Salı, Ocak 26, 2021

EUR/USD Paritesi Yorumları / Gedik Yatırım – 28.12.2020

Haftanın son işlem günü Noel tatili nedeniyle piyasalar kapalı bulunurken, Avrupa ve ABD cephesinde haber akışları ön plandaydı. İngiltere ile Avrupa Birliği arasında Brexit sonrası ilişkilerin geleceğine dair müzakerelerde uzlaşma sağlanması risk iştahını desteklerken, Almanya’da ilk mutasyon vakasına rastlanıldığı bildirildi. ABD’de Demokratların 2 bin dolarlık teklifini reddetmesinin ardından çıkmaza giren teşvik paketinin bu sabah ABD Başkanı Trump tarafından imzalandığı bildirildi.

Haftanın ilk işlem günü alıcılı seyrin kaydedildiği paritede yükselişlerin devamında 1,2235 kısa vadeli ilk direnç konumunda bulunurken, devamında 1,2252 – 1,2277 izlenen diğer direnç seviyeleridir. Geri çekilmelerde 1,2194 – 1,2177 ve 1,2152 destek seviyeleridir.

Kaynak: Gedik Yatırım Forex Günlük Bülteni

 • İlginizi Çekebilir | Kripto Para Fiyatları
 • En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

  Devrim Çaçal
  Uluslararası sularda bir kaç yıl kaptan olarak seyir yaptıktan sonra denizde elde ettiği disiplinle yatırım dünyasına yöneldi. Borsaya genç yaşlardan beri ilgi duyan Devrim Çaçal, şimdilerde geleneksel piyasalardan kripto para sektörüne kadar uzanan geniş yelpazede bir çok girişimde bulunuyor ve girişimleri destekliyor. Şimdilerde ise Coinotag.com bünyesinde de yazıları ile yatırımcılara ulaşıyor.

  Güvenle Kripto Para Satın Al

  Hisseler
  StockSymbolPriceChart (24H)
  RTALB.IS₺26.18
  THYAO.IS₺12.70
  KCHOL.IS
  KOC HOLDING
  KCHOL.IS
  KCHOL.IS₺21.64
  ASELS.IS
  ASELSAN
  ASELS.IS
  ASELS.IS₺18.18