Diğer
  Ana SayfaHaberEthereum Yükseliş Hazırlığında Mı? Güncel ETH Analizi!

  Ethereum Yükseliş Hazırlığında Mı? Güncel ETH Analizi!

  -

  • Ethereum fiyatı, Bitcoin düşüşüne göre güçlü kaldı.
  • ETH/BTC paritesi yükselişe devam ediyor.
  • Ethereum 1924$ seviyesini kırarsa hedefi neresi olacak?

  Ethereum’un geleceği ne olacak? Ethereum yatırımcılarını neler bekliyor? Ethereum 3000$ seviyelerine ulaşacak mı? Güncel ETH Analizi!

  Orta Vadeli ETH Fiyat Yorum Analizi!

  12 Saatlik ETH/USD Fiyat Grafiği Kaynak: TradingView

  12 Saatlik ETH/USD Fiyat Grafiği Kaynak: TradingView

  Orta vadeli ETH fiyat grafiğini incelediğimizde, Ethereum fiyatının Bitcoin’den daha az düşüş yaşadığı görülüyor.

  ETH Fiyatı 1819$ seviyesinin üzerinde günlük mum kapanışları yapmaya devam ettiği sürece yükselişini 1923$ seviyelerine kadar gerçekleştirebilir.

  ETH Fiyatı 1923$ seviyesinin üzerinde günlük mum kapanışları yapması halinde, yükselişini ilk etapta 2042$ seviyelerine kadar gerçekleştirebilir.

  Ethereum Fiyatı 1819$ seviyesinin altında günlük mum kapanışları yapması halinde, ilk düşüş hedefi 1779$ seviyeleri olabilir.

  Ethereum, Bitcoin Karşısında Güçlü Duruyor! (ETH/BTC)

  12 Saatlik ETH/BTC Grafiği Kaynak: TradingView

  12 Saatlik ETH/BTC Grafiği Kaynak: TradingView

  ETH/BTC fiyat grafiği incelendiğinde, Dün yükseliş hareketi ile birlikte Bitcoin karşısında %2.50 daha fazla yükseliş yaşamış.

  ETH/BTC paritesi analizde belirtilen 0.066200 seviyesinin üzerinde günlük mum kapanışları yapması halinde, yükselişini 0.06781 seviyelerine kadar gerçekleştirebilir.

  Bu şekilde bir yükseliş hareketi ETH fiyatını yukarıdaki grafikte belirttiğimiz 1923$ seviyelerinde görmemize neden olabilir.

  ETH/BTC belirtilen direnç bölgesi 0.06781’nin üzerinde günlük mum kapanışları yaparsa, yükselişini 0.070 seviyelerine kadar yükselebilir.

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.
  Crypto Vira
  Crypto Vira
  Alican, genç yaşta yöneldiği kripto para ve borsa dünyasında önemli isimlerle birlikte çalışıp, elde ettiği deneyimlerle Coin Otağ ekibine katıldı. Blog yazıları ile desteklerini esirgemeyen Alican, Coin Otağ'ın Stratejik Medya Partneri olarak rol alıyor.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  ABD Başkanı Biden’dan Önemli Açıklamalar! Piyasalar Yükselişe Mi Geçecek?

  Amerika Başkanı Joe Biden, ekonomik krizleri önleme ve ekonomik çöküşü engelleme konusunda başarılı politikalar izlediklerini belirtirken, aynı zamanda mali sorumluluğu vurguladı ve kripto para sektöründe vergi kaçakçılığının önlenmesi için çalışmaların yapılması gerektiğini ifade etti.

  Gate Token (GT) Güncel Fiyat Analizi

  Gate Token'ın kısa vadeli fiyat grafiği incelendiğinde, belirli bir destek bölgesi üzerinde hareket ettiği ve belirtilen seviyelerin kritik öneme sahip olduğu görülmektedir. Yükseliş veya düşüş trendi, bu seviyelerin korunmasına bağlı olarak şekillenecektir.

  Litecoin Yükseliş Trendine Devam Edecek Mi? Güncel LTC Analizi!

  Litecoin'in güncel fiyat grafiği, belirli seviyelerin etkisini gösteriyor. LTC'nin yükseliş trendini devam ettirmesi için belirli dirençleri aşması gerekiyor, aksi takdirde düşüş eğilimi güçlenebilir.

  BNB Kritik Desteğinde! Bu Destek Kırılırsa Hedefi 280 Dolar Mı?

  Binance Coin'in güncel analizinde, BNB'nin fiyatı destek bölgesinden aldığı güçlü alımlarla yükseliş trendine girmiş durumda. Ancak belirli kritik seviyelerin altında yaşanacak mum kapanışları, düşüş hareketinin devamını işaret edebilir.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler