Diğer
  Ana SayfaHaberEUR/USD Paritesi Yorumları / A1 Capital - 09.12.2020

  EUR/USD Paritesi Yorumları / A1 Capital – 09.12.2020

  -

  Paritede güçlü görünüm sürüyor. Özellikle 1.2090 seviyesinin üzerinde fiyatlamaların sürdüğünü görmekteyiz. Bu sayede 1.2150 direncini takip etmeyi sürdürmekteyiz.

  Teknik olarak yükselişin devam etmesi adına bu seviyesinin aşılması gerekiyor. Şayet 1.2150 direncinin üzerinde fiyatlamaların oluşması durumunda paritede 1.2200 ve 1.2260 seviyelerinin hedef konumuna yerleşebileceğini not edelim. Buna karşılık 1.2090 desteği üzerinde kalıcılık sağlanamaz ise 1.2010 seviyesinin gerilmenin devamı noktasında çok daha önemli olduğunu söyleyelim.

  Bu seviyenin aşağı yönde geçilmesi 1.1960 ve 1.1900 desteklerinin ön plana çıkmasını sağlayabilir.

  Kaynak: A1 Capital Forex Bülteni

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.

  SON HABERLER

  Ethereum Yükseliş için Bu Seviyeyi Kırmalı! Güncel ETH Analizi

  Ethereum'un fiyat grafiği incelendiğinde, önemli direnç seviyelerinin altında hareket ettiği görülmektedir. 1930$ seviyesinin üzerinde mum kapanışları gerçekleştiremeyen ETH, düşüş trendini sürdürme potansiyeline sahiptir.

  Bitcoin Yükselişini Bu Hafta Başlatacak Mı? Güncel BTC Analizi!

  Bitcoin'in kısa vadeli fiyat analizi, 27.400$ direnç seviyesinin henüz kırılmadığını göstermektedir. Bu seviyenin üzerinde mum kapanışı gerçekleşmezse, BTC'nin düşüş hareketini sürdürme potansiyeli ortaya çıkabilir.

  Ripple (XRP) – SEC Davasında Zafer Kimin Olacak?

  Ripple ve SEC davasında sonucun ne olacağı konusunda belirsizlikler devam ediyor. Peki bu davanın kazananı kim olacak? Ripple'ın kazanmasında etkili olacak faktörler nedir?

  Bitcoin Yatay Aralıklarda Hareket Ediyor: Yatırımcılar Coinbase Lansmanına Odaklandı!

  Bitcoin ve kripto para fiyatları yatay aralıklarda devam ederken, yatırımcılar 5 Haziran'daki Coinbase türev borsası lansmanına odaklanmış durumda.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler