Pazartesi, Ocak 25, 2021

Ethereum Satın Al Emri İşte O Borsadan Kaldırılıyor!

Coinfloor kripto para borsası Ethereum Satın Al emrini kaldırıyor. İngiltere’nin hala hizmet veren en eski kripto para borsası konumundaki Coinfloor,  önümüzdeki ay popüler kripto para birimlerinden Ethereum‘u (ETH) platformdan kaldıracağını duyurdu.

Ethereum Satın Al

Bitcoin Cash (BCH) ve Ethereum Satın Al Delist Ediliyor!

Yakın zamanda Istanbul hard fork’unu başarıyla tamamlayan ETH’nin delist edilme sebebi de aslında tam olarak bu. Borsa yetkilileri geleceği belirsiz hard fork’lar sebebiyle dünyanın en büyük ikinci kripto para biriminin; çok fazla teknik desteğe ihtiyaç duyduğunu ifade etti. Coinfloor sadece Ethereum Satın Al emrini değil, aynı zamanda bir Bitcoin (BTC) hard fork’u olan Bitcoin Cash’i de (BCH) delist etme kararı aldı.

3 Ocak tarihinden itibaren kripto para borsası sadece Bitcoin’i desteklemeye başlayacak ve bunun BTC’nin 11. yıl dönümü ile aynı tarihe denk gelmesi de bilerek yapılan bir hamle olarak tahmin edilmekte.

2020 yılının başlarında yapılması planlanan Ethereum 2.0, aslında ETH’nin PoW (iş ispatı) tabanlı bir kripto para biriminden, PoS (hisse ispatı) tabanlı bir kripto para birimine geçişinin ilk adımlarını oluşturacak. Bunun tam olarak tamamlanması birkaç yılı bulabilir ve Coinfloor CEO’su ile kurucusu olan Obi Nwosu bu duruma hazır olmadıklarını ifade etti.

Ethereum geliştiricileri de şu an için iki farklı ağ versiyonu arasında nasıl köprü kuracaklarını tartışmaktalar. Madenciliği tamamen durdurmak için ağın madencilik zorluğunu rekor seviyeye çıkarmayı planlayan geliştiriciler, henüz bir oy birliğine ulaşamadı.

Ethereum Nasıl Satın Alınır

Binance’te listelenmiş sabit coinlerden almak için hesabınızdaki parayı bu coinlerin sağlayıcılarına aktarın. Daha sonra bu sabit coinleri kullanarak Binance borsasından Ethereum satın al emri verebilirsiniz.

Ethereum Al-Sat

Binance 150’den fazla kripto para için yatırma işlemini desteklemekte. Bu kripto paralardan bazılarını piyasadaki en iyi oranlardan Ethereum’la takas edebilirsiniz.

Kredi Kartı ile Ethereum Al

Binance’te kredi kartınızı kullanarak doğrudan Ethereum satın alabilirsiniz. Banka ya da kredi kartı (Visa ya da MasterCard) kullanarak Ethereum satın al emri vermek için Binance Borsasını kullanabilirsiniz.

coinotag.com‘dan Coin haberlerini Instagram ve Twitter’dan da takip edebilirsiniz!

 • İlginizi Çekebilir | Kripto Para Fiyatları
 • En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

  Enes Başoğlu
  Enes Başoğlu, İstanbul Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünde öğrenim gören Enes, Coin Otağ'ında yazarlık yapmasının yanı sıra, yatırımlarının ve trade işemlerini de başarılı bir şekilde yürütüyor. Özellikle son yıllarda, geleneksel piyasalardan kripto para piyasasına doğru kayan ilgisi ve özverisi nedeniyle, bu alanda da çalışmalar gerçekleştiriyor. Enes Başoğlu'na mail adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  Güvenle Kripto Para Satın Al

  Hisseler
  StockSymbolPriceChart (24H)
  RTALB.IS₺26.00
  THYAO.IS₺12.89
  KCHOL.IS
  KOC HOLDING
  KCHOL.IS
  KCHOL.IS₺22.02
  ASELS.IS
  ASELSAN
  ASELS.IS
  ASELS.IS₺18.39