Diğer

  Ethereum’daki Benzersiz Adresler 1 Milyonu Aştı! ETH için Yükseliş Sinyali mi?

  • Haftanın başında volatil bir başlangıcın ardından dünyanın ikinci büyük kripto parası Ethereum (ETH), bir kez daha 1,620 dolar seviyelerinin üzerinde işlem görüyor.
  • On-chain veri sağlayıcısı Santiment, Ethereum ağının 1,089,893 benzersiz cüzdanın ETH gönderen veya alan olarak katıldığı dikkat çekici bir olayı kaydettiğini açıklıyor.
  • Son zamanlarda ETH, gün içi dalgalanmaları minimal bir şekilde yaşadı ve dikkate değer değişiklikler genellikle sadece salı günleri etrafında meydana geldi.

  On-chain veri sağlayıcısı Santiment, Ethereum ağındaki benzersiz cüzdanların önemli bir artış gösterdiğini paylaştı; ETH için önemli bir dönüm noktası yaklaşıyor mu?

  Ethereum’daki Adreslerin Artışı Dikkat Çekti

  Ethereum-ETH

  Haftanın başında volatil bir başlangıcın ardından dünyanın ikinci büyük kripto parası Ethereum (ETH), bir kez daha 1,620 dolar seviyelerinin üzerinde işlem görüyor. Ayrıca Ethereum için on-chain aktivite sağlıklı bir artış gösteriyor.

  On-chain veri sağlayıcısı Santiment, Ethereum ağının 1,089,893 benzersiz cüzdanın ETH gönderen veya alan olarak katıldığı dikkat çekici bir olayı kaydettiğini açıklıyor. Bu rakam, varlığın sekiz yılı aşkın süren tarihindeki ikinci en yüksek sayıdır. Bu olağandışı olay, fiyatların toparlanmasını başlatmak için gereken teslimiyet sinyali olarak hizmet edebilir.

  Ethereum-ETH-Unique-Addresses

  Yukarı yönde bakıldığında, 1,633 dolar seviyesi 100 günlük Üssel Hareketli Ortalama (EMA) tarafından işaretlenen önemli bir eşiktir, 1,613 dolar seviyesindeki 50 günlük EMA ise kısa vadeli destek sağlar.

  Bu hareketli ortalamaların ötesine kararlı bir şekilde geçilmesi, 1,800 dolara doğru bir ilerlemeyi onaylayabilir. Aksine, her iki yönde bir ihlal, muhtemelen ETH fiyatını 1,600 doların altına iten ve muhtemelen 1,531 dolar civarında bir mola bulabileceği yeni bir satış turunu başlatabilir.

  Ethereum (ETH) Opsiyon Verilerine Bir Bakış

  Yaklaşık olarak 56,000 ETH opsiyonu yakında sona erecek ve Greeks Live verilerine göre Put Call Oranı 1.09, maksimum acı nokta 1,650 dolar ve 250 milyon dolarlık bir değer taşıyor.

  Son zamanlarda ETH, gün içi dalgalanmaları minimal bir şekilde yaşadı ve dikkate değer değişiklikler genellikle sadece salı günleri etrafında meydana geldi. Son piyasa hareketleri haftanın bir veya iki gününde yoğunlaşmış ve genel piyasa aktivitesi nispeten sakin kalmıştır. Özellikle Token2049’dan piyasayı etkileyen önemli bir haber olmamıştır.

  İlginç bir şekilde, ETH Put pozisyonlarında önemli bir artış yaşanmıştır ve bu, çekimi sıfıra doğru yavaşça kaydıran bir kaymanın oluşmasına neden olmuştur. Büyük ölçekli yatırımcılar, düşük volatilitenin sürdürülmesine bahis yapmaya devam ediyor, ancak bu hafta ticaret aktivitesi biraz azalmıştır.

  Ethereum’un bundan sonraki performansının nasıl olacağını görmek gerekecek. ETH fiyatı büyük ölçüde 1,600 dolar seviyeleri etrafında volatil kalmıştır.

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.

  HABERLER

  Mox Bank, Hong Kong’da Bitcoin ve Ethereum Hizmetleri Sunacak!

  Mox Bank, Hong Kong'daki ekosisteme katılarak Bitcoin ve kripto para hizmetlerini sunmaya başlayacak; İşte detaylar!

  Alchemy Pay (ACH), ABD’nin New Hampshire Eyaletinde Lisans Aldı!

  Önde gelen fiat-kripto ödeme ağı ve altcoin projesi olan Alchemy Pay, ABD'nin New Hampshire eyaletinde para transferi için lisans aldı.

  DWF Labs, TokenFi Projesinin Kripto Parası TOKEN’e Yatırım Yapıyor!

  Web3 yatırım firması DWF Labs, TokenFi projesninin yerel kripto parası olan TOKEN'e 10 milyon dolarlık yatırım yapacağını açıkladı.

  Bitcoin Fiyatı Güçleniyor: Altcoin Sezonu Ne Zaman Başlayacak?

  Bitcoin fiyatı 68 bin doların üzerini görerek yeni zirveleri hedefledi; Ancak şimdi yatırımcılar altcoin sezonunun ne zaman başlayacağına odaklanıyor!

  Güvenilir Borsa

  - Sponsorlu -ads-1

  Reddit Haberi Matic Fiyatını Uçurdu! Güncel MATIC Analizi

  Coinotag Twitter'da Reddit'in Matic satın aldığını duyurdu, bu habere bağlı olarak Matic %7 yükseldi. Reddit, Bitcoin ve Ethereum'u bilançosuna ekledi ve sanal ürünlerin satışında Ether ve Matic'i ödeme olarak kabul ettiğini belirtti.

  KSM Coin Uzun Vadeli Yatırımcılara Göz Kırpıyor! Güncel KSM Analizi

  KSM'nin teknik analizine göre, 47$ desteğinin kaybı sonrasında düşüş trendi başladı. Yatırımcılar, 48.37$ - 47.58$ direnç aralığını izlemeli. Yükseliş trendinin güçlenebileceği ve hedefin 55$ olabileceği belirtiliyor.

  Solana Balinaları 75 Dolara Hazırlanıyor Olabilir Mi? Güncel SOL Analizi

  SOL, 12 saatlik grafikte 105.52$ desteğini kaybederek düşüş trendine girdi. Önümüzdeki günlerde 114$ seviyesinin üzerinde kapanışlar yapılamazsa, düşüş hareketi 75$ seviyesine kadar devam edebilir.

  AVAX Kritik Direncini Geçemezse Düşüş Sürebilir! Güncel AVAX Analizi

  AVAX, 12 saatlik grafikte 38.38$ desteğini kaybederek düşüş trendine girdi. Önümüzdeki günlerde 40.90$ seviyesinin üzerinde kapanışlar yapamazsa, düşüş hareketi 31.10$ seviyesine kadar devam edebilir.

  Bitcoin Yatırımcılarını Neler Bekliyor? Bitcoin’de Yükseliş Sürecek Mi? BTC Analizi

  Bitcoin, saatlik grafikte düşüş eğilimi gösteriyor. Haftalık grafikte ise kritik direnç seviyesi olan $53,270'e yakın işlem görüyor. Yatırımcılar direnç bölgesine yaklaşırken dikkatli olmalı ve piyasa
  Celal MUTLU
  Celal MUTLU
  Celal Mutlu, genç yaşta ilgi duymaya başladığı kripto para, borsa ve sosyal medya dünyasında elde ettiği deneyimlerle Coin Otağ'a yardımcı oluyor. Okurlara ulaşırken danışmanlıklar vererek sosyal içeriklere kendi dokunuşlarını yapıyor.

  Mox Bank, Hong Kong’da Bitcoin ve Ethereum Hizmetleri Sunacak!

  Mox Bank, Hong Kong'daki ekosisteme katılarak Bitcoin ve kripto para hizmetlerini sunmaya başlayacak; İşte detaylar!

  Alchemy Pay (ACH), ABD’nin New Hampshire Eyaletinde Lisans Aldı!

  Önde gelen fiat-kripto ödeme ağı ve altcoin projesi olan Alchemy Pay, ABD'nin New Hampshire eyaletinde para transferi için lisans aldı.

  DWF Labs, TokenFi Projesinin Kripto Parası TOKEN’e Yatırım Yapıyor!

  Web3 yatırım firması DWF Labs, TokenFi projesninin yerel kripto parası olan TOKEN'e 10 milyon dolarlık yatırım yapacağını açıkladı.