerinde kaldı. Bundan sonraki süreçte 1.1235’in üzerinde tutundukça adım adım yukarı yönlü hareketler takip edilebilir. Bu sebeple gün içerisinde 1.1290 ve sonrasında da 1.1345 direnci izlenebilir.

  Destekler: 1.1235 – 1.1190 – 1.1155Dirençler: 1.1290 – 1.1345 – 1.1380

  Kaynak: IKON Menkul Sabah Bülteni

  Döviz yorumu CoinOtag’a ait değildir, Uzman yorumu naklen alınmıştır. CoinOtağ hiçbir kazanç veya kayıptan sorumlu tutulmaz. 

  CoinOtag’ı ayrıca TwitterFacebookTelegram ve Instagram‘dan da takip edebilirsiniz.

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.
  Enes ERGOVAN
  Enes ERGOVAN
  Enes Ergovan, yıllarca sosyal medya yöneticiliğinden aldığı önemli deneyimlerle kripto para ve piyasalara merak salan Enes Ergovan, sektörel yazılar yayınlamaya devam ederken sosyal medya sektöründe de çalışmalar yürütüyor. Enes Ergovan, coinotag.com'da editör olarak sektörel bazda yazılar paylaşıyor.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  Ethereum Yükseliş için Bu Seviyeyi Kırmalı! Güncel ETH Analizi

  Ethereum'un fiyat grafiği incelendiğinde, önemli direnç seviyelerinin altında hareket ettiği görülmektedir. 1930$ seviyesinin üzerinde mum kapanışları gerçekleştiremeyen ETH, düşüş trendini sürdürme potansiyeline sahiptir.

  Bitcoin Yükselişini Bu Hafta Başlatacak Mı? Güncel BTC Analizi!

  Bitcoin'in kısa vadeli fiyat analizi, 27.400$ direnç seviyesinin henüz kırılmadığını göstermektedir. Bu seviyenin üzerinde mum kapanışı gerçekleşmezse, BTC'nin düşüş hareketini sürdürme potansiyeli ortaya çıkabilir.

  Ripple (XRP) – SEC Davasında Zafer Kimin Olacak?

  Ripple ve SEC davasında sonucun ne olacağı konusunda belirsizlikler devam ediyor. Peki bu davanın kazananı kim olacak? Ripple'ın kazanmasında etkili olacak faktörler nedir?

  Bitcoin Yatay Aralıklarda Hareket Ediyor: Yatırımcılar Coinbase Lansmanına Odaklandı!

  Bitcoin ve kripto para fiyatları yatay aralıklarda devam ederken, yatırımcılar 5 Haziran'daki Coinbase türev borsası lansmanına odaklanmış durumda.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler