Diğer
  Ana SayfaHaberEUR/USD Paritesi Yorumları / Ahlatcı Yatırım - 28.12.2020

  EUR/USD Paritesi Yorumları / Ahlatcı Yatırım – 28.12.2020

  -

  Geçtiğimiz hafta Noel tatili öncesi, piyasaların yarım gün açık olması sonucu ABD Dolar’ında gözlenen zayıflık paritede zaman zaman yukarı yönlü hareketlerin gerçekleşmesine neden olurken, Avrupa Birliği ve İngiltere arasında bir ticaret anlaşmasına ulaşıldığının resmi ağızlardan teyit edilmesi ile gün sonunda paritenin kazançlarını geri verdiği gözlendi.

  Teknik olarak incelediğimizde, paritenin 1,2200 seviyesinde belirleyici olmaya devam ettiği gözlendi. 1,2180 destek seviyesinin üzerinde kalmaya devam etmesi durumunda sırası ile 1,2220, 1,2240 ve 1,2270 seviyeleri takip edilmesi gereken önemli direnç seviyeleridir.

  Paritenin aşağı yönlü harekete geçilmesi durumunda ise 1,2180, 1,2160 ve 1,2140 destek seviyeleri takip edilebilir.

  Kaynak: Ahlatcı Yatırım Sabah Bülteni

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.

  SON HABERLER

  Ethereum Fiyatında Düşüş Devam Edecek mi? Kritik Destek ve Direnç Seviyeleri

  Ethereum fiyatı, 1.900 dolar direncinden aşağı yönlü hareket ediyor. ETH, 1.800 dolar desteğinin net bir şekilde altına düşerse ciddi bir düşüş yaşayabilir.

  Bitcoin Fiyatında 27 Bin Dolar Üzerine Dönüş için Gereken Şartlar Nedir?

  Bitcoin fiyatı 27.400 dolar direncinden aşağı doğru düzeltme yapıyor. BTC, 26.600 dolar direnç bölgesini aşmayı başarabilirse yeni bir yükselişe başlayabilir.

  Ethereum Fiyat Analizi! Kritik Bölgeye Yaklaşıyor!

  Ethereum'un fiyat grafiğini incelediğimizde, düşüş trendi içerisinde olduğu ve 1830$ desteğine doğru bir düşüş yaşadığı gözlemlenmektedir. ETH'nin fiyatı, belirtilen destek aralığından dönüş sağladığı takdirde yükseliş hareketini sürdürebilir.

  Verilere Göre, Bitcoin Yatırımcıları Panik Satışı Yapmamak için Kararlı Görünüyor

  Binance ve Coinbase davaları kripto para piyasasında korku yarattı ancak yatırımcıların panik satışı yapmadığı verilerde görüldü.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler