Ethereum Hafta Sonu 3200 Dolar Hedefine Ulaşabilir mi?

ethereum
Abone Ol
Daha Fazla

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ethereum fiyatı, çıkış hacmini bırakıp konsolide oluyor gibi görünüyor. Fakat devam eden El Salvador haberleri, ETH fiyatının toparlanması için sinyaller gönderiyor olabilir.

Ethereum fiyat hareketi de son günlerde Bitcoin’e göre şekilleniyor. Ethereum 8 Haziran’daki düşüş sonrası 2800 dolardan 2300 dolar seviyesine kadar gerileyerek destek seviyesinin altına indi.

Son toparlanmada ise Bitcoin %24 artış gösterirken Ethereum %13 arttı.

Bitcoin (BTC) fiyatı an itibariyle$ 36,997.00dolar seviyelerinde alıcı buluyor.

Ethereum (ETH) fiyatı an itibariyle$ 2,426.11dolar seviyelerinde alıcı buluyor.

Ethereum %50 Fibonacci geri çekilme seviyesinin üzerinde rahatça durmakta. Analistler yükselişin yeniden başlaması için bu engelden bir sıçrama bekliyor, tabi olası bir satış baskısı olmazsa.

Hali hazırda 3 saatlik mum grafiğinde 2480 dolar destek seviyesinin altında bulunan Ethereum satış baskısı aldığı takdirde 2000 doların altına gerileyecektir. Analistler, %62 Fibonacci geri çekilme seviyesine 2.177 dolardan veya sonraki desteği 2.077 dolardan girse bile yükselişin bozulmadan devam etmesi bekliyor.

Ethereum için kısa ve orta vade verileri bu şekilde. Hatırlatmak gerekirse Ethereum Aralık ayında Serenity: V2 güncellemesini alacak ve bununla birlikte yakın zamanda İstanbul güncellemesinin ayak sesleri de gelecek.

Daha öncesinde Berlin güncellemesinde olduğu gibi bir yükseliş bekltenisi var, Berlin güncellemesi öncesi 1900 – 2000 dolar seviyelerinde olan ETH güncelleme sonrası bir kaç gün içerisinde 2600 dolara yükselmişti.

Feragatname: Analiz bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Doğacak kayıp ya da kazançlardan Coin Otağ veya yazar sorumlu değildir. Hiçbir yazı kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Coin Otağ ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!