Ethereum Ralli Hazırlığına Devam Ediyor: +100 ETH Tutan Adreslerin Sayısı Zirvede!

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Ethereum (ETH), Bitcoin de dahil olmak üzere diğer birçok kripto para gibi yatay olarak işlem görürüyor. Ethereum, geçtiğimiz günlerde iyi bir boğa denemesi yaptıktan sonra 220 dolar seviyesinden önceki büyük bir direnç seviyesi olan 217 dolar seviyesinde tekrar işlem gördü.

Boğalar haftalardır 217 doların üzerinde kırılmaya ve kapanmaya çalışıyor, ancak her girişim her zaman ağır bir şekilde reddedildi. Bu direnç alanı Ethereum için çok önemlidir ve boğalar ATH’leri tekrar görme şansı elde etmek için bu seviyeyi kırmalıdır.

Bununla birlikte, 10 Mayıs’ta büyük bir ret olmasına rağmen, Ethereum’a olan ilgi artıyor gibi görünüyor ve bu ilgi boğaların 217 dolar seviyesini kırmasına yardımcı olabilir.

100 ETH Tutan Ethereum Adres Sayısında Yeni ATH

‘Glassnode’ tarafından yayınlanan son rapora göre, 100’den fazla Ethereum kripto para birimine sahip ETH sahiplerinin sayısı şimdi yeni bir ATH olan 47.722’ye ulaştı. 100’den fazla Ethereum’a sahip adres sayısının 2016’dan bu yana istikrarlı bir şekilde arttığını belirtmek önemlidir.

Açıkçası, dijital varlığa olan ilgi fiyat düşüşüne rağmen güçlü. Ethereum’u 1.400 dolara getiren devasa boğa koşusundan sonra, +100 ETH tutan adreslerin sayısı 17.000’den 47.000’e yükseldi.

Fiyat ve hissedarlar arasındaki bu ters ilişki ETH’nin ara sıra çökmesine rağmen güçlü bir desteğe sahip olduğunu göstermektedir.

Ethereum ayrıca mevcut İş Kanıtı (POW) fikir birliği mekanizmasını bir PoS algoritmasına dönüştürecek olan 2.0’a geçiş yapmaya hazırlanıyor. Bunun 2020 sonunda gerçekleşmesi bekleniyor ve ETH fiyatının istikrarı, başarısına bağlı olacak.

Ne yazık ki, bu yükseltme birkaç kez ertelendi, ancak yine de kripto paralar tarihindeki en büyük yükseltmelerden biri olarak kabul ediliyor. Aynı zamanda, dev riskten korunma fonu Grayscale, Mayıs 2020’ye kadar yayınlanan tüm ETH’nin yaklaşık % 50’sini satın aldı ve Ethereum’u toplamaya devam ediyor.

CoinOtag’ı ayrıca TwitterFacebookTelegram ve Instagram‘dan da takip edebilirsiniz.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster