Diğer
  Ana SayfaHaberEthereum Fiyatı Toparlanmaya Çalışıyor: Kritik Seviyeler!

  Ethereum Fiyatı Toparlanmaya Çalışıyor: Kritik Seviyeler!

  -

  • Ethereum, 1.820 doların ve 100 saatlik Basit Hareketli Ortalama’nın altında işlem görüyor.
  • Saatlik ETH/USD grafiğinde, 1.818 dolar civarında dirençle birlikte önemli bir düşüş trendi oluşuyor.
  • ETH, 1.820 dolar direncinin üzerinde yerleşirse anlamlı bir artışa başlayabilir.

  Ethereum fiyatı, 1.780 dolar seviyesinin üzerinde bir toparlanma dalgası başlattı. ETH, yakın zamanda anlamlı bir artışa başlamak için 1.820 doları geçmek zorunda.

  Ethereum Fiyatı Toparlanabilecek mi?

  Ethereum (ETH) (15)

  Ethereum’un fiyatı 1.800 dolar seviyesinin altına düşmeye devam etti. ETH hatta boğaların Bitcoin’e benzer şekilde 1.760 dolar civarında ortaya çıktığı 1.780 dolar seviyesinin altına geriledi.

  Yaklaşık olarak 1.761 dolar seviyesinde bir düşük oluştu ve fiyat şu anda toparlanma dalgası denemesinde bulunuyor. Ana düşüşün 1.872 dolarlık zirve noktasından 1.761 dolarlık düşük seviyeye olan hareketin %23.6 Fib geri çekilme seviyesinin üzerinde işlem görüyor. Ethereum şu anda 1.820 doların altında ve 100 saatlik Basit Hareketli Ortalama’nın altında işlem görüyor.

  eth-usd-1-saatlik

  ETH/USD 1 Saatlik Fiyat Grafiği

  Saatlik ETH/USD grafiğinde 1.818 dolar civarında dirençle birlikte önemli bir düşüş trend çizgisi de oluşuyor. Trend çizgisi, 1.872 dolarlık zirve noktasından 1.761 dolarlık düşük seviyeye olan ana düşüşün %50 Fib geri çekilme seviyesine yakın konumda bulunuyor.

  Yakın direnç, 1.818 dolar bölgesi ve trend çizgisi civarında yer alıyor. İlk önemli direnç seviyesi 1.820 dolar civarında bulunuyor. 1.820 dolar direncinin üzerinde bir kapanış, ETH’yi 1.845 dolara doğru yönlendirebilir.

  Bir sonraki direnç 1.875 dolar civarında yer alıyor, bunun üzerinde Ethereum 1.920 dolara doğru yükselebilir. 1.920 dolar direnç bölgesinin üzerindeki herhangi bir kazanç daha fazla yükselişi 2.000 dolar direncine doğru itebilir.

  Direnç Kırılamazsa Fiyat Nereye Gidecek?

  Eğer Ethereum 1,820$ direncini aşamazsa, başka bir düşüş dalgası başlatabilir. Aşağı yönlü olarak ilk destek seviyesi yaklaşık 1,785$ seviyesindedir.

  Sonraki önemli destek bölgesi yaklaşık 1,760$ veya son salınım düşük seviyesindedir. Eğer 1,760$ desteğinin altında bir kapanış olursa, fiyat başka bir büyük düşüşe başlayabilir. Bu durumda fiyat, önümüzdeki günlerde 1,700$ destek bölgesine doğru düşebilir. Daha fazla kayıp, fiyatı muhtemelen önümüzdeki günlerde 1,660$ seviyesine gönderebilir.

  Teknik Göstergeler

  • Saatlik MACD – ETH/USD için MACD boğa bölgesinde momentum kaybediyor.
  • Saatlik RSI – ETH/USD için RSI 50 seviyesinin üzerinde.
  • Önemli Destek Seviyesi – 1,785$
  • Önemli Direnç Seviyesi – 1,820$
  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.
  Celal MUTLU
  Celal MUTLU
  Celal Mutlu, genç yaşta ilgi duymaya başladığı kripto para, borsa ve sosyal medya dünyasında elde ettiği deneyimlerle Coin Otağ'a yardımcı oluyor. Okurlara ulaşırken danışmanlıklar vererek sosyal içeriklere kendi dokunuşlarını yapıyor.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  ABD Başkanı Biden’dan Önemli Açıklamalar! Piyasalar Yükselişe Mi Geçecek?

  Amerika Başkanı Joe Biden, ekonomik krizleri önleme ve ekonomik çöküşü engelleme konusunda başarılı politikalar izlediklerini belirtirken, aynı zamanda mali sorumluluğu vurguladı ve kripto para sektöründe vergi kaçakçılığının önlenmesi için çalışmaların yapılması gerektiğini ifade etti.

  Gate Token (GT) Güncel Fiyat Analizi

  Gate Token'ın kısa vadeli fiyat grafiği incelendiğinde, belirli bir destek bölgesi üzerinde hareket ettiği ve belirtilen seviyelerin kritik öneme sahip olduğu görülmektedir. Yükseliş veya düşüş trendi, bu seviyelerin korunmasına bağlı olarak şekillenecektir.

  Litecoin Yükseliş Trendine Devam Edecek Mi? Güncel LTC Analizi!

  Litecoin'in güncel fiyat grafiği, belirli seviyelerin etkisini gösteriyor. LTC'nin yükseliş trendini devam ettirmesi için belirli dirençleri aşması gerekiyor, aksi takdirde düşüş eğilimi güçlenebilir.

  BNB Kritik Desteğinde! Bu Destek Kırılırsa Hedefi 280 Dolar Mı?

  Binance Coin'in güncel analizinde, BNB'nin fiyatı destek bölgesinden aldığı güçlü alımlarla yükseliş trendine girmiş durumda. Ancak belirli kritik seviyelerin altında yaşanacak mum kapanışları, düşüş hareketinin devamını işaret edebilir.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler