Yazı meta üstü

Ethereum, Monero, Algo ve Fiyat Analizi: 17 Eylül

Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ethereum bir düşüş modeli oluşturdu ve ardından fiyatının düştüğünü gördü. Bununla birlikte, yazı yazılırken, bir toparlanma aşamalıyor ve daha uzun bir zaman diliminde oluşan bir yükseliş modelini onaylıyor olabilir. Monero, Eylül ayı başında oluşan yükselen bir kanalda yukarı doğru hareket etmeye devam ederken, Algorand güçlenen bir düşüş eğilimi gösterdi.

Ethereum [ETH]

Ethereum, Monero, Algor ve Fiyat Analizi: 16 Eylül

Kaynak: TradingView’de ETH / USD

Ethereum, fiyatın 389 dolardan 355 dolara düştüğünü gören düşüş eğilimi gösteren bir yükselen kama oluşturdu. Model, teyit üzerine, oluşan kamanın tabanına varlığın fiyat hedefini sunar. Bu, önümüzdeki günlerde ETH’nin 325 dolara yöneleceğini gösteriyor.

Bununla birlikte, VPVR’nin vurguladığı gibi, 355 dolar ve 335 dolar seviyelerinde önemli ticaret faaliyeti yaşandı. Fiyatın sıçraması için güçlü bir destek görevi görmeleri muhtemeldir.

Daha uzun zaman dilimlerinin analizi, Ethereum’un muhtemelen bir düşüşe hazır olabileceğini gösterdi. Analiz ayrıca bir yükseliş devam modelinin olasılığına da dikkat çekti. 365 doları aşan yukarı doğru fiyat kırılması, yükseliş modelini teyit edebilirken, 355 doları geçen aşağı yönlü kırılma düşüşü teyit edebilir.

Monero [XMR]

Ethereum, Monero, Algor ve Fiyat Analizi: 16 Eylül

Kaynak: TradingView’de XMR / USD

Monero yükselen kanal içinde hareket etmeye devam etti. OBV, beyaz trend çizgisiyle vurgulanan daha yüksek dipler oluşturdu. Bu, alıcı ilgisinin fiyatı yukarı doğru ittiğini gösterdi.

Chaikin Money Flow, son birkaç gün içinde alıcıların XMR piyasasının kontrolünü elinde tuttuğunu da gösterdi. CMF geçtiğimiz birkaç hafta içinde -0.05’in altına düştüğünde bile, fiyat sabit kaldı ve fazla düşmedi.

Bu, önümüzdeki günlerde XMR için yükseliş durumunu güçlendirdi. XMR’nin direnç seviyesini bir kez daha 97 $ ‘da test etmek için yükselmesi muhtemeldir.

Algorand [ALGO]

Ethereum, Monero, Algor ve Fiyat Analizi: 16 Eylül

Kaynak: TradingView’de ALGO / USD

Algorand düşüş baskısı altında çalışmaya devam etti. Son 30 gündür daha düşük seviyeler belirledi ve eğilimi tersine çevirme eğilimi göstermedi.

Yönlü Hareket Endeksi güçlenen bir düşüş eğilimi gösterdi. ADX (sarı) 20’nin üzerine çıktı, -DMI (pembe) de göstergede yükseldi.

Bu Yazıya Tepki Ver
YAZI SONU REKLAM

SABİT SOL REKLAM
SABİT SAĞ REKLAM
Giriş Yap

Coin Otağ ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!