Diğer
  Ana SayfaHaberEthereum'un Hedefi 2030 Dolar Mı? Güncel ETH Analizi!

  Ethereum’un Hedefi 2030 Dolar Mı? Güncel ETH Analizi!

  -

  • Ethereum, bir önceki analizde bahsedilen üçgen formasyonunu yukarı yönlü kırarak yükseliş hareketini gerçekleştirmiştir.
  • ETH fiyatı, kısa vadede 1828$ seviyesinin üzerindeki 4 saatlik mum kapanışlarını sürdüreceği takdirde 1894$ seviyelerine kadar yükseliş potansiyeline sahiptir.
  • Ancak Ethereum, 1828$ seviyesinin altında günlük mum kapatması durumunda düşüş hareketini 1800$ seviyelerine kadar gerçekleştirebilir.

  Ethereum’un 2 saatlik fiyat grafiği incelendiğinde, üçgen formasyonunun yukarı yönlü kırıldığı ve ETH’nin yükseliş trendine devam ettiği görülmektedir.

  Orta Vadeli ETH Fiyat Analizi! 

  12 Saatlik ETH Fiyat Analizi! Kaynak: TradingView

  12 Saatlik ETH Fiyat Analizi! Kaynak: TradingView

  Ethereum’un orta vadeli fiyat grafiğini incelediğimizde, destek bölgesinden başlattığı yükseliş hareketiyle %5 kazanç elde ettiğini gözlemliyoruz. Ancak ETH fiyatı 1875$ direncine ulaştığında tepki göstererek 1854$ seviyesine geriledi.

  Daha Önce Paylaştığımız Ethereum Analizimizi İncelemek için Tıklayın.

  Şu anda ETH fiyatının yükseliş hareketini sürdürebilmesi için 1875$ seviyesinin üzerinde günlük mum kapanışları yapması gerekmektedir. Eğer bu seviye kırılamazsa, Ethereum yeniden düşüşe geçerek 1760$ seviyelerine kadar gerileme potansiyeline sahip olabilir.

  Güncel grafiği dikkate alarak ETH fiyatının belirli direnç seviyelerini kırıp kıramayacağını ve yükseliş veya düşüş hareketlerinin devam edip etmeyeceğini görmek için ilgili direnç ve destek seviyelerini takip etmek önemlidir.

  Kısa Vadeli Ethereum Fiyat Analizi!

  2 Saatlik ETH Fiyat Grafiği Kaynak: TradingView

  2 Saatlik ETH Fiyat Grafiği Kaynak: TradingView

  Ethereum’un 2 saatlik fiyat grafiğini incelediğimizde, bir önceki analizde bahsettiğimiz üçgen formasyonunu yukarı yönlü kırarak yükseliş hareketini gerçekleştirdiği görülüyor.

  ETH fiyatı, 1828$ seviyesinin üzerinde 4 saatlik mum kapanışlarını sürdürdüğü sürece kısa vadede yükselişini 1894$ seviyelerine kadar devam ettirebilir.

  Ancak Ethereum, 1828$ seviyesinin altında günlük mum kapatması durumunda düşüş hareketini 1800$ seviyelerine kadar gerçekleştirebilir.

  Yükseliş trendini sürdürebilmek için Ethereum’un 1828$ seviyesini destek olarak koruması önemlidir.

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.
  Crypto Vira
  Crypto Vira
  Alican, genç yaşta yöneldiği kripto para ve borsa dünyasında önemli isimlerle birlikte çalışıp, elde ettiği deneyimlerle Coin Otağ ekibine katıldı. Blog yazıları ile desteklerini esirgemeyen Alican, Coin Otağ'ın Stratejik Medya Partneri olarak rol alıyor.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  Ethereum Bu Seviyeyi Geçmeli! Güncel ETH Analizi

  Ethereum'un saatlik fiyat grafiği incelendiğinde direnç bölgesinde olduğunu gözlemliyoruz. ETH'nin belirli seviyelerdeki kapanışları ve destek aralığından dönüşü, yükseliş hareketinin devamını sağlayabilir. Ancak fiyatın belirli bir direnci aşması gerekmektedir.

  Jim Cramer, SEC’in Binance Borsasına Açtığı Davayı Değerlendirdi

  Eski hedge fon yöneticisi ve TV ünlüsü Jim Cramer, SEC'in Binance borsasına açmış olduğu dava için değerlendirmelerde bulundu.

  Bitcoin Yükseliş Trendini Başlatacak Mı? Güncel BTC Analizi

  Bitcoin'in fiyat grafiğini incelediğimizde, yaklaşan direnç seviyesi ve üçgen formasyonunun etkisi göze çarpıyor. Ayrıca belirtilen destek ve direnç bölgeleri arasında fiyat hareketlerinin şekillendiği görülüyor.

  SEC Başkanı Gary Gensler, Bitcoin Borsası Coinbase Hakkında Konuştu

  ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) Başkanı Gary Gensler, kripto para sektörü hakkında yorumlamalarda bulundu.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler