Diğer
  Ana SayfaHaberEthereum Fiyatı Sert Düştü: Güncel ETH Fiyat Analizi!

  Ethereum Fiyatı Sert Düştü: Güncel ETH Fiyat Analizi!

  -

  • Ethereum şu anda 1.880 dolarlık direnç bölgesinden aşağı doğru hareket ediyor.
  • Fiyat 1.830 doların ve 100 saatlik Basit Hareketli Ortalamanın altında işlem görüyor.
  • Saatlik ETH/USD grafiğinde 1.840 dolar civarında dirençle oluşan bağlantılı bir düşüş trendi çizgisi var.

  Ethereum fiyatı 1.880 doları geçemedi ve düştü. ETH mücadele ediyor ancak 1.790$ desteğine doğru düşmeye devam edebilir.

  Güncel Ethereum (ETH) fiyat Analizi

  Ethereum (ETH)

  Ethereum’un fiyatı, 1.850 dolar direnç bölgesinin üzerinde yeni bir artış denemesinde bulundu. Bununla birlikte, ETH ayıları 1.880 dolar seviyesi yakınlarında aktif kaldı ve fiyat, Bitcoin’e benzer şekilde başka bir düşüşe geçti.

  Fiyat, 1.873 dolar seviyesinin üzerinden düşerek 1.850 dolar desteğinin altında işlem gördü. 1.792 dolarlık dip seviyesinden 1.873 dolar yüksek seviyesine olan yükselişin %50 Fib geri çekilme seviyesinin açık bir şekilde altına geriledi. Ethereum fiyatı şu anda 1.830 doların altında ve saatlik 100 basit hareketli ortalamanın altında işlem görüyor.

  Saatlik ETH/USD grafiğinde 1.840 dolar civarında dirençle birleşen düşüş eğilimi çizgisi de oluşuyor. Anlık direnç 1.830 dolar bölgesi ve saatlik 100 basit hareketli ortalama civarında bulunuyor.

  eth-usd-saatlik

  ETH/USD Saatlik Fiyat Grafiği

  İlk önemli direnç seviyesi 1.840 dolar seviyesi ve trend çizgisine yakındır. 1.840 dolar direncinin üzerinde bir kapanış, Ethereum’u 1.880 dolara doğru gönderebilir. Bir sonraki direnç seviyesi yaklaşık 1.920 dolardır ve Ethereum, 2.000 dolara doğru yükselebilir. 2.000 dolar direnç bölgesinin üzerindeki herhangi bir artış, 2.120 dolar direncine doğru istikrarlı bir yükselişi başlatabilir.

  Daha Fazla Düşüş Senaryosu

  Ethereum, 1.840 dolar direncini aşmayı başaramazsa, düşmeye devam edebilir. Aşağı yönlü olarak ilk destek seviyesi 1.810 dolar seviyesi ve 1.792 dolar dip noktasından 1.873 dolar zirvesine yapılan yükselişin %76.4 Fib geri çekilme seviyesidir.

  Bir sonraki büyük destek 1.790 dolar bölgesine yakındır. Ana destek seviyesi 1.770 dolarda bulunmaktadır. Eğer 1.770 dolar desteğinin altında bir kapanış gerçekleşirse, fiyat düşüş momentumu kazanabilir. Bu durumda, fiyat 1.720 dolar destek bölgesine doğru düşebilir. Daha fazla kayıp, önümüzdeki seansta 1.650 dolar destek bölgesine doğru bir hareketi tetikleyebilir.

  Teknik Göstergeler

  • Saatlik MACD – ETH/USD için MACD, düşüş bölgesinde momentum kazanıyor.
  • Saatlik RSI – ETH/USD için RSI 50 seviyesinin altında bulunuyor.
  • Destek Seviyesi – 1.775 dolar
  • Direnç Seviyesi – 1.840 dolar
  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.
  Celal MUTLU
  Celal MUTLU
  Celal Mutlu, genç yaşta ilgi duymaya başladığı kripto para, borsa ve sosyal medya dünyasında elde ettiği deneyimlerle Coin Otağ'a yardımcı oluyor. Okurlara ulaşırken danışmanlıklar vererek sosyal içeriklere kendi dokunuşlarını yapıyor.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  Endonezya, Bitcoin ve Kripto Paralar için Ödeme Yasağı Getirdi!

  Endonezya'ya bağlı olan turistik ada Bali, Bitcoin ve kripto paralar için ödeme yasağı uygulayacak; Bali'nin turizmini nasıl etkileyeceği konusunda endişeler dile getirildi.

  Güncel Bitcoin ve Ethereum Analizi: Fiyat Grafiklerinde Son Durum!

  Bir geçici borç tavanı anlaşması haberleri, Bitcoin'in fiyatını 28.000 doların üzerine çıkardı ancak daha yüksek seviyeler ayıların satışına neden olmaya devam ediyor.

  Verilere Göre, Bitcoin Fiyatı Yükseliş için Hazır Görünüyor!

  Önde gelen blok zinciri analitik şirketinden gelen bilgilere göre, Bitcoin fiyatı boğa koşusu için bir geçiş dönemine girmiş olabilir!

  Bitcoin’deki Kısa Vadeli Yatırımcılar Tekrar Kar Elde Etmeye Başladılar!

  Kısa vadeli yatırımcıların yeniden kar elde etmesi, yakın vadede fiyat hareketi için olumlu bir sinyal olarak değerlendiriliyor.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler