Diğer
  Ana SayfaHaberEthereum'un Yükselişe Devam Etmesi için Bu Seviyeleri Koruması Gerekiyor

  Ethereum’un Yükselişe Devam Etmesi için Bu Seviyeleri Koruması Gerekiyor

  -

  • Ethereum şu anda 1.850 dolarlık direnç bölgesinin yakınında güçlü bir engelle karşı karşıya.
  • Fiyat 1.800 doların ve 100 saatlik Basit Hareketli Ortalamanın üzerinde işlem görüyor.
  • ETH/USD paritesinin saatlik grafiğinde 1.830 dolar civarında dirençle oluşan önemli bir düşüş trendi çizgisi var.

  Ethereum fiyatı Bitcoin ile birlikte yükselişe geçti. Ethereum’un yükselişini sürdürmesi için kritik direnç seviyelerini aşması gerekiyor.

  Ethereum Fiyatı 1850 Dolar Üzerini Hedefleyebilir

  Ethereum (ETH)

  Ethereum’un fiyatı, 1.780 dolarlık destek seviyesinden güçlü bir yükseliş hareketi başlattı. Benzer şekilde Bitcoin‘de olduğu gibi, ETH, 1.800 dolar ve 1.820 dolar direnç seviyelerinin üzerine çıktı.

  Fiyat, hatta ayıların ortaya çıktığı 1.840 dolarlık dirence kadar yükseldi. Yaklaşık 1.835 dolar civarında bir yükseklik kaydedildi ve şu anda kazançları güçlendiriyor. Ethereum, şu anda 1.800 doların ve 100 saatlik Basit Hareketli Ortalamanın üzerinde işlem görüyor.

  Ayrıca, 1.782 dolardan 1.834 dolara kadar olan yükseliş hareketi, %23,6 Fib geri çekilme seviyesinin yakınında konsolidasyon gösteriyor. Acil bir direnç seviyesi ise 1.830 dolar civarında bulunuyor. ETH/USD çiftinin saatlik grafiğinde, 1.830 dolar civarında önemli bir düşüş trendi çizgisi de gözlemlenmektedir.

  eth-usd-saatlik

  ETH/USD Saatlik Fiyat Grafiği

  Ethereum için bir sonraki direnç seviyesi, yaklaşık 1.840$ civarında bulunuyor. Bu direnç seviyesini aşarak 1.880$ seviyesinin üzerine çıkarsa, Ethereum’un yükseliş ivmesi kazanarak 1.920$ seviyesine doğru ilerlemesi mümkün olabilir. Eğer 1.920$ direnç bölgesi aşılırsa, daha fazla kazanç gözlemlenerek fiyatın 2.000$ direncine doğru önemli bir yükseliş gerçekleşebilir.

  Daha Fazla Düşüş Gelebilir mi?

  Eğer Ethereum 1.840 dolar direnç seviyesini aşamazsa, aşağı yönlü bir düzeltme başlatma olasılığı bulunmaktadır. İlk aşağı destek seviyesi, 1.815 dolar seviyesiyle 100 saatlik basit hareketli ortalamaya (SMA) yakındır.

  Sonraki büyük destek seviyesi, 1.800 dolar bölgesi veya 1.782 dolardan 1.834 dolara yükselişin %50 Fibonacci geri çekilme seviyesine yakındır. Eğer 1.800 dolar destek seviyesinin altında net bir hareket gözlenirse, fiyatın düşüş ivmesi kazanma potansiyeli vardır. Bu durumda, fiyat 1.780 dolarlık destek bölgesine düşebilir. Daha fazla kayıp durumunda, fiyatın yakın vadede 1.740 dolar seviyesine kadar düşmesi mümkündür.

  Teknik Göstergeler

  • Saatlik MACD – ETH/USD için MACD yükseliş bölgesinde ivme kazanıyor.
  • Saatlik RSI – ETH/USD için RSI 50 seviyesinin üzerinde.
  • Ana Destek Seviyesi – 1.800 Dolar
  • Ana Direnç Seviyesi – 1.850 Dolar
  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.
  Celal MUTLU
  Celal MUTLU
  Celal Mutlu, genç yaşta ilgi duymaya başladığı kripto para, borsa ve sosyal medya dünyasında elde ettiği deneyimlerle Coin Otağ'a yardımcı oluyor. Okurlara ulaşırken danışmanlıklar vererek sosyal içeriklere kendi dokunuşlarını yapıyor.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  ABD Başkanı Biden’dan Önemli Açıklamalar! Piyasalar Yükselişe Mi Geçecek?

  Amerika Başkanı Joe Biden, ekonomik krizleri önleme ve ekonomik çöküşü engelleme konusunda başarılı politikalar izlediklerini belirtirken, aynı zamanda mali sorumluluğu vurguladı ve kripto para sektöründe vergi kaçakçılığının önlenmesi için çalışmaların yapılması gerektiğini ifade etti.

  Gate Token (GT) Güncel Fiyat Analizi

  Gate Token'ın kısa vadeli fiyat grafiği incelendiğinde, belirli bir destek bölgesi üzerinde hareket ettiği ve belirtilen seviyelerin kritik öneme sahip olduğu görülmektedir. Yükseliş veya düşüş trendi, bu seviyelerin korunmasına bağlı olarak şekillenecektir.

  Litecoin Yükseliş Trendine Devam Edecek Mi? Güncel LTC Analizi!

  Litecoin'in güncel fiyat grafiği, belirli seviyelerin etkisini gösteriyor. LTC'nin yükseliş trendini devam ettirmesi için belirli dirençleri aşması gerekiyor, aksi takdirde düşüş eğilimi güçlenebilir.

  BNB Kritik Desteğinde! Bu Destek Kırılırsa Hedefi 280 Dolar Mı?

  Binance Coin'in güncel analizinde, BNB'nin fiyatı destek bölgesinden aldığı güçlü alımlarla yükseliş trendine girmiş durumda. Ancak belirli kritik seviyelerin altında yaşanacak mum kapanışları, düşüş hareketinin devamını işaret edebilir.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler