Ethereum Yükseliş Hazırlığında Mı? Güncel ETH Analizi!

  • Ethereum fiyatı, Bitcoin düşüşüne göre güçlü kaldı.
  • ETH/BTC paritesi yükselişe devam ediyor.
  • Ethereum 1924$ seviyesini kırarsa hedefi neresi olacak?

Ethereum’un geleceği ne olacak? Ethereum yatırımcılarını neler bekliyor? Ethereum 3000$ seviyelerine ulaşacak mı? Güncel ETH Analizi!

Orta Vadeli ETH Fiyat Yorum Analizi!

12 Saatlik ETH/USD Fiyat Grafiği Kaynak: TradingView

Orta vadeli ETH fiyat grafiğini incelediğimizde, Ethereum fiyatının Bitcoin’den daha az düşüş yaşadığı görülüyor.

ETH Fiyatı 1819$ seviyesinin üzerinde günlük mum kapanışları yapmaya devam ettiği sürece yükselişini 1923$ seviyelerine kadar gerçekleştirebilir.

ETH Fiyatı 1923$ seviyesinin üzerinde günlük mum kapanışları yapması halinde, yükselişini ilk etapta 2042$ seviyelerine kadar gerçekleştirebilir.

Ethereum Fiyatı 1819$ seviyesinin altında günlük mum kapanışları yapması halinde, ilk düşüş hedefi 1779$ seviyeleri olabilir.

Ethereum, Bitcoin Karşısında Güçlü Duruyor! (ETH/BTC)

12 Saatlik ETH/BTC Grafiği Kaynak: TradingView

ETH/BTC fiyat grafiği incelendiğinde, Dün yükseliş hareketi ile birlikte Bitcoin karşısında %2.50 daha fazla yükseliş yaşamış.

ETH/BTC paritesi analizde belirtilen 0.066200 seviyesinin üzerinde günlük mum kapanışları yapması halinde, yükselişini 0.06781 seviyelerine kadar gerçekleştirebilir.

Bu şekilde bir yükseliş hareketi ETH fiyatını yukarıdaki grafikte belirttiğimiz 1923$ seviyelerinde görmemize neden olabilir.

ETH/BTC belirtilen direnç bölgesi 0.06781’nin üzerinde günlük mum kapanışları yaparsa, yükselişini 0.070 seviyelerine kadar yükselebilir.

Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.

YORUM YOK

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Exit mobile version